امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

كتك‌كاري‌ خواهر عروس با داماد در شب جهازبرون

شب جهازبرون عروس خانم بود كه داماد خشمگين به سمت خواهرزنش حمله كرد و وي را به باد كتك گرفت. همين دعوا كافي بود تا جشن ازدواج برگزار نشده و عروس خانم با چشمان اشكبار در خانه پدرش بماند.

به گزارش ایران 11 آبانماه سال جاري زن جواني در حالي كه آشفته و پريشان بود، به دادسراي هاشمي رفت و گفت: «شب گذشته جهازبرون خواهرم بود كه به همراه بستگانم به خانه داماد رفتيم. هنگام چيدن اثاثيه عروس، دامادمان كه وحيد نام دارد وقتي ليست اثاثيه را ديد جلوي مهمان‌ها به متلك‌پراني پرداخت و نيش و كنايه زد. پس از كلي بهانه جويي وقتي دامادمان گفت كه يخدان‌ها دوعدد در ليست نوشته شده و اينجا فقط يكي است براي اينكه جلوي فاميل آبروريزي نشود، وحيد را به بيرون صدا زدم و بر سر همين موضوع بين ما دعوا گرفت كه ناگهان مادر شوهر خواهرم از راه رسيد و سيلي محكمي به صورتم زد. در اين ميان وحيد و برادرش نيز با مشت و لگد به جانم افتادند و مهمانان از ترس يكي پس از ديگري پا به فرار گذاشتند.

حالا از دامادمان، برادرش و مادرش به خاطر كتك زدن من شكايت داشته و خواستار مجازات آنان هستم.» با اظهارات، خواهر عروس، خانواده داماد به خاطر كتك‌كاري روز جهاز برون به دادسراي هاشمي احضار شدند. وحيد در بازجويي‌ها گفت: خواهرزنم در زندگي ما خيلي دخالت مي‌كرد. روزگذشته هم مراسم جهازبرون داشتيم كه خواهرزنم مرتب كنايه زد و گفت كه طلاهاي عروس بدل است.

وي افزود: آن روز ديگر طاقت نياوردم و با وي دعوا كردم. از آنجا كه يك هفته بيشتر به جشن عروسي‌مان باقي نمانده بود و من بيعانه سالن و فيلمبرداري را پرداخت كرده بودم با درگيري كه به وجود آورد، باعث شد كه مراسم عروسي‌مان به هم بخورد و من نزد مهماناني كه دعوت كرده بودم شرمسار شوم.

اين مرد گفت: خواهرزنم در شب جهازبرون وقتي مرا به بيرون صدا زد ناگهان مرا از پله‌هاي خانه‌مان به پائين هل داد و باعث آبروريزي شد و شروع به ناسزاگويي كرد، كه چرا من عروسيمان را هفته ديگر مي‌خواهم برگزار كنم. صبر كنم تا سالگرد پدرشوهر وي تمام شود كه دعوايمان بالا گرفت. بنابه اين گزارش، با اظهارات اين مرد تحقيقات جهت افشاي زواياي پنهان اين درگيري فاميلي ادامه دارد.

میــــگذرد روزی این شبهای دلتنگی ، میگذرد روزی این فاصله و دوری، میگذرد روزهای بی قراری و انتظار ، میرسد همان روزی که به خاطرش گذراندیم فصلها را بی بهار ، و از ترس اینکه بهم نرسیم شب تا صبح را اشک میریختیم
پاسخ
 سپاس شده توسط haniko.r ، M.H2 ، parisa323 ، فانتا ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב ، Волшебник ، Emmɑ ، parisa 1375
آگهی
مردم بیکارن
به خاطر چیزهایی الکی به هم گیر می دن
خدایا همه ی مریض ها را شفا بده.
پاسخ
 سپاس شده توسط sasa.
اینو از صفحه ی حوادث روزنامه کش رفتی؟
کاش می شد که شعار
جای خود را به شعوری می داد
تا چراغی گردد دست اندیشه مان . . .
پاسخ
عجب.......!!!!
بعضیــآ مثــل ســُس خـــرســی مهــرآم میمونـــن !

فقط تــِــر تــِـر میکنـن ..

بــدون اینـــکه بــآزدهــی دآشتــه بـآشــن .. !!
پاسخ
عجلاااااااااااااا
پاسخ
che jelafataaaaaaaaaaaaBig Grin
پاسخ
آگهی
عکس؟؟؟
پاسخ
عکس بذارDodgy
پاسخ
 سپاس شده توسط Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ
بیچاره عروسهSadSadSad
بخراگه راضی نبودی، پس بده و پولت رو بگیر(گارانتی مرجوع داریم)

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.5040.ir/fanta

اینم وبلاگمه سربزنید و نظر بدید خوشحال میشمHeartHeart
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://sabzgozar.blogfa.com
پاسخ
Sad 
خجالت داره خدايي دارن عروسي مي گيرن سر يه وسيله به هم بپرن كه مثلا بگن چي كمه زياده
طفلي عروس باهزار تا آرزو توخونه داماد ميره اين چيز هارو مي بي نه /:
The truth of love is living in heaven with you
پاسخ
 سپاس شده توسط Волшебник

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  مراسم عقد با شوخی بدموقع عروس بهم خورد
  عروس شدن یک دختر کم سن و سال(عکس)
  چاقترین زن دنیا عروس میشود !!+ عکس
  عروس با سر کچل شده در مراسم عروسی اش شرکت کرد ( عکس )
  شرط عجیب عروس برای ازدواج با نامزدش
  سفر عجیب این عروس به دور دنیا با لباس عروسش
  مرگ عجیب تازه عروس در آرایشگاه شمال تهران
  آتش گرفتن عروس جلوی دوربین عکاسی + فیلم
Heart خواهر "اون" احتمالا رهبر بعدی کره‌شمالی باشد
  گرانترین لباس عروس که دوختنش 700 ساعت طول کشید (عکس)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان