امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

جیمز رودریگز: بنیتز چرخشی کار نمی کند

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جیمز رودریگز: بنیتز چرخشی کار نمی کند 1

جیمز رودریگز ستاره ی کلمبیایی رئال مادرید در ذهن خود تنها به موفقیت و انجام بازی های درخشان برای رئال مادرید می اندیشد اما از سویی دیگر بابت نیمکت نشینی نگران است

به گزارش بخش بین المللی ورزش 11، جیمز رودریگز نگران این مسئله است که به صورت چرخشی بنیتز او را در رئال مادرید بازی بدهد.

رودریگز با عملکرد بسیار خوب و تحت تاثیر قرار دادن همگان می خواهد خود را بیش از پیش در معرض دید قرار دهد، او تنها به قهرمانی با رئال مادرید می اندیشد.

جیمز رودریگز اظهار داشت: من فکر می کنم رافائل بنیتز تنها کسی است که تصمیم اول و آخر را می گیرد، من همیشه آرام بوده ام بوده ام، من در تمرینات تمام کارهای لازمه را انجام می دهم تا شانس ام را بیشتر کنم، من همیشه به پیروزی و برنده شدن فکر می کنم برای همین در مادرید هستم، می خواهم در پیروزی رئال سهیم باشم و به تیم ام کمک کنم.

وی نیز در مورد تیم ملی کلمبیا اظهار داشت: ما در کوپا آمریکا به پرو برخوردیم، آنها بسیار در این سالها قدرتمند شده اند و با برنامه پیش آمده اند و، ما فردا برابر آنها در یک بازی دوستانه روبرو خواهیم شد، از آنها می خواهم همانگونه که در کوپا آمریکا ظاهر شدند فردا بازی کنند!

تیم ملی کلمبیا فردا آنچه را که باید انجام دهد انجام می دهد، ما باید مراقب آنها باشیم زیرا آنها بسیار خوب هستند.

شاگردان پکرمن در ماه اکتبر آماده ی دیدار های مقدماتی راه یابی جام جهانی 2018 می شوند.
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان