امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

مردی که انگشت دستش را پخت و خورد + عکس

مردی که انگشت دستش را پخت و خورد + عکس 1

دیوید پلیپنز بعد از از دست دادن انگشت و بخشی از دستش در طی تصادف با موتورسیکلت، به جای دور انداختن انگشت قطع شده، آن را به خانه برد و حتی استخوان های آن را به عنوان یادگاری نگه داشت.

به گزارش دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پچ پچ،  جراحان به وی گفته بودند که به دنبال تصادف با موتورسیکلت و سیاه شدن انگشتانش، باید دست وی را قطع کنند. بعد از جراحی وی از پزشکان پرسید که آیا می تواند بعد از جراحی انگشتان خود را به خانه ببرد یا خیر. دیوید معتقد است همیشه علاقه خاصی به آدم خواری و گوشت انسان داشته است. اما از آنجایی که خوردن گوشت انسان دیگر غیر اخلاقی و غیر قانونی است، با این ترفند می تواند حس کنجکاوی خود را ارضا کند. اما از آنجایی که این بلا سر انگشت وی آمده و هیچ کس دیگری قادر به شکایت از این اقدام وی نمی باشد، تصمیم گرفت استخوان های دست خود را به عنوان یادگاری نگه دارد. اما در اصل, کنجکاوی تنها دلیل موجود برای متقاعد سازی پلیپنز برای عملی سازی این نقشه عجیب و غریب نیست.

وی می گوید: اگرچه به خوبی می دانم که این کار دیوانگی محض است اما تنها دلیل آن کنجکاوی نیست. این انگشتی که از دست دادم، واقعا اندام بزرگی بود که از دست دادن آن چندان راحت نبود. من انگشتم را دوست داشتم! به همین دلیل فکر کردم اگر گوشت انگشت را بخورم و استخوان ها را نگه دارم، دیگر چنین تصور نخواهم کرد که بخشی از بدن من از دست رفته است. بعد از دو روز ریکاوری و بهبود، دیوید به خانه رفته و در آشپزخانه منزل خود مشغول پخت و پز انگشت شد! برای اطمینان از اینکه استخوان ها آسیب نبینند، به جای سرخ کردن یا برشته کردن، تصمیم گرفت آن را بجوشاند. همچنین به آن نمک یا سس هم اضافه نکرد تا طعم واقعی گوشت انسان را بچشد!

وی وقتی ماجرای تجربه غیر عادی خود را برای دوستانش تعریف کرد، واکنش های متفاوتی از جانب دوستان مشاهده کرد. یکی از دوستانش که زوج جوانی بودند این حرکت را کثیف و حال بهم هم زن توصیف کردند اما برخی از دوستانش عمل وی را تایید کردند، چرا که وی تنها کسی بود که مجاز به انجام این کار بود؛ در حالیکه حیوانات هیچگاه راضی نیستند خورده شوند! پلیپنز به همه این اطمینان را داد که خوردن انگشتش وی را به سمت آدمخواری هدایت نخواهد کرد.
این تجربه اتفاقی بود که تنها یک بار در زندگی رخ داده است و وی هیچگاه برای این اتفاق از قبل برنامه ریزی نکرده بود. وی استخوان های خود را برای یادگاری داخل جعبه نگهداری کرده است. دیوید عکس انگشت خود را بر روی فیسبوک نیز به اشتراک گذاشته است! اما زیر این عکس اشاره کرده است که تصمیم اذیت و به هم زدن حال دیگران را ندارد. هرکسی مایل است می تواند عکس را ببیند!

پاسخ
 سپاس شده توسط خوشگل خانوووم ، ✴❀ мᾄђṩᾄ ❀✴ ، nazanin@sagede810 ، М Δ ђ ΐ ą ، حسن CR7
آگهی
چهـ رواااانـــی خخ
 פֿـــכا رو כوست כارم چـوטּ ... פֿـــכا๛ ... مـפֿــاطـب פֿــآص ماست !

پاسخ
Exclamation یه مریضه
nothing!
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  روستایی زنانه که هیچ مردی حق ورود نداردღ¸.•*` `*•.¸ ღ
  مراسم عقد با شوخی بدموقع عروس بهم خورد
Heart مردی که 40 سال است مثل پنگوئن زندگی می کند!
  خودکشی مردی که عاشق بازیگر زن مشهور بود
  بی‌توجهی بعضی‌ها به رعایت نکات بهداشتی از کجا آب می‌خورد؟
  مردی که شصت پای خود را به دستش پیوند زد!!
  زن جوان: با حالت سرفه به مردی که مرا ربوده بود گفتم کرونا دارم/ او هم از ترس مرا رها
  مردی با یک چاقوی 13 سانتی در سرش در خیابان!+عکس
  مردی که لپ تاپ خود را در فر پخت و تعمیرش کرد (عکس)
  مردی که ماشین چند میلیاردی اش را دفن کرد!!!(عکس)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان