امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

بنیتز: باید بهتر از این بازی می کردیم

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بنیتز: باید بهتر از این بازی می کردیم 1

سرمربی تیم فوتبال رئال مادرید پس از پیروزی 10 بر 2 تیمش مقابل رایو وایکانو بر این باور است که رئال باید بهتر از اینها باشد.

رئال مادرید در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو موفق شد با نتیجه عجیب 10 بر 2 تیم رایو وایکانو 9 نفره را شکست دهد و فاصله خود را با اتلتیکو مادرید به 2 امتیاز برساند.

رافا بنیتز سرمربی رئالی های که در این روزها از سوی هواداران و رسانه ها مورد انتقاد می گیرد بعد از پیروزی تمیش گفت:

-

در این بازی سه بخش وجود داشت. ابتدا ما به گل رسیدیم. سپس کنترل بازی را از دست دادیم و دو گل دریافت کردیم و در انتها بر تیم 9 نفره رایو برتری عددی پیدا کردیم و موفق شدیم 9 گل دیگر به ثمر برسانیم.

ما خیلی روز به گل رسیدیم و رایو به این گل واکنش نشان داد. بنابراین هواداران ناراضی بودند و ما باید بهتر بازی می کردیم.

در لحظاتی از بازی داوری به ضرر ما هم بود و همین اتفاق در سایر بازی ها هم رخ داده است و من هیچ وقت در مورد داوری صحبت نکرده ام و در حال حاضر هم صحبت نخواهم کرد.

سرود لاماسیا نشان دهند راه ما است و من چنین چیزی را دوست دارم و فکر می کنم که همه ما باید کمک کنیم.
-
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  باید بیشتر راه برویم
  مارکینیوش: گل های احمقانه ای دریافت کردیم
  این را باید پذیرفت؛ زیدان نابغه تاکتیک است
  مربی فولاد: السد باید خوشحال باشد، نه ما
  توتولو: باید سختی‌ها را به جان بخریم
  بایرامی: روحیه بازی با پرسپولیس را حفظ کردیم
  سیامک نعمتی بهتر از وریا غفوری است
  اینزاگی: لواندوفسکی باید برنده توپ طلا می شد
  شش‌گانه بایرن مونیخ بهتر بود یا شش‌گانه بارسا؟
  عصبانیت کونته؛ یوونتوس باید مودب تر باشد!

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان