امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

رونالدو خیلی بامزه است و دوست دارد شوخی کند

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
رونالدو خیلی بامزه است و دوست دارد شوخی کند 1

ماتئو کوواچیچ، هافبک جدید رئال، فاش کرد که کریس رونالدو پیوستن او به رئال را با چند شوخی ‏ایتالیایی خوشامد گفت.‏

به گزارش ورزش 11، این ملی پوش ایتالیایی در تابستان گذشته با انتقالی ۳۵ میلیون یورویی از اینتر ‏به رئال پیوست.‏
او به اسپورتسکه نووستی گفت:

-

لوکا مودریچ در رختکن من را به همه معرفی کرد. آنها ستاره های ‏بزرگ و فوق العاده ای هستند و در عین حال آدم هایی خیلی ساده. ‏
رونالدو اول از همه در رختکن پیش من آمد و به زبان ایتالیایی شروع به شوخی کردن کرد. پس از آن به ‏من توضیح داد که یک بازیکن رئال با چه فشارهایی روبرو است.‏
او خیلی بامزه است؛ دوست دارد شوخی کند و البته از یک اظهارنظر ویژه هم لذت می برد، او بهترین ‏بازیکن دنیاست!”
کوواچیچ دوران فوق العاده ای در اینتر نداشت و در پست های مختلفی به کار گرفته شد که یکی از دلایل ‏جا نیفتادنش در این تیم بود؛ اما او می داند که بهترین پست برایش چیست: من ترجیح می دهم به عنوان ‏هافبک بازیساز بازی کنم. من در اینتر به عنوان هافبک هجومی و بال چپ هم بازی کرد. بد نبود زیرا ‏اکنون می دانم که در این پست ها هم چطور بازی کنم. ‏
اما معتقدم اینتر در مورد من اشتباه کرد؛ با جابجا کردن من و تغییر پست طبیعی ام. این پستی است که ‏مودریچ و تونی کروس در رئال و آندرس اینیستا در بارسا بازی می کنند.‏
مطمئن نیستم که مانچینی من را در اینتر می خواست یا نه. ما رابطه ای نداشتیم؛ نه خوب و نه بد. نمی ‏دانم او چه فکری می کرد و در نهایت از اینکه جدا شدم، خوشحالم زیرا نمی دانستم چه اتفاقی ممکن بود ‏برایم رخ بدهد.”
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  پیام اسکوچیچ؛ فقط پیروزی! شوخی نداریم
  رونالدو اشتباه بزرگش را تکرار کرد
  سیمئونه: می دانستم این باشگاه آینده بزرگی دارد
  یوونتوس جانشین رونالدو را پیدا کرد
  تصمیم بزرگ کریستیانو رونالدو لو رفت (عکس)
  تصمیم نهایی کریس رونالدو برای آینده مشخص شد
  استقلال، معدن دو گله‌های دوست داشتنی
Subarrow مطهری: پرسپولیس ژن قهرمانی دارد
  چاگو: فولاد کیفیت لازم برای صعود را دارد
  گواردیولا: لیگ قهرمانان خیلی ناعادلانه است

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان