امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

واکنش شدید بهاره افشاری به خبر ازداوجش !

ازدواج بهاره افشاری و بنیامین بهادری !

ازدواج بهاره افشاری و بنیامین بهادری که در چند ماه گذشته مدام دست به دست میشد،اما خیلیها گمان میکردن این هم از اون دست شایعات زردی هست که خیلی زود تمام میشه،تقریبا هم همینطور بود تا اینکه بنیامین بهادری با دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
متن جنجالی خود
خبر از ازدواج مجددش داد و از همه طرفداران خود درخواست کرد تا زمانی که خودش اعلام رسمی نکرده خبری از ازدواجش پخش نکنند،این خبر خیلی زود به تیتر یک اکثر سایت های خبریتبدیل شد،خبری که هر روزه با کامنت های تبریک در پیچ این دو هنرمند بیش از بیش دیده میشد،اما دریغ از تکذیب از هر دو طرف این ماجرا…

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
واکنش شدید بهاره افشاری به خبر ازداوجش ! 1

خبری که شاید اگر در همان روزهای اولیه از طرف یکی از این هنرمندان تکذیب میشد مطمئنا اینقد بزرگ نمیشد،اما چه شده که بهاره افشاری به یکبار بعد از مدتها سکونت واکنش شدیدی به این خبر داده ! او در شبکه اجتماعی خود با انتشار صفحه اول شناسنامه خود نوشت :

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
واکنش شدید بهاره افشاری به خبر ازداوجش ! 1

خسته ام بیشتر از اینکه عصبانى باشم … شاید نباید همیشه سکوت کرد شاید باید ویران کرد تا هرگز جرات نزدیک شدن به تو رو نداشته باشند تا شاید انقدر محدود زندگى نکنم تا شاید اجازه بدهند خانواده ام ساعات. تلخى رو تجربه نکنند شاید دوستانم باورشان را از دست ندهند شاید روزهاى زیادى با استرس و حال و اخبار پرتغالى از خواب بیدار نشوم شاید و یا ای کاش جور دیگرى بودم براى اولین و آخرین بار حرف میزنم تمام اتفاقات این یک ماه عجیب و تمامى این ده سال را تکذیب میکنم تا شاید خودم آرام شوم از ازدواج هاى شش ماه یک بارم تا ممنوع الکارى

در شرایطى که فقط روزى ۶ ساعت میخوابم و مابقى درگیر فیلمبرداریم تا ورودم به سینما از طرف x و حواشى دیگرم فقط آقایون خبرگزارى ها که اکثرا هم معتبر ترینید….با کدام دین و ایمان و باورتان به زندگى من حمله ور شده اید؟؟؟؟یک لحظه چشم بر هم بگذارید و فکر کنید به مادرتان ،خواهرتان ،همسرتان و ناموستان چون من هم دختر کسى ،خواهر برادرم و ناموس کسى هستم بعد از قانون که تک به تک شما رو زیارت خواهم کرد واگذارتان میکنم به حق و خدایم
پاسخ
 سپاس شده توسط ○°łåmýå°○ ، …Reyhaneh…
آگهی
همسر جدید بنیامین بهادری شایلی نام دارد و عکساهایه اون تو انترنت هس نیتونید تو گوگل سرچ کنید
پیج اینستگرام من @lamya_zo ]
https://instagram.com/lamya_zo?utm_medium=copy_link
ههرمند هستم و طراحی و نقاشی انجام میدم کارامو تو پیجم
چک‌کنید?❤️?
پاسخ
 سپاس شده توسط Faust

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  فیلم سینمایی واکنش فرازمینی ها به کارگردانی علی پوراحمد در هالیوود اکران شد
  واکنش منتقدان به فیلم Come True
  سونی به شایعه حضور توبی مگوایر و اندرو گارفیلد در فیلم Spider-Man 3 واکنش نشان داد
  واکنش منتقدان به فیلم The Nest - لانه
  واکنش بسیار منفی مخاطبان به فیلم Mulan در IMDB
  واکنش منتقدان به فیلم I’m Thinking of Ending Things
  واکنش منتقدان به فیلم The Personal History of David Copperfield
  واکنش منتقدان به فیلم Bill & Ted Face the Music
  واکنش منتقدان به فیلم Unhinged، اثر جدید راسل کرو
  اولین واکنش ها به « تنت » کریستوفر نولان منتشر شد!

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان