امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ترس واقعی را در ترسناک ترین خانه دنیا تجربه کنید (عکس)

اگر همه کابوس ها، ترس های بچگی، ترس از مکان های مختلف که تا به حال تجربه کرده اید را کنار هم بگذارید بازهم ذره ای از ترسی که در ترسناک ترین خانه دنیا تجربه خواهید کرد نمی شود.

“خانه اربابی مک کامی” در کالیفرنیا محلی است که بسیاری با اعتماد به نفس وارد می شوند و از سمت دیگر با داد و فریاد و در حالی که گریه می کنند و مادرشان را صدا می زنند خارج خواهند شد. این خانه همه را در هر شرایطی به بدترین شکل ممکن می ترساند.

ترس واقعی را در ترسناک ترین خانه دنیا تجربه کنید (عکس) 1
داستان این خانه اینگونه تعریف می شود که در گذشته این مکان یک تیمارستان روانی بوده است و صاحبش تیمارستان بیماران را تکه تکه می کرده و اندام های آن ها را به فروش می رسانده است حالا هرکه وارد این مکان شود شاید دچار نفرین بیماران آن گردد. در کل فردی که می خواهد ترس واقعی را تجربه کند 4 تا 7 ساعت در این خانه می گردد و در این میان همه چیز مملو از خون بوده و ممکن است هر اتفاقی رخ دهد. ممکن است گروهی با لباس های خونی و چهره های وحشتناک ظاهر شده و او را دستگیر کنند. با دستگیر کردنش به سمت محلی می روند که اعضای بدنش را در بیاورند و این مسیر مملو از حس های ترسناک است.

نکته جالب در مورد این خانه دوربین هایی است که در هر نقطه ای نصب شده است. این دوربین ها کل فیلم فرار و ترس را ضبط می کند و در انتهای مسیر شما یک فیلم ترسناک در اختیار دارید که نقش اول آن را نیز خودتان بازی کرده اید.

سپاس
                                                                                                                                                                                                                    [img=538x367]http://www.flashkhor.com/forum/دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ترس واقعی را در ترسناک ترین خانه دنیا تجربه کنید (عکس) 1 [/img]

پاسخ
 سپاس شده توسط ϟ Gσтнıc ναмρıяє Gıяʟ ϟ ، # αпGεʟ ، ستایش*** ، alone hasti ، Tᴀᴍᴏʀᴀ Pɪᴇʀᴄᴇ ، esiesi ، @پوریا@ ، √ ΙΔΙΞΗ SΤΙF √ ، ×Aramis× ، *Hamed* ، عشق سلنا ، M.AMIN13 ، ترنج 15 ، reza3212 ، _.miss_.em ، IM JUST TIRED ، mr.destiny ، Nike 2 ، miss_asal_k1 ، love-killer ، roya15 ، mahya . m ، -Demoniac- ، maryam goly ، هما80 ، تیناجونی ، Zayn.Malik ، فافا1212 ، vampire whs ، み£∂ɨע£ ، sahel azari ، The moon ، sardar20 ، ali.... ، ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ
آگهی
خیلی ترسناک
پاسخ
 سپاس شده توسط -Demoniac-
(16-10-2015، 13:36)azin.mhd نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-10-2015، 13:34)!...@dors نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-10-2015، 13:31)azin.mhd نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-10-2015، 13:24)!...@dors نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-10-2015، 12:19)azin.mhd نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جووون تو رو بفرستم توش بعد درنا سوپر من بازی در بیاره بیاد کمک تو بعد از اون ور جنازه دو تا تون بیاد بیرون  crying
ای حال میده
ااااییییی حال میده
Tongue  Tongue  Tongue  Tongue  Tongue  Tongue  Tongue  Tongue  Tongue  Tongue  Tongue  Tongue  Tongue  Tongue  Tongue  Tongue  Tongue  Tongue  Tongue  Tongue  Tongue  Tongue  Tongue  Tongue  Tongue  Tongue  Tongue  Tongue  Tongue  Tongue

مطمعن باش قبل از اینکه تو منو بفرستی من تو رو میفرستم...کسی هم حق نداره بیاد تو رو نجات بده
همون تو بمون ارزترس بمیر من راحت شم Dodgy
من شجاع تر از تو ام حداقل جنازم نمیاد بیرون

من یه کاری میکنم جنازت بیاد... vahidrk

برو بابا نفله 25r3025r3025r3025r30
نفله تو و درنایین .. والله
هرکی ندونه من که میدونم تو چقدر ترسویی Smile
                                                                                                                                                                                                                    [img=538x367]http://www.flashkhor.com/forum/دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ترس واقعی را در ترسناک ترین خانه دنیا تجربه کنید (عکس) 1 [/img]

پاسخ
یه چیزی مثل لانه عنکبوت تو شیرازه
whatever
پاسخ
 سپاس شده توسط !...@dors
ولی جون تو یه نمه غیر واقعی میزنه مخصوصا خونای رو لباسش
Undecided Undecided Undecided
آن کس ک میخندد آن خبر مخوف را نشنیده است ...?
پاسخ
 سپاس شده توسط !...@dors
واي چ وحشتناك3cy
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
 سپاس شده توسط !...@dors
آگهی
هیچی ترسناک تر کلبه وحشت تو انزلی نیست
کاسپین...
پاسخ
 سپاس شده توسط !...@dors
ترس ازخشم خدا مگه از این بالا تر باشه
5020 دختر فوتبالی
پاسخ
 سپاس شده توسط み£∂ɨע£
kh matlabe khubi bud merc dorsa jan
پاسخ
من همونجا سکته کردم 

اگر من اونجا بود سکته کرده بودم Shy
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  اولین برج بی نظیر نامرئی در دنیا (عکس)
Thumbs Up زشت ترین دختر دنیا
  عکسی که دنیا رو تکون داد.اگه نبود کامنت بذار
Rainbow عکس دختر ۱۴ ساله ای که به خاطر بیرون نرفتن از خانه خود را دار زد!
  عاقبت جالب تنها گذاشتن پدر و پسر در خانه (عکس)
  خلاقانه ترین و جالبترین تبلیغات دنیا -1
Shocked سرگرمی آیا میدانید اگر انسان نخوابد چه میشود؟ + عکس ترسناک
Heart احمقانه ترین و خنده دار ترین مدلهای ابرو
  دراز ترین ماهی دنیا بیا خعلی باحاله. نیای ضرر کردی ها حالا بهت گفتم
Smile با 10 زن زیبا و جذاب دنیا آشنا شوید! (:

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان