امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

علاقه‌ی شدید "کیانو ریوز" به "بتمن" و "ولورین"

"کیانو ریوز" همیشه در آرزوی بازی در نقش‌های "بتمن" و "ولورین" بوده است.
علاقه‌ی شدید "کیانو ریوز" به "بتمن" و "ولورین" 1به گزارش دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خبرنگار سینمای جهان باشگاه خبرنگاران   به نقل از ورایتی؛ "کیانو ریوز" توانست با بازی در فیلم"کنستانتین" شهرت خوبی برای خود دست و پا کند، اما او همیشه آرزو داشت در نقش شخصیت‌های کتاب‌های مصور بازی کند. او که به تازگی بازی در فیلم "جان ویک" را به اتمام رسانده است، در مصاحبه‌اش با "مو وی فون" گفته دو نقش هستند که او همیشه در آرزوی بازی در آن‌ها بوده است، اولی "بتمن" و دومی "ولورین". 

او در مصاحبه‌اش گفت: "من همیشه دوست داشتم در نقش "ولورین" بازی کنم، اما هرگز این فرصت به من داده نشد. آن‌ها در حال حاضر یک بازیگر قوی در این نقش دارند. 

وی ادامه داد: من دوست داشتم در سه گانه "شوالیه تاریکی" نیز بازی کنم ولی فرصت آن هم به من نرسید.  در حال حاضر من از این دو نقش فقط به عنوان یک مخاطب لذت می‌برم. 

وی در مصاحبه‌اش از بازی در نقش "ته تئودور لوگان" خبر داد. آینه فیلم "بیل و ته" هنوز در هاله‌ای از ابهام است اما گمانه‌های آن وجود دارد. 

وی ادامه داد: در نظر داریم این فیلم را بسازیم. فیلمنامه‌ی آن‌ هم موجود است. در تلاشیم تا هزینه ساخت آن را بگیریم. باید بودجه را افزایش دهیم. هنوز دنبال کارگردان می‌گردیم و هنوز کلی زمان داریم. 

پاسخ
 سپاس شده توسط Wanton
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  پایان فیلمبرداری فیلم بتمن با بازی رابرت پتینسون
  تصاویر جدید از پشت صحنه فیلم The Batman غار بتمن را نشان می‌دهند
  تریلر فیلم The Batman مت ریوز با بازی رابرت پتینسون پخش شد؛ ریدلر، دشمن اصلی خفاش
  تصادف شدید<<سایمون کاول>>داور برنامه گات تلنت آمریکا!
  به نولان درباره تست بازیگری « بتمن » دروغ گفتم!
  تلاش نافرجام بازیگر آمریکایی برای نقش آفرینی در «بتمن»
  ابراز علاقه ستاره « Breaking Bad » برای بازی در فیلمهای مارول!
  باقربیگی: باندبازی ها باعث افت شدید کیفیت آثار شده است
Video اشتباه جالب کیانو ریوز که باعث تغییر نام فیلم شد!
Video علاقه مندی مایکل دووگرتی به ساخت فیلم Godzilla در دوران پیش از میلاد

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان