امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اعتراض عجیب زنی بخاطر اخراج از کار!

یک زن معترض کره ای دویستمین روز زندگی در بالای یک جرثقیل 35 متری را گرامی داشت. "کیم جین سوک" به دلیل اخراج 400 تن از کارگران یک کمپانی کشتی سازی در بوسان کره جنوبی دست به اعتصاب زده و 200 روز است که بر بالای یک جرثقیل زندگی می کند.
خانم سوک دلیل انتخاب جرثقیل را گرامی داشتن یاد و خاطره یکی از کارکنان همین کمپانی دانست که چند سال قبل به دلیل اخراج از سر کار با بالا رفتن از جرثقیل خودکشی کرده بود. "کیم جین سوک" اعلام کرد :"من زمستان اعتصاب خود را شروع کردم و الان که تابستان شده و هوا نیز بسیار گرم است به اعتراض خود ادامه می دهم .
اینجا بسیار کوچک است به طوری که هیچ کاری نمی شود کرد ولی من نماینده کارگرانی هستم که بیکار شده اند و پایین نمی آیم مگر آنکه آنها به سر کارشان بازگردند."

اعتراض عجیب زنی بخاطر اخراج از کار!  1

میــــگذرد روزی این شبهای دلتنگی ، میگذرد روزی این فاصله و دوری، میگذرد روزهای بی قراری و انتظار ، میرسد همان روزی که به خاطرش گذراندیم فصلها را بی بهار ، و از ترس اینکه بهم نرسیم شب تا صبح را اشک میریختیم
پاسخ
 سپاس شده توسط Mahdi m.g ، poya ، ♥ Sky Princess♥ ، FrOzen あHeArt ، sara ss501 ، னιSs~டεனσή ، برادر مثبت ، عاشق الکترونیک ، BlAcK dAy
آگهی
واقعا باید به این زن آفرین گفتBig Grin
YOU EITHER DIE A HERO OR YOU LIVE LONG ENOUGH TO SEE YOURSELF BECOME THE VILLAIN

پاسخ
 سپاس شده توسط s love m ، ♥ Sky Princess♥ ، FrOzen あHeArt
اول به همتش بعد بخاطه کره ای بودنش بهش افرین و تبریک میگمHeart
هر چه بزرگتر باشی تنهاتر هستی
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
 سپاس شده توسط FrOzen あHeArt
(23-01-2012، 13:54)Mahdi m.g نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

واقعا باید به این زن آفرین گفتBig Grin
آفرینSmileSmile
یک مثال کامپیوتری هست که می گوید :
حال ما اینقدرهاهم خوب نیست فتوشاپهConfusediv:یه سپاسیم بده محض رضای خدا
پاسخ
به به عجب شير زنيه
پاسخ
ایول به این زن
دیگران را ببخش. نه به این خاطر که سزاوار بخششند! به این خاطر که تو سزاوار ارامشی.....SmileHeartامیدوارم که ته دلش کینه ای نباشه

پاسخ
آگهی
به این میگن اعتراض495495495
چی بگم اول تو بگو
پاسخ
امیدوارم این انسان دلسوز سالم پایین برگرده باموفیقیت !Big Grin
دوستان : هم سپاس هم نظر لطفاً !res2
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
برادر مثبت یک .....
خب خب خب !نظرتونو راجع به جنسیت نفر قبلیتون بگین !شاید میگه دختره ولی پسره شایدم... Big Grin

بیاین سر بزنید !فک کنم یه چیزایی براگفتن دارین !تشکر
رمانتیک ومثلاً قشنگ !
بچه های عشق کره جنوبی وهرکی دوس داشت بیاد تو !
پاسخ
زنه بیماریه روان نداشت ؟! |:
پاسخ
خدآ شفا بدعExclamation
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Lightbulb دنیای تاریک من | my dark world [ عجیب و ترسناک ]
  لوگوی جدید ایرانسل و گاف عجیب آن به نقل از رندباز
  داستان واقعی ترسناک درباره اتفاقات عجیب
  حماقت بسیار عجیب و باور نکردنی یک مرد
  مردان عجیب آنهای که جیگر دارند بیان دا خل
  این موضوع رو بخاطر یکی از دوستان بهمن ماهی میزارم .عکس نوشته برای متولدین بهمن .
Smile ☼عجیب ترین کلاه های دنیــا+عکس☼
  عجیب ترین حیوانات و جونور های عالم!!!!!!!!!!+18!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  مردی با عجیب‌ترین اعتیاد
  عجیب ترین مرگ ها

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان