امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

جونینیو: نیمار نباید روی جایگزینی مسی تمرکز کند

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جونینیو: نیمار نباید روی جایگزینی مسی تمرکز کند 1

جونینهو پرنامبوسانو برزیلی معتقد است که نیمار نباید برای پر کردن جای خالی لیونل مسی که به دلیل مصدومیت دو ماهی از ترکیب بارسا به دور است، تمرکز خود را از دست بدهد.

فوق ستاره آرژانتینی برای مدت 2 ماه به دلیل آسیب دیدگی از ناحیه زانو قادر به بازی نیست و نشانه های عدم حضور وی در ترکیب بارسلونا در دیدار با بایر لورکوزن و سویا مشخص شده است.

هافبک سابق لیون فرانسه، که برای مدتی هم همبازی نیمار در تیم ملی برزیل بوده است می گوید که نیمار نباید برای پر کردن جای خالی مسی در ترکیب بارسلونا انرژی و تمرکز خود را از دست بدهد.

وی در گفتگو با خبرنگاران گفت:

-

نیمار نباید افکار خود را برای پر کردن جای خالی مسی در زمین مشغول کند، چرا که او تمرکز و انرژی خود را از دست خواهد داد. نیمار باید به گلزنی فکر کند.

او نمی تواند شبیه به مسی باشد، مسی د ر زمین ابتکار عمل را در دست دارد و یک رهبر در زمین است.

نیمار در سانتوس همیشه در مرکز توجه بود، او در تیم ملی برزیل هم چنین وضعیت را دارد، اما شرایط او در باشگاه به شکل دیگری است. من فکر می کنم کار او در بارسلونا سخت تر خواهد بود. او در برزیل می داند که چه باید بکند، چرا که سطح او از سایر بازیکنان بالاتر است. بنابراین من فکر می کنم کار او در برزیل راحت تر است و باعث می شود او صبر بیشتری داشته باشد.

بارسلونا بهترین باشگاه جهان است و بازی برای آنها بسیار دشوار است و زمانی که بهترین بازیکن خود را هم از دست بدهید کار برای سایر بازیکنان سخت تر هم می شود.
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  افشای مبلغ مورد نظر بارسلونا برای بازگرداندن نیمار
  باورنکردنی؛ هت تریک نیمار در بدشانسی! (عکس)
  محرومیت دو جلسه ای نیمار از همراهی پاری سن ژرمن
  نیمار مثل آب خوردن تیم عوض کرد (عکس)
  نیمار بعد از دعوا توییتر را آباد کرد!(عکس)
  چلسی نباید این بازیکن را از دست بدهد(عکس)
  عوامل برگزاری مسابقات نباید تست کرونا بدهند؟
  نیمار: منتظر اشاره پاری سن ژرمن هستم
  هررا: اطمینان دارم نیمار و امباپه در پاری سن ژرمن می مانند
  فابرگاس: نیمار شبیه به رونالدینیو است

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان