امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

نام های تو خالی هویت گمشده ی کودکان امروز

خبرگزاری ایسنا: نام‌ نخستین گام در شناسایی و امکان تشخیص و تمییز افراد بوده که زیبایی و ارزش شخصیت در آن نهفته و برای فرد در جامعه اثراتی را در پی خواهد داشت.

منطقه خراسان جنوبی، نام‌ یکی از نمودارهای شخصیت و استقلال فرد است. تحقیقات نشان می‌دهد که کودکان از حدود دو تا سه سالگی نام خود را تشخیص می‌دهند. در این دوران، کودک از خود به عنوان یک شخص منفرد و جداگانه سخن می‌گوید و در استعمال کلمات "من، به من، مال من" راه افراط می‌پیماید.

نام برای به دست آوردن هویت و شخصیت، نقش تعیین کننده‌ای را ایفا می‌کند.

نام‌ یک کودک را از کودکان دیگر متمایز می‌سازد و جنس او را نشان می‌دهد، به همین دلیل کودکان چندان میل ندارند، نامی داشته باشند که بین دختر و پسر مشترک است.

انتخاب نام مناسب برای فرزند هنر می‌خواهد. این نیست که فقط یک اسم متفاوت انتخاب کنید و دیگر بقیه چیزها مهم نباشند.

در گذشته اسم‌ها از اسامی ائمه بود یا با حرف اول نام پدر و مادر شروع می‌شد. تقریبا همه فرزندان نامی داشتند که یا آوای یکسان، یا حرف اول یا سه حرف آخر مشابه هم داشت. مثل فرهاد و فروغ که با فاطمه جور شده‌اند.

اما این روزها زوج‌های جوان فقط می‌خواهند نام عجیبی برای فرزند خود انتخاب کنند که تک باشد. هیچ کس دیگر هم آن اسم را نداشته باشد. یک‌دانه باشد. مثل تعداد فرزندان خود که عموما تک هستند.

قشنگترین نامهای اصیل ایرانی و اسم های فارسی,نام‌های توخالی, هویت گمشده کودکان ‌امروز نام,شخصیت     
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نام های تو خالی هویت گمشده ی کودکان امروز 1
پاسخ
 سپاس شده توسط شکوفه سیب ، ترنج 15
آگهی
باهات موافقم
پاسخ
من مخالفم ما تموم فرهنگا مون داره از اعراب الهام میگیره خیلی از نام های اصیل ریشه های زیبایی دارند مثه اسم خودت برسین یا آرمین که بشه مرد سر بلند ما داریم فرهنگ اجدادمون رو میفروشیم
مــــــــــــــــــــــــخـــــــــــوامـــــــــــــــ بـــــــــــــــــــــرمــــــــــــــــــــــــ
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  متهم اصلی تجاوز به کودکان در مدارس کیست؟
Big Grin خاطرات امروز من = طنز و باحال
  بیا خودتو خالی کن
Heart تاثیر دعوای پدر و مادر بر رفتارها و اعصاب کودکان و نوجوانان
  در کرونا بهترین وسیله سفر برای کودکان چیست؟
Tongue ببین امروز عدد شانست چیه
  چهره یک شیطان پرست در راهپیمایی امروز-عکس
  اگه امروز روز اول مدرسه بود و الان زنگ اول چیکار میکردین؟؟؟
Heart خالی بندی های باورنکردنی از نوع دخترانه (آخر خنده)
  دختران شایسته ایرانی از قدیم تا به امروز..............

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان