امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

⇩از این فکرها نکن⇩

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
⇩از این فکرها نکن⇩ 2
     کاش نمی دانستم!قد کشیده ام!...انقدر که فرق سرم می خورد به سقف باید و نبایدهای این روزگار....بزرگ شده ام! ... انقدر که درک این روزهای تکراری، مثل سرکشیدن چائی سرد،دیگر دلچسب نیست،می فهمم! ........ انقدر که گاه .....از سایه ام نیز خطر می کنم.......کاش نمی دانستم این همه را...........کاش نمی دانستم!....تا قلم فهم ، این چنین فکر ثانیه هایم را خط  خطی نمی کرد....کاش نمی فهمیدم!.... تا فکر و خیال های پژمرده ، این چنین آرامشم را به تاراج نمی برد...کاش نمی ترسیدم!......تا ضربان های ملتهب ، این گونه لرزه بر اندامم نمی انداخت...چه سخت است بزرگ شدن......و چه مکافات بزرگی ست بزرگ دیدن...و بزرگ فهمیدنوسهم من از این همه..... تنها کوهی از خستگی های سترگ است که روی شانه های جوانی ام سنگینی می کندو اکنون این چشمان خسته.......چه با غبطه می نگرد......تمام دنیای خردسالی را که بی محابا خطر می کند،چه نا شکیب می دود پی توپ لحظه هایش در عرض بزرگراه ،زمان.......بی هیچ دلهره ای.....بی هیچ ذره ای هراس!چه آسود می برد انگشت کنجکاوی اش را، در دل کندوی ،حادثه.......بی هیچ ترسی از نیش های زهرآگین! چه خوش خیال دست می کشد بر لبه تیز چاقوی فریب .....بی هیچ واهمه ای از خون سرخ دستان کوچکش...و از این همه......تنها پی همان قهقهه های کودکانه است و آن لذت وهیجان زود گذرنه طعم دلتنگی می فهمد....نه راز تنهایی می داند....و نه حتی آه واندوه و غم می شناسدکاش تنها می دانست .....که نباید بزرگ شود!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
⇩از این فکرها نکن⇩ 2
پاسخ
آگهی
⇩از این فکرها نکن⇩ 2
      امنیت دادن به یک زن یعنی:محکم دستش را گرفتن …با دیوانگی هایش زندگی کردن …احساسِ زنانه اش را فهمیدن …امنیت یعنی:دستت را که می گیرد ،صورتت را که میبوسد، بداند ناب تر از دست هایِ تو دستی نیست ….بداند ماندنی تر از نگاهِ تو چشمی نیست …بداند برایِ بوسه هایش مرز نمی گذاری، برایِ خنده هایش می خندی، برایِ گریه هایش شانه می شوی …بداند برایِ راست گفتن مستی نمی خواهی …بداند برایِ لحظه هایِ تنهاییت سیگار نمی خواهی …بداند که می دانی برایش بالاترین رستوران , شاید در پایین ترین نقطه شهر باشد…اصلا هرکجایِ شهر اگر تو باشی، لوکس ترین جایِ ممکن می شود__________________________________________آزارم میدهی...به عمد یا غیرعمد خدامیداند...اما من آنقدر خسته ام،آنقدر شکسته ام که هیچ نمی گویمحتی دیگر رنجیدن هم ازیادم رفته است،اشک میریزم،سکوت میکنم وتو...همچنان ادامه میدهینفرینت هم نمیکنم،خیالت راحت،شکسته ها نفرین هم بکنند گیرا نیست!!!نفرین ته دل میخواهد...دل شکسته هم که دیگر سر وته ندارد....__________________________________________  سخته پای درختی زحمت بکشی که ندونی میوه نمیدهسخته که پا توی راهی بزاری که نمی دونی به هیچی نمی رسیسخته رو آدم های زندگیت حساب باز کنی وندونی تهش بازم خودتی وخودتسخته تمام عمرندونی این تخته ی عمرت هیچ شانس واقبالی ندارهسخته سنگ صبور عالم و آدم باشی واونوقت هیچکسی نباشه که حتی به حرفات گوش بدهسخته ازته قلب به کسی ایمان داشته باشی ویهو ایمان آوار بشه روسرتسخته دنبال عشق باشی وفقط هزیونش نصیبت بشه
⇩از این فکرها نکن⇩ 2
پاسخ
    دوستت دارم‌ها را نگه می‌داری برای روز مبادا،  دلم تنگ شده‌ها را، عاشقتم‌ها را…  این‌ جمله‌ها را که ارزشمندند الکی خرج کسی نمی‌کنی!  باید آدمش پیدا شود! باید همان لحظه از خودت مطمئن باشی و باید بدانی که فردا، از امروز گفتنش پشیمان نخواهی شد! سِنت که بالا می‌رود کلی دوستت دارم پیشت مانده، کلی دلم تنگ شده و عاشقتم مانده که خرج کسی نکرده‌ای و روی هم تلنبار شده‌اند! فرصت نداری صندوقت را خالی کنی.! صندوقت سنگین شده و نمی‌توانی با خودت بِکشی‌اش… شروع می‌کنی به خرج کردنشان! توی میهمانی اگر نگاهت کرد اگر نگاهش را دوست داشتی توی رقص اگر پا‌به‌پایت آمد اگر هوایت را داشت اگر با تو ترانه را به صدای بلند خواند، توی جلسه اگر حرفی را گفت که حرف تو بود اگر استدلالی کرد که تکانت داد، در سفر اگر شوخ و شنگ بود اگر مدام به خنده‌ات انداخت و اگر منظره‌های قشنگ را نشانت داد برای یکی یک دوستت دارم خرج می‌کنی برا ی یکی یک دلم برایت تنگ می‌شود خرج می‌کنی! یک چقدر زیبایی یک با من می‌مانی؟ بعد می‌بینی آدم‌ها فاصله می‌گیرند متهمت می‌کنند به هیزی… به مخ‌زدن به اعتماد آدم‌ها! سواستفاده کردن به پیری و معرکه‌گیری… اما بگذار به سن تو برسند! بگذار صندوقچه‌شان لبریز شود آن‌‌وقت حال امروز تو را می‌فهمند بدون این‌که تو را به یاد بیاورند  غریب است دوست داشتن. و عجیب تر از آن است دوست داشته شدن... وقتی می‌دانیم کسی با جان و دل دوستمان دارد ... و نفس‌ها و صدا و نگاهمان در روح و جانش ریشه دوانده؛ به بازیش می‌گیریم هر چه او عاشق‌تر، ما سرخوش‌تر، هر چه او دل نازک‌تر، ما بی رحم ‌تر. تقصیر از ما نیست؛ تمامیِ قصه هایِ عاشقانه، اینگونه به گوشمان خوانده شده‌اند 
⇩از این فکرها نکن⇩ 2  
⇩از این فکرها نکن⇩ 2
پاسخ
Wink Wink
⇩از این فکرها نکن⇩ 2
پاسخ
⇩از این فکرها نکن⇩ 2
        امروز صبح اگر از خواب بیدار شدی و دیدی ستاره ها در آسمان نمی تابندناراحت نشو،حتما دارن با تو قایم باشک بازی میکننپس با آنها بازی کنامروز هرچقدر بخندی و هرچقدر عاشق باشی از محبت دنیا کم نمیشهپس بخند و عاشق باشامروز هرچقدر دلها را شاد کنی کسی به تو خورده نمیگیردپس شادی بخش باش امروز هرچقدر نفس بکشی جهان با مشکل کمبود اکسیژن رو به رو نمی شهپس از اعماق وجودت نفس بکشامروز هرچقدر آرزو کنی چشمه آرزوهات خشک نمی شهپس آرزو کنامروز هرچقدر خدا را صدا کنی خدا خسته نمی شهپس صدایش کن او منتظر توستاو منتظر آرزوهایتخنده هایتگریه هایتستاره شمردن هایت و عاشق بودن هایت است امروزت را دریابامروز جاودانه است وامروز زیباترین روز دنیاست!چون امروز روزی است که آینده ات را آنطور خواهی ساخت که تا امروز فقط تصورش میکردی... 
⇩از این فکرها نکن⇩ 2
پاسخ
⇩از این فکرها نکن⇩ 2
         گاهی مرا به نام کوچکم صدا کن ...دوست من امروز چشم های مرا به باران دعوت کردی..از تو پنهان نباشد، گریه کردن گاهی بهترین هدیه ای ست که دوستی به آدم می بخشد!همین که چشم های آدم می بارند...همین که دلت سبک می شود همین که باور می کنی هنوز زنده ای اتفاق خوبی ست،حالا چه بهتر که این همه اتفاق های خوب را یک دوست..یک دوست خیلی عزیز  برایت رقم بزند..  میدانم گاهی آدم باید بشکند...باید بریزد....باید نابود شود تا ببیند بازهم میتواند بلند شود وزندگی اش را از سربگیردگاهی باید یادگرفت که همیشه دلی که برایت میتپد ماندگارنیستباید یادگرفتم که قدر بعضی از لحظه ها رابیشتر باید دانستباید یاد گرفت که ممکن است آنقدر تنهاشوی که هیچ چشمی اتفاقی هم ترانبیندگاهی آنقدر تنهامیشوی که حتی دلت برای خودت هم تنگ میشودگاهی آنفدر تنهایت میگذارند که نام کوچکت هم ازیاد میبریمگر نه اینکه نام کوچک آدم برای این است که صدایت بزنند که سراغت رابگیرندوتوباور کنی هنوز برای خاطر کسی عزیزی من اما این روزها حتی نام کوچکم را هم از یاد برده ام..حتی دیگر نگران چین های روی پیشانی ام نیستم..یا نگران تارهای سفیدی که لا به لای موهایم دیده ام ..و حتی نگران این که اشک روی گونه هایم را کسی ببیند،می دانی دوست من ؟ گاهی سرنوشت مثل توفان شنی است که مدام تغییر جهت می دهد. هر چقدر هم تو تغییر جهت بدهی  باز توفان شن تعقیبت می کند. دوباره برمی گردی، اما توفان هم با تو برمیگردد  بارها و بارها این حرکت را تکرار می کنی،اما طوفان به دنبال توست چرا؟  چون این توفان چیزی نیست که از دوردست بیاید، یا چیزی که هیچ ارتباطی با تو نداشته باشد  این توفان تویی. چیزی درون توست پس تنها کاری که از تو برمی آید تسلیم  است  و شاید بستن  چشم هایت و گرفتن گوشهایت، تا شن ها درون آنها نرود، و راه رفتن در میان آن، قدم به قدم،جایی که  نه خورشید است، نه ماه، نه جهت، نه حس زمان،فقط شن سفید نرم  .....  چرخ زنان برخاسته به آسمان  این آن نوع توفان شنی است که تو به تجسمش نیاز داری. و تو حقیقتا باید از آن توفان خشن ماوراء الطبیعی و نمادین بگذری ، در مورد آن یک اشتباه نکن:این توفان مثل هزاران تیغ تیز،فقط تنت را زخمی نمی کند... شاید زخمی پنهان هم در روحت بگذاردیا شاید دیگر به هیچ صحرایی اعتماد نکنییا حتی مطمئن نباشی که  توفان واقعا تمام شده باشدشاید هم  وقتی توفان تمام شد  حتی یادت نیاید که چگونه از آن گذشتی،  چطور جان به در بردیاما یک چیز مسلم است.  وقتی از توفان بیرون آمدی  دیگر آنی نیستی که قدم به درون توفان گذاشتمعنی  توفان همین است
⇩از این فکرها نکن⇩ 2
پاسخ
 سپاس شده توسط saeid
آگهی
⇩از این فکرها نکن⇩ 2
         ✔ بعضیا هستن آهنگای شاد دیگه به دلشون نمیشینه...!✔ بعضیا هستن دلشون میخواد هیچ کس سکوتشون رو نشکنه...!✔ بعضیا هستن زندگیشونو با دنیای مجازی پر میکنن...!✔ بعضیا هستن جای شب و روزشون عوض شده...!✔ بعضیا هستن دلشون میخواد یکی رو داشته باشن دوست داشتنش واقعی باشه...!✔ بعضیا هستن دیگه از آدما میترسن...!✔ بعضیا هستن تیپ مِـشـکی رو به هر تیپی ترجیح میدن...!✔ بعضیا هستن همه جا تنهان و خنده های دیگران رو گوش میدن...!✔ بعضیا هستن هی از خدا گِـله میکنن....!✔ بعضیا هستن عاشق نوشته های پردردن چون دردشونو قشنگ توصیف میکنه...!✔ بعضیا هستن خنده هاشون تلخه و گریه هاشون دیگه آرومشون نمیکنه...!✔ بعضیا هستن دوس دارن شاد شن ولی همه ش فاز غم دنیاشونو میگیره...!✔ بعضیا هستن دلشون شکسته ولی صداشو درنیاوردن...!✔ بعضیا هستن از زندگی خسته ن ولی بخاطر بعضیا دارن زندگی میکنن...!✔ این بعضی ها عجیب شبیه منن !!!
⇩از این فکرها نکن⇩ 2
پاسخ
 سپاس شده توسط saeid
⇩از این فکرها نکن⇩ 2
   تا حالا فکر کردی عشق یعنی چی؟ عشق یعنی اینکه یکی بهت بگه از رنگ لباست خوشش میاد و تو هم از اون به بعد همیشه همون رنگو بپوشی !تا حالا دلتنگ کسی شدی؟ اصلا میدونید دلتنگی چیه ؟ اونهم از بدترین نوعش؟ بزرگترین دلتنگی اینه که بدونی اون کسی که دوسش داری هیچ وقت مال تو نمیشه . اینکه بدونی یه روزی از کسی که دوسش داری باید جداشی حالا چه بخوای چه نخوای .تا حالا فکر کردی خوشبختی یعنی چی ؟ خوشبختی یعنی اینکه یکی یه گوشه دنیا باشه که دوست داشته باشه یکی باشه که پناه خستگی هات باشه یکی باشه که نگاهش وجودتو گرم کنه تا حالا فکر کردی آرامش یعنی چه؟ آرامش یعنی اینکه همیشه ته دلت مطمئن باشی که توی سینهء کسی که دوسش داری یه خونه گرم داریتا حالا فکر کردی زندگی یعنی چی؟ زندگی یعنی اینکه همه عمرت تلاش کنی و جون بکنی برای بدست آوردن اون چیزی که بهش ایمان داری زندگی یعنی اینکه خودتو دوست داشته باشی برای اینکه توی دلت عشق اون هستتا حالا فکر کردی هدف یعنی چی ؟ هدف یعنی صبح که از خواب پا میشی بدونی اون روز باید چیکار کنی ؛تا حالا فکر کردی انگیزه چیه؟ انگیزه اونه که وقتی میخوای بری سر قرار صد بار بری جلوی آینه و لباستو چک کنی !!! تا حالا فکر کردی که قسمت یعنی چی؟ قسمت یعنی اینکه بشینی دست روی دست بزاری و هر طرف باد اومد تو هم بری قسمت یعنی اینکه همه تنبلی ها و بی عرضگی ها رو بندازی گردن روزگار یعنی بشینی مثل بدبختها به از دست دادن محبوبت راضی بشیبه سرنوشت چی ؟ به اون فکر کردی؟ سرنوشت دیگه اونی نیست که از سرت نوشته سرنوشت یعنی اینکه یه روز جلوی چشات رفیقت و تنها رفیقت تنهات بزاره و بگه « این بازی روزگاره ... »
⇩از این فکرها نکن⇩ 2
پاسخ
 سپاس شده توسط saeid
         این روزها به قول پناهی دروغ گفتن راخوب یاد گرفته ام،حال من خوب است،خوب،خوب،خوبفقط زیادی تاقسمتی هوای دلم طوفانی،همراه با غباره های خستگی ست،وفکرمیکنم این روزها...خداهم ازحرفهای تکراری منخسته هست،چه حس مشترکی داریم من وخدا،او...ازحرفهای تکراری من خسته است ومن...ازتکرارغم انگیزروزهایم،میگویند هروقت دلت گرفت سکوت کن این روزها هیچکس معنای دلتنگی رانمیفهمد،هیچکس قیدمهم فعل من نیست،چه فرقی میکندکه هیچکس نفهمد یا آنکس یا اینکس،من دلم میخواست ضمیر"تو"معنای مفعول فعل مرامیفهمیدکه هیچگاه نفهمید....  باید اینجوربگویم چه باسکوت چه بافریاداین روزها تو معنای دلتنگی مرانمیفهمی،دلم بالشتی میخواهد باروبانها آبی آرامش،همراه باموسیقی،برای چندروز تنهایی بدون دلتنگی،تاآرام کنم وساعاتی دقایقی ثانیه ایی فارغ شوم ازتو،ازاین عشق،ازاین لحظه های پرالتهاب دلتنگی،وباخودفکرمیکنم که چگونه میتوان کنارتو بااین دلتنگی ها کنارآمد
⇩از این فکرها نکن⇩ 2     
⇩از این فکرها نکن⇩ 2
پاسخ
          میخواهم از کسی بنویسم که حسابی دلم هوایش را کرده،از کسی که زندگی بدون او یعنی تباهی و پوچی...از خدایی که فراموشیش کار هر روزمان شده، خدایی که با تمام نشانه های زیبای وجودیش خیلی غریبانه در دل ها نشسته است. آنقدر غریب که انسان ها خود را قادر به انجام هر کاری میدانند بی آنکه ذره ای به این فکر کنند، دست و عقل و تمام اعضای بدن را خدا در اختیارمان قرار داده است.آری خدای من، خدای مهربان من، به خودت قسم من نیز گاهی سخت دلم می گیرد از اینکه چگونه به این دنیایی که تو آفریدی بد وابسته می شویم و دیگر هیچ چیزی جز خودمان ارزشی پیدا نمی کند!آنقدر وابسته زیبایی هایش می شویم که تک زیبای عالم را به باد فراموشی می سپاریم.خدایا خودت میدانی در سخت ترین لحظه هایم نیز از یادت غافل نبودم، حتی در لحظه های از دست دادن عزیزانم، چرا که میدانم مقصد تو هستی و همه چیز بسوی تو باز آید...خدایا باز تو میدانی برای هیچ چیزی طمع نکردم و از داشته هایم گذشتم که همگان نیز بهره ببرند تا شادی ها را با هم شریک شویم... اما !بسیار تاسف خوردم از غرورهای بی جا، از دروویی ها و دروغ ها و از دست کسانی که زندگی دیگران را به ازای خوشنودی خود سیاه و تباه می کنند تا به داشته های خود بیفزایند و افتخار کنند، بی آنکه بدانند همه مسافریم و هیچ چیزی جز خوبی ماندگار نیست...خدایا نگذار شیطان درونمان یاد تو را از ما بگیرد که هیچ چیز تو نمی شود و خدایا از من نگیر شانه های پر محبتت را در این روزهایی که بغضم هوای شکستن دارد و چشمانم میل باریدن...
⇩از این فکرها نکن⇩ 2     
⇩از این فکرها نکن⇩ 2
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان