امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

نمی‌دانم چرا "استقلال" نتيجه می‌گيرد

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نمی‌دانم چرا "استقلال" نتيجه می‌گيرد 1

پاشازاده در مورد پذیرش سرمربیگری این تیم افزود: آقای رضاییان یکی از مدیران سالم و خوب است، همینطور آقای یوسفی ریاست منطقه‌ی ویژه. آن ها برای این منطقه‌ محروم ایده‌های خوبی دارند. ضمن اینکه من زمانی که بازگشتم به خاطر جوانان ایران بود، وگرنه دو سال در آنجا مربیگری می‌کردم و الان نیز می‌توانستم آنجا مربیگری کنم. اینجا هم یک قشر محروم هستند و علاوه بر آن جنوبی‌ها استعداد‌های خوبی دارند، امیدوارم بتوانم کمکشان کنم.

مدافع سابق استقلال در مورد دستیارانش گفت: هنوز مشخص نیست. یک دیدار داشتیم، صحبت هم کردیم. روز یکشنبه اردویمان شروع می‌شود و خیلی چیزها مشخص می‌شود.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نمی‌دانم چرا "استقلال" نتيجه می‌گيرد 1

پاشازاده در مورد مدت زمان قراردادش گفت: هنوز مشخص نیست قرارداد چند ساله است. احتمالا یکشنبه مشخص می‌شود.

پیشکسوت استقلال در مورد دیدار گذشته‌ استقلال با گسترش فولاد گفت: بازی را ندیدم، تنها نتیجه را ديدم، اما زمانی که شما در بیرون از خانه دو هیچ برنده می‌شوید احتمالا همه چیز خوب بوده.

او در مورد روند خوب نتیجه‌گیری استقلال و تداوم این روند افزود: همه چیز دست بازيكنان و كادر فني است. آن‌ها بايد شرايط را مديريت كنند تا نتيجه بگيرند.

پاشازاده در مورد نتیجه‌گیری استقلال با وجود حاشیه‌های به جود آمده در اطراف تیم گفت: نمی‌دانم چرا این اتفاق می‌افتد.

او در مورد کنار گذاشتن یا ادامه همکاری با کرار افزود: نمی‌توانم در این مورد نظر بدهم، تصمیم با کادر فنی و باشگاه است زیرا آنها باید جواب‌گو باشند. شايد گفتن برخي مسایل با توجه به اينكه ما از بيرون اين تيم را مي‌بينيم صحيح نباشد
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Information مدافع استقلال شایعه جدایی اش را تکذیب کرد
  استقلال و پرسپولیس با این دو جای خالی چه می‌کنند؟
Subarrow بیانیه باشگاه پرسپولیس علیه مدیرعامل استقلال
  لیگ یک/دبل خلیفه‌ و استقلال در کسب برد
  دیدار دوباره فیل و فنجان های استقلال (عکس)
  ترکیب پدیده برای مصاف با استقلال
  گل دوم استقلال به ذوب اهن(دبل اسماعیلی)
Clocket کومان: بله؛ حالا می دانم که ممکن است اخراج شوم
  زکریا مرادی: در استقلال در حقم کم لطفی شد
  شبی که استقلال 3 کاپیتان داشت (عکس)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان