امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

تيكه هاي خفن......

بدی آدم نمک نشناس اینه که وقتی یاد کارایی که

براش کردی میوفتی به خودت بیشتر فحش میدی تا اون !
................................................................................​.......
دلم که از کسی بگیرد پاک میکنم

گاه اشتباهش را ، گاه خودش را !
................................................................................​.....
ﺩﺳﺖ ﻣﻦ ﻧﺒﻮﺩ

ﺗﻮ ﺑﺎ ﭘﺎﯼ ﺧﻮﺩﺕ ﺍﺯ ﭼﺸﻢ ﻣﻦ ﺍﻓﺘﺎﺩﯼ
................................................................................​....
دنیای من …

“ مجازیش ” هم غمگین بود !
................................................................................​.........
شایَدْ بَعْدَنْ بِگیـــ ،

سَنْگـ دِلْ بودْ...

وَلی یِه روزی جایِـ اینْ سَنْگْ,

دِلْ بودْ ...
................................................................................​.
شاید " دلـ منـ "

عروسکـے از " چوبـ " استــ

مثلـ قصـِـ ـے " پینوکیو "

" محبوبــ " استــ

اما...

چـِـ " دماغـے " دارد

اینـ " بیچارھ " !

ازبســ کـِـ نوشتـِـ :

" حالــ منــ " خوبــ استــ .
................................................................................​.
خـــدا ... سیگــار ... شــبا ... بــیدار ... هوا ... عجیــب ... صــدام ... می آد ؟
................................................................................​....................
به بعضیآ بآس گفت :

تو از همه خوشت میاد منم یکیش

من از همه بدم میاد توام یکیش

بقيشم واسه بعدا Heart
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تيكه هاي خفن...... 1
پاسخ
 سپاس شده توسط Amir*1377* ، ترنج 15 ، omidkaqaz ، sara joooooooon
آگهی
ي موقع يچيز نگيدا Angry واقعا ك
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تيكه هاي خفن...... 1
پاسخ
خیلی قشنگ بود مرسی....اصابتو خورد نکن عزیزم...اگه کسی چیزی نگه ...من میگم 4xv
پاسخ
 سپاس شده توسط alone hasti
(14-10-2015، 14:18)alone hasti نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Nake kheyli ghashange:/
╥﹏╥

پاسخ
(15-10-2015، 11:41)PįŋK ĞįŘł نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-10-2015، 14:18)alone hasti نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

يني قشنگ نيس؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ Angry

(15-10-2015، 11:14)Amir*1377* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خیلی قشنگ بود مرسی....اصابتو خورد نکن عزیزم...اگه کسی چیزی نگه ...من میگم 4xv

اره خدايي مگه اينكه تو يچي بگي4xv
اينا انقد بي احساسناااااااااااااااا
اصن احساس ندارن
تيكه هاي خفن...... 1
پاسخ
(15-10-2015، 11:41)PįŋK ĞįŘł نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-10-2015، 14:18)alone hasti نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دلتم بخواد....:97::97:
پاسخ
آگهی
عالی بود عزیزم
لایک به وجودت
پاسخ
(15-10-2015، 16:41)ترنج 15 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عالی بود عزیزم
لایک به وجودت

مرسي عزيزم
خوشحالم ك خوشت اومده4xv

(15-10-2015، 16:38)Amir*1377* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دلتم بخواد....:97::97:

اخ گفتي Wink
تيكه هاي خفن...... 1
پاسخ
بيگ لااااااااااااااايك
اگه قرار باشه من هرکاری رو که دوس دارم انجام بدم
و بعدش برام هیچ عواقبی نداشته باشه
دیگه زندگی چه معنیی میده؟

Breaking Bad
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  جملات واستاتوس هاي تيكه دار و كوبنده.....

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان