امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

⇩از این فکرها نکن⇩

قشنگ بود
دل مرنـجــان کــــه ز هــــر دل بــــه خــــدا راهـــی هـــســت
پاسخ
آگهی
         دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
⇩از این فکرها نکن⇩ 4
             خنده چیه؟نمیدونم؟!!!!از موقعی که به دنیا اومدیم به ما یاد دادند بخندیم،گاهی اوقات باید به زور خندید،ولی چه جوری بفهمیم خندمون از ته دله؟؟آخرین باری که از ته دل خندیدی کی بود؟یادم نمیاد شاید یه هفته پیش یا یه ماه پیش،در روز خیلی میخندم ولی آیا از ته دله؟؟نه؛از ته دل نمیخندم ولی بهتر از اینه که دیگران رو ناراحت کنم!این بیت رو خیلی دوست دارم:خنده تلخ من از گریه غم انگیز تر استکارم از گریه گذشته به آن میخندموقتی خیلی ناراحتی بخند تا دیگران فکر کنند تو همیشه خندانی و هیچوقت ناراحت نمیشی،حداقل کاری که میتونی بکنی اینه که هیچوقت ناراحتی هات رو با دیگران تقسیم نکنی،فقط شادی هات رو تقسیم کن...من ناراحتی هام رو توی تنهایی با گریه کردن و توی خود ریختن خالی میکنم....حالا معنی خنده تلخ رو فهمیدین؟؟؟حالا یه سوال ازتون میکنم صادقانه جوابمو بدیدآخرین باری که از ته دل خندیدید کی بوده؟؟؟  خدایا ممنون که مرا در حد ایوب میبینی …ولی تمامش کن !دیگر بریده ام  به راستی چقدرسخت است،خندان نگه داشتن لب ها در زمان گریستن قلب ها،و تظاهر به خوشحالی در اوج غمگینی،و چه دشوار و طاقت فرساست گذراندن روزهایی تنهایی وبی یاوری،درحالی که تظاهر می کنی هیچ چیز برایت اهمیت ندارد،اما چه شیرین است درخاموشی وتنهایی به حال خود گریستندلم گرفته ،به اندازه ی تمامی دلتنگی های دنیا دلتنگم،دلم گرفته،به اندازه ی تمام تنهایی های عالم تنهایم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
⇩از این فکرها نکن⇩ 4
پاسخ
 سپاس شده توسط serpent
⇩از این فکرها نکن⇩ 4
      وقتی تو خودت گیر می کنی ،وقتی همه چیز برات میشه یه سوال ! وقتی توی تکرار صحنه ها اسیر میشی ،وقتی اونقدر خسته میشی که حتی از فکر کردن به فکر کردن هم بیزار میشی ،وقتی کسی نیست که بفهمه چی میگی ،وقتی منتظریه اتفاقی واون اتفاق هیچ وقت نمیوفته،وقتی مطمئنی !اونی که امروز می آد فردا میره .. وقتی مجبوری خودتم گول بزنی  ،وقتی حتی شهامت خیلی چیزها رو نداری !!! وقتی می دونی هیچ کس و هیچ چیز خودش نیست ،وقتی می دونی همه چی دروغه،وقتی می دونی که نباید به هیچ قول و قراری ! اعتماد کنی،وقتی می فهمی که نباید می فهمیدی ...وقتی روزگار یادت میده که باید سوخت و ساخت ،وقتی می خندی به اینکه کارت از گریه گذشته،وقتی قراره هیچ چی جای خودش نباشه ،وقتی منتظر یه اتفاقی و اون اتفاق هیچ وقت نمی افته .. وقتی نباید اونی باشی که هستی ،وقتی بهت می فهمونن دوست داشتن یه معاملست ! وقتی تو رو بخاطر صداقتت محکوم می کنن ،وقتی خوشحال میشن که غرورت بشکنه ،وقتی حرفاتو فقط دیوار می فهمه !!!! میشی اینی که الان من هستم!!!! 
⇩از این فکرها نکن⇩ 4
پاسخ
 سپاس شده توسط serpent ، nanali
⇩از این فکرها نکن⇩ 4
          خسته ام...واژه هایم همه خسته اند!و خنده هایم بهت زده، می گریند...!از این رفتن ها خسته ام!این دل سپردن ها، این عشق ورزیدن ها...!از این رفتن ها که بیراه رفتم!این دل سپردن ها که بازنستاندم!این عشق ورزیدن ها که بیهوده ورزیدم!به کدامین آغاز دل خوش کنم وقتی کلاغ ها پایانم را می سرایند...نه ستاره راه می نماید، نه خانه ای در می گشاید...دیگر آواز نخواهم شد!من آهنگی خط خورده ام!سیم سازی پاره شده!دیگرآوازنخواهم شد!کاش در قایم باشکهای کودکی ام، همیشه گم می ماندم...!   وقتی نمیدونی تو دلت چی میگذره !وقتی نمیدونی از این دنیای لعنتی چی میخوای!وقتی قبل از اینکه چیزی رو بخوای اون چیز نابود میشه !وقتی همه باهات قهرند!وقتی نفــــــــــــــــــرین شده ای !چه دلیلی داره که آرزویی داشته باشی؟چه دلیلی داره چیزی رو دوست داشته باشی ؟چه دلیلی داره به زندگی ادامه بدی؟  گاهی وقتهــــــــــــــا نوشتنت نمی آیدقدم زدن را هم دوست نداری،چای هم برایت بی مزه شده،از سیگار کشیدن میترسیاز حرف زدن با دیگران حالت بهم میخورد،حتی اعصابت هم خورد نیستخسته نیستی...دل زده نیستی...اما تا دلت بخواهد غم داری،شاید الکیبعضی وقتا حالتان مثل همیشه ی من است... ؟؟؟ 
⇩از این فکرها نکن⇩ 4
پاسخ
 سپاس شده توسط serpent
            کاش یک روز فقط یک ساعت، کمتر از آن حتی !!!همه آدم بودند همه می فهمیدند راز ادراک زمین را با ماه.کاش یک روز همه می فهمیدند که هدف چیست!!!خدا کیست که می گویند همین نزدیکیست لای این شب بو ها پای آن سرو بلند!!!کاش یک روز همه مجنون باشند تا بفهمند چه دردیست جدایی از عشقکاش روزی برسد همه آزاد شوند از قفس نفس تـــهیآری این روز چه روزی باشد همه آزاد همه شاداب کسی تنها نیست کاش می شد که عوض شد . . .نه به شکل نه به رنگ نه به پیراهن تن . . .کاش می شد قصه ای را خط زد.کاش می شد لحظه ها بر می گشتپدرم پیر شده،مادرم دل گیر است و خدا هنوز نزدیک است به همان سرو بلند!!!انقدر غرق در این حسرت ها دل به فردا دادم که کسی با من نیست که کنار حوض نقاشی یمان بنشینیم و صحبت بکنیم.آنقدر غرق هوس بودم و سر خوش ز خودم که خدا نیز دگر با من نیستآن خدایی که اگر دور شوی او به تو نزدیک استآن خدایی که رازمن و او را می دانست.آن خدایی که شبها گریه ی مادرم را او فقط میدید!!!کاش یک روز همه آدم بودند و زمین جای قشنگی می شدآرزو ی من شاید همینها باشد و تو شاید تنها معشوقه ی من!!!پس بیا دست به دست هم از این کی کاش ها بگزریم و به حقیقت برسیمبه همان آبی مطلقبه همان جا که قدم های من و تو روی شن ها جا می ماند...
⇩از این فکرها نکن⇩ 4
پاسخ
 سپاس شده توسط serpent
⇩از این فکرها نکن⇩ 4
  چه بی رحم است روزگار...چه بی رحم است روزگاری که عاشقان را تا سر جاده ی فراموشی پیش می برد,و بعد ناگهان بر سر دوراهی می گذاردو تابلوی فراموشی را به سمت فاجعه ای دوباره و ضربه ای سخت تر می چرخاند...!می خواستم دیگر از عشق ننویسم ,می خواستم از یادآوری خاطره ها دوری کنمتا بلکه فراموش شود هر آنچه که بود...ولی روزگار این بار با خاطره ای سخت تر,مشکلی بزرگتر و عذابی سنگین تر به سراغم آمد...و تمام خاطره های فراموش شده را مانند فیلمی تلخ,جلوی چشمانم به نمایش درآورد...اما چه بد است که ما انسان ها ,بالاخره به هر چیزی عادت می کنیم...بله,من هم مانند همه ی انسان ها,بالاخره عادت می کنم...اما بعید است که این بار هم,روح زخم خورده و قلب شکسته ام,باز هم تاب بیاورند...جسمم عادت می کند اما روحم می میرد...و می شوم جسمی تهی...جسمی پر از خالی...پر از نبودن...اما سرشار از خاطره  یه چیزی که هیچ وقت فکرشُ نمیکردمکه به این زودی بهش برسماین بود که تو این سن بشینمُ گاهی ناخودآگاهنفسهای عمیق از ته دل بکشم ُ بگم هی............واسه کشیدنشون حالا زود بود ...!!!! خـــــیــــلی زود!!!خـــــیــــلی زود!!!          
⇩از این فکرها نکن⇩ 4
پاسخ
 سپاس شده توسط serpent
آگهی
⇩از این فکرها نکن⇩ 4
       خسته ام از تظاهر به ایستادگی ...از پنهان کردن زخمهایمزور که نیست ...دیگر نمیتوانم بی دلیل بخندم و با لبخندی مسخره وانمود کنم همه چیز رو به راه است ........ اصلا دیگر نمیخواهم بخندممیخواهم لج کنم با خودم با تو با همه ی دنیاچقدر بگویم فردا روز دیگریست و امروز بیاید و مثل هر روز باشی ...!؟خسته ام از تو .. از خودم .. از همه ی زندگی ...میخواهم بکشم کنار ... از تو .. از خودم .. از همه ی زندگی خدایا همه از تو می خواهند (بدهی )اما من از تو می خواهم بگیری خستگی دلتنگی و غصه ها را از لحظه لحظه زندگی من... !!!  اون موقع ها بارون رودوست داشتم ولی الان نمیدونم آیاباید دوسش داشته باشم یانه؟؟؟نمیدونم باید یادخاطرات خوبش باشم یاخاطرات بدبارونی رو؟؟؟ازهمه دوستام ممنونم که توروز تولدم باهام بودین گفتین، دلداریم دادین وبا وجودتون کمی دردام کم شد.ازصمیم قلب ازبودن شما تشکرمیکنم ومرسی بخاطرهمه خوبیاتون 
⇩از این فکرها نکن⇩ 4
پاسخ
 سپاس شده توسط serpent
⇩از این فکرها نکن⇩ 4
                 بعضی وقتا بعضی آدما با حرفاشون با قضاوت نا عادلانشون کاری می کنن که صدای شکستن دلتو خودت می شنوی...گاهی بعضی حرفا انقدر برات گرون تموم می شه که عین یه ناقوس مدام تو گووشت صدا می کنه....گاهی وقتا دلت می خواد بمیری و یه چیزایی رو نشنویی...گاهی وقتا یه جمله می تونه جوری بهمت بریزه که انگار یهو چشمات رو توی یه خلاء مطلق باز کنی...بیبینی هیچی نیس جز زار زدن...بعضی وقتا فقط دلت می خواد بزنی از خونه و شهر بیرون و اونقدر بری تا دنیا تموم بشه...بری تا گم بشی....بری تا کسی دیگه اثری ازت پیدا نکنه....بعضی وقتا دلِ آدم یه جوره خیلی بدی می شکنه...فقط با یه حرف....خیلی بد....همین!!!
⇩از این فکرها نکن⇩ 4
پاسخ
 سپاس شده توسط serpent
⇩از این فکرها نکن⇩ 4
        برای من از دل شکسته نگو که دلی دارم شکسته تر از سکوتشکسته از درد شکسته از زخمشکسته از عشقشکسته از گناهشکسته از تنهایی بر خواهم داشت این تکه های تنهایی را و لباسی خواهم دوخت سپید از این همه سیاهیبرای خودم توشه ای خواهم ساخت پر از محنت و رنجشاید خدا مرا بخشید شاید... ...__________________________________________ همیشه بـاید کسـی باشدکـــه مــعنی سه نقطه ی انتهای جمله‌هایت را بفهمد ...همیشه بـاید کسـی باشدتا بغض‌هایت را قبل از لرزیدن چانه ات بفهمدبـاید کسی باشدکـــه وقتی صدایت لرزید بفهمدکـــه اگر سکوت کردی، بفهمد...کسی بـاشدکـــه اگر بهانه‌گیـر شدی بفهمدکسی بـاشدکـــه اگر سردرد را بهـانه آوردی برای رفتـن و نبودنبفهمد به توجّهش احتیاج داریبفهمد کـــه درد داریکـــه زندگی درد داردکه دلگیریبفهمد که دلت برایش تنگ شدههمیشه باید کسی باشههمیشه... 
⇩از این فکرها نکن⇩ 4
پاسخ
 سپاس شده توسط serpent
⇩از این فکرها نکن⇩ 4
       وقتی دلت خسته شــددیگر خنده معنایی ندارد...فـقـط می خندی تا دیگران، غم آشیانه کرده در چشمانت را نـبـیـنـنـد!وقتی دلت خسته شــد،دیگر حتی اشکهای شبانه هـم آرامت نمی کنند...فـقـط گریه می کنی چون به گریه کردن عادت کرده ای!وقتی دلت خسته شــد،دیگر هیچ چیز آرامت نمی کند به جز دل بریدن و رفتن
⇩از این فکرها نکن⇩ 4
پاسخ
 سپاس شده توسط mahdi.ir ، serpent ، nanali

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان