امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

⇩از این فکرها نکن⇩

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
⇩از این فکرها نکن⇩ 7
               همیشه به درد دل این آن گوش می دهم ولی هیچ کس به دردهای دل من توجهی ندارد همیشه سنگ صبور دیگران بودم اما هیچ کس سنگ صبور من نشد همشیه دیگران را می خندانم ولی هیچ کس از گریه های پنهانی من خبر ندارد هرگز نخواستم بگذارم کسی گریه کند ولی هیچ کس حتی از من نپرسید چرا گریه می کنم همیشه دیگران را به زندگی امیدوارکرده ام همیشه گل امید را به این و آن هدیه کرده ام اما کسی نفهمید که من خود به زندگی امیدی ندارم هرگز نگذاشتم که دوستانم در کنار من احساس تنهایی کنند ولی دست خدا از زندگی خودم همیشه دور بود کسی از من نپرسید :که چرا در اوج جوانی موهای سرم سفید شده یا چرا پیچ و خم زندگی در این سن کم در پیشانی من نمایان شده برای صدای دل عزیزانم احترام خاصی قایل بودم اما کسی صدای بلند شکستن دل مرا نشنید هرگز نخواستم از غصه هایم برایشان بگویم اما همیشه گوش شنوای غمهای دیگران بودم دل پر درد من دیگر به این چیزها عادت کرده به فریادهای خاموش به آرام آرام شکستن به گریه های شب هنگام در زیر نور ماه به تنها رفتن می گویند خرافات است:اینکه هر کس طالعی دارد ولی چه خرافات قشنگی است من خرافات را دوست دارم چون زندگی ام با آن گره خورده طالع من همین است  که تنها بیایم             تنها بمانم و تنها بمیرم   من این طالع را دوست دارم  چون منحصرد به فرد است این طالع در انحصار من است از آن من است اگر سرنوشت هر انسانی در دستان خودش است این من هستم که اسیر دستان سرنوشت شوم خودم هستم من این سرنوشت را دوست دارم کاش دیگران بدانند که من این گونه هستم این گونه می مانم و ای گونه می میرم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
⇩از این فکرها نکن⇩ 7
پاسخ
آگهی
⇩از این فکرها نکن⇩ 7
    گاه می خواهم فرار کنماز تو، از خودماما به کجا؟هوا هم بوی تو را می‌دهدیک، دو، سه...نفس را در سینه حبس می‌کنمچشمانم را می‌بندمپلک هایم را محکم می‌فشارمتصویر تو لحظه به لحظه پررنگ‌تر می‌شودبوی تو در سرم می‌پیچدمست می‌شومدستانم را به زاویه نود از بدنم باز می‌کنممی‌چرخم، می‌چرخم، می‌چرخمبر مدار زمین برخلاف عقربه‌های ساعتمست می‌شوم... گیج می‌خورم ...انگار نفس را با تو یکجا بلعیده‌امیک، دو،‌ سه...آه می‌کشممعلق می‌شود یادت...و عطرت یکجا در هوا مست می‌شود       
⇩از این فکرها نکن⇩ 7
پاسخ
⇩از این فکرها نکن⇩ 7
        دنیایی پر از سیاهی ، چیزی نشد نصیبم جز تباهی !بازی های عاشقانه،انواع قلبها،یکی شکسته و یکی به انتظارپوچی نشستهحرفهای تکراری ، این تنها صداقت است که از آن بیزاریم!!!سخت است قدم برداشتن در راه عشق!!!صدها قدم برداشتیم و این شد یک تصویر زشتتصویری سیاه و سفید ، طعم تلخ عشق را تنها آن دلشکسته چشیدنمیفهمیم و آغاز میکنیم ، پایانش پیداست و باز هم هوس پرواز میکنیم...صدایی زیباتر از صدای سکوت نیست ، در این دنیا دلی عاشقتر از یک دل تنها نیستبه دنبال یک بازی زیبا ، رنگ دلها همیشه سیاه ، من با بقیه فرق دارم تا آخرش بیا….وعده ی دروغ ، لحظه هایی شلوغ، تپشها تندتربیقراریها بیشتر ، نمیگذرد این ساعتهای نفسگیر!پاسخی نمیشنوم ، به خواب نمیروم ، و باز هم شب زنده داری و بی تابیبرای کسی که ارزشی برایم قائل نیست ، برای کسی که دلش در کنارم نیستبرای کسی که نمیفهمد ، نمیداند ، نمیبیند!همه چیز پر از دروغ ، باز هم می آید آن غروب…به انتظار چه کسی نشسته ای؟ باز هم هوس عاشقی کرده ای؟آغوشت را به همه کس دادی و در آغوش همه کس خوابیدی …گرمای تنت برای همه شد و سردی اش برای خودت، نجابتت را فدا کردی در راه دلت…باز هم باید بشنوی حرفای تکراری ، باور کنی و فکر کنی دلت اینبار نخواهد شکست !از این فکرها نکن ، مثل من حرف همه کس را باور نکن
⇩از این فکرها نکن⇩ 7
پاسخ
 سپاس شده توسط @پوریا@
      @Delnevashte
آهای..
?فروردینی های فهمیده?
?اردیبهشتیای صبور?
?خردادیای باحال?
?تیری های زود رنج?
?مردادیای یک یک?
?شهریوری های شاد?
?مهری های خوش خنده?
?آبانی های صادق?
?آذری های ناب?
?دی ماهی های پایه?
?بهمنی های خاص?
? اسفندیای متواضع? ????
یـه دعـا از تـه دل? :

خدایا هیچ وقت? هیچ ادمی? , به هیچ دلیلی?
هیچ جا دلش نگیره ...?
دستشم پیش کسی دراز نشه...?
خدایا خودت همیشه دست همگیمون رو سفت و محکم بگیر??
@Delnevashte

امروز هرچقد بخندي و عاشق باشي از محبت عالم كم نميشود،پس بخند و عاشق باش........كسي به تو خرده نميگيرد، پس شادي بخش باش .......
امروز هرچقدر كه نفس بكشي جهان با مشكل كمبود اكسيژن مواجه نميشود، پس از اعماق وجودت نفس بكش....
امروز هرچقدر خدا رو صدا كني خدا خسته نميشود، پس صدايش كن ،او منتظر توست، منتظر ارزوهايت، خنده هايت و عاشق بودن هايت،
امروز...... 
امروز است ، امروز جاودانه است و امروز ..... زيباترين روز دنياست هر روز كه از خواب بيدار ميشوم... ميبينم هنوز امروز است و فردا نيامده است فردا واژه اي بيش نيست هر چه كه هست امروز است 
امروزتان قشنگ ....
امروزتان عاشقانه ......
امروزتان شاد ......
امروزتان پر از برکت, پر از نگاه رحیمانه خداوند! .......

????????              
⇩از این فکرها نکن⇩ 7
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان