امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

قرارمان برای نسل جوان و نوجوان این نبود

(03-01-2013، 19:40){{♥♥♥ aydin ♥♥♥}} نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تو رسانه ی ملی اسلام تو رادیو اسلام تو نت اسلام بعد میگن چرا از اسلام زده میشینUndecided

اتفاقا من با تو موافقم
تا بترکه چشم بسیجیاSmileSmileSmileSmileSmileSmile

هرکی طرفدار بسیج لطفا از این سایت بفرمائه بره بیرون
بهتره بره نماز جمعه.

با جبهه آدمای ساده لوح رو احساساتی میکنن
با پارچه ی سبزم جوان 18 ساله رو اعدام میکنن

(03-01-2013، 19:45)gomnam نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-01-2013، 19:40){{♥♥♥ aydin ♥♥♥}} نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تو رسانه ی ملی اسلام تو رادیو اسلام تو نت اسلام بعد میگن چرا از اسلام زده میشینUndecided

اگه قراره با این حرفا اسلام زده شی همون بهتر که اسلام زده باشین

به توچه؟ نه بببببه تو چه؟سه حرف
اصلا میخوایم مسیحی شیم
هررری مشکلی داری بفرما بیرون
مطلبای شرو ورم ننویس
بیشترییا بخونش نیستن
به غیر از فوشم چیز دیگه ای دریافت نمیکنی
بیشترییا اینجا سبزن

(03-01-2013، 22:46)هاناجون نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-01-2013، 22:16)armitalove نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نمیخوام فوش بدم ولی میخوام بگم من برای اعضایی که در جبهه احترام فراوان قایم ولی لطفا دهنت رو ببند همین شماهایین که باعث میشین ایرانی ها بد بخت شن شما یین که با آدما بازی میکنین هر دقیقه یکی رو صیغه میکنین و..... لطفا گند نزن به این دین عشق دین اسلام
شاید یکی بخواد بره جهنم به تو چه برو بابا اعصابم از همتون خورده شما آدمین واقعا:huh
:

اونایی که به قول شما زن صیغه میکنن واسه تفریحشون و هزار کثافت کاری دیگه بویی از دین و اسلام نبردن.شما بااین کارا چی رو میخواین ثابت کنین. تاپیکی که گذاشته عالیه شمابرو یه ذره تحقیق کن ببین خدا و پیامبر چی گفتن بعد بیا اینجا توهین کن البته اگه خدایی میشناسین.

بله شما که درست میگین پیامبر گفته امام سیزدهمی خواهد آمد به نام خامنئی
هوی تازشم ما خدا رو می شنا سیم شما که بخواتر چند تا شعار هشتا جوانو میکشید خدارو نمیکشید
در زمان پیامبر این همه مخالف بود کی پیامبر بخواتر شکایتشان حتی یک جوانو کشت
اتفاقا مطلبش اُغ بودhttp://www.flashkhor.com/forum/images/smilies/newsmilies/N_aggressive(2).gif

تو انگلیس و....
به قول شما دشمنانتان
تو تظاهرات پلیسا از تیر های مصنوعی( آب فشردهشده.تیر پلاستیکی سنگینو.....) استفاده می کنند که فقط دردشون بیادو فرار کنند که احتمال مرگ کمتر از5%
اما تو کشور مااز تیر فلزیه واقعی که احتمال زنده موندن کمتر از 5%
فکر نکن اونا ندارن بلکه بهتر از ماهاشم دارن فقط چون یک کوچولوی کوچولو مردمشونو دوست دارن دشششششمنان ما

(04-01-2013، 10:19)gomnam نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بله اونا می گن نباید چادر داشته باشید در ضمن تو اسلام هم بعضی جاها زوری است در ضمن صحبت کردن با زن نامحرم حرام نیست ولی اگه به قصد لذت باشه یا ترس از به کناه افتادن باشه گناه داره

مگه زن خود موسوی چادری نیست؟؟؟؟؟؟
چون موسوی آزادی میده
اما خامنئی داره بهشت و جهنمو میاره تو این دنیا
تو یک آیه اومده که خدا به آدما اختیار داده تا خودشون راهو انتخاب کنن
اما با وجود خامنئی کی می تونیم از اختیارمون استفاده کنیم
خامنئی در اصل داره روی حرف خدا حرف میزنه
 سپاس شده توسط سايه ، unruly
آگهی
(05-01-2013، 9:03)M.H2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اتفاقا من با تو موافقم
تا بترکه چشم بسیجیاSmileSmileSmileSmileSmileSmile

هرکی طرفدار بسیج لطفا از این سایت بفرمائه بره بیرون
بهتره بره نماز جمعه.

با جبهه آدمای ساده لوح رو احساساتی میکنن
با پارچه ی سبزم جوان 18 ساله رو اعدام میکنن

(03-01-2013، 19:45)gomnam نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اگه قراره با این حرفا اسلام زده شی همون بهتر که اسلام زده باشین

به توچه؟ نه بببببه تو چه؟سه حرف
اصلا میخوایم مسیحی شیم
هررری مشکلی داری بفرما بیرون
مطلبای شرو ورم ننویس
بیشترییا بخونش نیستن
به غیر از فوشم چیز دیگه ای دریافت نمیکنی
بیشترییا اینجا سبزن

(03-01-2013، 22:46)هاناجون نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-01-2013، 22:16)armitalove نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نمیخوام فوش بدم ولی میخوام بگم من برای اعضایی که در جبهه احترام فراوان قایم ولی لطفا دهنت رو ببند همین شماهایین که باعث میشین ایرانی ها بد بخت شن شما یین که با آدما بازی میکنین هر دقیقه یکی رو صیغه میکنین و..... لطفا گند نزن به این دین عشق دین اسلام
شاید یکی بخواد بره جهنم به تو چه برو بابا اعصابم از همتون خورده شما آدمین واقعا:huh
:

اونایی که به قول شما زن صیغه میکنن واسه تفریحشون و هزار کثافت کاری دیگه بویی از دین و اسلام نبردن.شما بااین کارا چی رو میخواین ثابت کنین. تاپیکی که گذاشته عالیه شمابرو یه ذره تحقیق کن ببین خدا و پیامبر چی گفتن بعد بیا اینجا توهین کن البته اگه خدایی میشناسین.

بله شما که درست میگین پیامبر گفته امام سیزدهمی خواهد آمد به نام خامنئی
هوی تازشم ما خدا رو می شنا سیم شما که بخواتر چند تا شعار هشتا جوانو میکشید خدارو نمیکشید
در زمان پیامبر این همه مخالف بود کی پیامبر بخواتر شکایتشان حتی یک جوانو کشت
اتفاقا مطلبش اُغ بودhttp://www.flashkhor.com/forum/images/smilies/newsmilies/N_aggressive(2).gif

تو انگلیس و....
به قول شما دشمنانتان
تو تظاهرات پلیسا از تیر های مصنوعی( آب فشردهشده.تیر پلاستیکی سنگینو.....) استفاده می کنند که فقط دردشون بیادو فرار کنند که احتمال مرگ کمتر از5%
اما تو کشور مااز تیر فلزیه واقعی که احتمال زنده موندن کمتر از 5%
فکر نکن اونا ندارن بلکه بهتر از ماهاشم دارن فقط چون یک کوچولوی کوچولو مردمشونو دوست دارن دشششششمنان ما

(04-01-2013، 10:19)gomnam نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بله اونا می گن نباید چادر داشته باشید در ضمن تو اسلام هم بعضی جاها زوری است در ضمن صحبت کردن با زن نامحرم حرام نیست ولی اگه به قصد لذت باشه یا ترس از به کناه افتادن باشه گناه داره

مگه زن خود موسوی چادری نیست؟؟؟؟؟؟
چون موسوی آزادی میده
اما خامنئی داره بهشت و جهنمو میاره تو این دنیا
تو یک آیه اومده که خدا به آدما اختیار داده تا خودشون راهو انتخاب کنن
اما با وجود خامنئی کی می تونیم از اختیارمون استفاده کنیم
خامنئی در اصل داره روی حرف خدا حرف میزنه
اوهوی حرف دهنت رو بفهم جناب عالی حتی بلد نیستی اسم مبارک امام خامنه ای رو بنويسی
ما ايشون رو به عنوان امام معصوم نمی شناسِم ايشون از نظر ما نائب امام زمان هستن
شما يه مورد رو بگين که امام خامنه ای خودشون شخصا چيزی رو به مردم تحمیل کرده باشن
چيه هيچی نمی گيم دور برتون داشته اگه منظورتون از اون جوون های کشته شده فتنه انگيزه
می خواستن مثل آدم اعتراض کنن و به مقدساتمون توهین نکنن در ضمن تا وقتی خودشون از سلاح استفاده نکدره بودن به نیروی انتظامی دستور تیر ندادن
همون طور که شما ها برای خودتون مثلا به جرم شعار کشته و اعدامی داريد ما هم دراین سال ها کم شهید نداديم به خاطر این که می گفتن ما بسیجی هستیم ( در ضمن اين شهدايی که ما می گيم هم مثل کشته های شما نيستن که معلوم نيست چه جوری مردن و اصلا چی بودن )
من مطالبم رو می زارم خیلی ناراحتی می تونی نخونین
نظری حرفی هم دارين برام نظر خصوصی بزارین
خدا تو خیلی از موارد الزامی کرده گفته تو پذیرش دینتون هیچ احباری نیست ام حالا ای کسانی که ایمان آوردید یه کارهایی را بکنید یه کار هایی رو نکنید
زن یک سرباز نیست ...
اما به قدر سرباز میدان جنگ شجاعت دارد و با این که جهاد در میدان های رزم بر او واجب نیست 
اما به قدر یک جهادگر در راه خدا تلاش می کند و در تمام صحنه ها حضور دارد 
امام خامنه ای
قرارمان برای نسل جوان و نوجوان این نبود 2
 سپاس شده توسط ایرانی اسلامی
(05-01-2013، 6:56)gomnam نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-01-2013، 21:18)امین بیگی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه دین ما هیچکجا زوری نیست برادر مردونه حاضری یکی با محرمت این کارو بکنهHuh

از من می پرسیدHuh
نه داداش گلم من خودم بسیجی ام ما ها اینکاره نیستیم با اقا سپهر بودم
تمام لذت عمرم همین است
که مولایم امیر الموئمنین است
حسین ارام جانم حسین روح و روانم حسین دوای دردم حسین دورت بگردم

یا بقیه الله مهدی عج الله منتقم کجایی مولا حجته الله
 سپاس شده توسط سايه
چندوقت پیش تو یک روضه بودم یارو میگفت اگه پول نداشتین مکه واجب نیست ولی اگه پول نداشتین یا داشتین در هر صورت کربلا واجبه بعد مردم اعتراض کردن که یعنی وقتی که کسی نداره چجوری بره؟و اون گفت باید برین.خب خودتون ببینین وقتی که ملت انقدر کم دارن که اینطوری میکنن پس از جناب بسیجی هم که مرجعشون همچین ادمایی هست نباید توقع داشت.
بسیجی سعی کن درست حرف بزنی برای اونایی که به خامنه ای اعتقاد ندارن نمیتونی محدودیتی قایل شی که اینطوری صدا بزنید و همین کوتاه نظری شماست که بهش میگین نایب امام زمان تو یک ایه در این رابطه بهم نشون بده من همین فردا خودکشی میکنم خوبه؟اگه خامنه ای بخواد نایب باشه پس اون اقایی که داخل لبنان هم هست باید باشه یا رهبر کشورهای اسلامیه دیگه پس اول یکم حرفت رو مزه مزه کن ببین با عقل جور در میاد.

بسیجی در دین هیچ اجباری نیست این رو قبول داری؟پس جوونایی که میرن توی خیابون و گشت ارشاد میگیرشون اینا تحمیل نیست؟یا سلب ازادی؟

اره بسیجی سلاح اون جوونا ارپیچی بود و گاز اشک اور و ام 4 وشات گان مامورای ما هم با سنگ میزدنشون خوبه؟بعد چجوری مردن که معلومه ولی چی بودن؟اره؟چی بودن دیگه؟اونا هموطنات بودن اونا از برادرای خونی به تو نزدیک ترن اونا با تو تو یک کشور زندگی میکنند البته از انسانایی مثله تو بعید نیست که اقایون رو به برادرات ترجیح میدی.
اگه از نظره تو جوونایی که مردن شهید محسوب نمیشن پس شهیدای شماهم شهید نیستن.

خدا در ایه ای به پیامبر گفته:ای پیامبر به زنانت بگو تا حجاب داشته باشند نگفته که ای زنان شما باید حجاب داشته باشید بکه اونایی که دارن از نعمت ها الهی بیشتری استفاده میکنن
 سپاس شده توسط سايه
(07-01-2013، 0:52){{♥♥♥ aydin ♥♥♥}} نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چندوقت پیش تو یک روضه بودم یارو میگفت اگه پول نداشتین مکه واجب نیست ولی اگه پول نداشتین یا داشتین در هر صورت کربلا واجبه بعد مردم اعتراض کردن که یعنی وقتی که کسی نداره چجوری بره؟و اون گفت باید برین.خب خودتون ببینین وقتی که ملت انقدر کم دارن که اینطوری میکنن پس از جناب بسیجی هم که مرجعشون همچین ادمایی هست نباید توقع داشت.
بسیجی سعی کن درست حرف بزنی برای اونایی که به خامنه ای اعتقاد ندارن نمیتونی محدودیتی قایل شی که اینطوری صدا بزنید و همین کوتاه نظری شماست که بهش میگین نایب امام زمان تو یک ایه در این رابطه بهم نشون بده من همین فردا خودکشی میکنم خوبه؟اگه خامنه ای بخواد نایب باشه پس اون اقایی که داخل لبنان هم هست باید باشه یا رهبر کشورهای اسلامیه دیگه پس اول یکم حرفت رو مزه مزه کن ببین با عقل جور در میاد.

بسیجی در دین هیچ اجباری نیست این رو قبول داری؟پس جوونایی که میرن توی خیابون و گشت ارشاد میگیرشون اینا تحمیل نیست؟یا سلب ازادی؟

اره بسیجی سلاح اون جوونا ارپیچی بود و گاز اشک اور و ام 4 وشات گان مامورای ما هم با سنگ میزدنشون خوبه؟بعد چجوری مردن که معلومه ولی چی بودن؟اره؟چی بودن دیگه؟اونا هموطنات بودن اونا از برادرای خونی به تو نزدیک ترن اونا با تو تو یک کشور زندگی میکنند البته از انسانایی مثله تو بعید نیست که اقایون رو به برادرات ترجیح میدی.

خدا در ایه ای به پیامبر گفته:ای پیامبر به زنانت بگو تا حجاب داشته باشند نگفته که ای زنان شما باید حجاب داشته باشید بکه اونایی که دارن از نعمت ها الهی بیشتری استفاده میکنن
این حرف شما که اون آقا می گن که کربلا واجبه یه جور بدعته که تو اسلام آووردن و من هم واقعا متاسفم چون می دونم از این قبیل بدعت ها کم نیست و همین هاست که باعث می شن یه سری اسلام زده بشن مرجع من هم همچین آدمایی نیستن و با اون ها هم کاملا مخالفم
درباره ی این که ما می گیم آیت الله خامنه ای نائب امام زمان هستن اگر متوجه بشید که ایشون امام زمان رو دیدن قبول می کنید که ایشون می تونن برای ما به عنوان یه نائب باشن؟
اگر دقت کرده باشین ما در قرآن درباره ی همه چیز آیه نداریم یا در خیلی موارد کلیات رو داریم (این کلیات هیچ کدوم به نائب امام زمان بودن آیت الله خامنه ای اشاره ای نکرده )
اما یک آیه داریم که می فرماید
ای کسانی که ایمان آورده اید اطاعت کنید از خدا و پیامبرش و ولی نعمتانتان

کار گشت ارشاد هم یه کم دور از عقله چون هیچ وقت بازور نمی شه دین رو وارد قلب مردم کرد یا از قلبشون خارج کرد و بهتره که همون طور که اسمش روشه اول ارشاد کنه سعی کنه فرهنگ سازی کنه اگه هیچ کدوم از این ها جواب نداد اون وقت از زور استفاده کنه
منظورتون رو از آقایون نفهمیدم
اگه می شه منظورتون رو از جمله های پایین واضح تر بگید
بعد چجوری مردن که معلومه ولی چی بودن؟اره؟چی بودن دیگه؟اونا هموطنات بودن اونا از برادرای خونی به تو نزدیک ترن اونا با تو تو یک کشور زندگی میکنند البته از انسانایی مثله تو بعید نیست که اقایون رو به برادرات ترجیح میدی.
زن یک سرباز نیست ...
اما به قدر سرباز میدان جنگ شجاعت دارد و با این که جهاد در میدان های رزم بر او واجب نیست 
امام خامنه ای
 سپاس شده توسط sholeh
بابا این همه جنگ ودعوا واسه چیه این یه تایپکه
اگه دلت می خوادنخونی نخون کسی که شما ها رو مجبورنکرده کرده
خودتون برای خودتون ارزش قایل شویدتا دیگران هم برای شما ارزش قایل شن
اگه براتون مهمه وکارتون بدون فهش وفهش کاری پیش می ره
 سپاس شده توسط سايه ، sholeh ، ایرانی اسلامی
آگهی
درباره ی زیارت امام حسین فکر می کردم فقط مستحبه اما حالا متوجه شدم واجبه شرمنده
برای اطلاعات بیشتر به آدرس پایین رجوع شود
http://www.vccans.ir/Libraray/Ketabkhaneh/ketaabkhaaneh/ghesseh_karbalaa/ghesseh_karbalaa_nazari_monfared_13.html
زن یک سرباز نیست ...
امام خامنه ای
(07-01-2013، 15:06)gomnam نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-01-2013، 0:52){{♥♥♥ aydin ♥♥♥}} نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این حرف شما که اون آقا می گن که کربلا واجبه یه جور بدعته که تو اسلام آووردن و من هم واقعا متاسفم چون می دونم از این قبیل بدعت ها کم نیست و همین هاست که باعث می شن یه سری اسلام زده بشن مرجع من هم همچین آدمایی نیستن و با اون ها هم کاملا مخالفم
درباره ی این که ما می گیم آیت الله خامنه ای نائب امام زمان هستن اگر متوجه بشید که ایشون امام زمان رو دیدن قبول می کنید که ایشون می تونن برای ما به عنوان یه نائب باشن؟
اگر دقت کرده باشین ما در قرآن درباره ی همه چیز آیه نداریم یا در خیلی موارد کلیات رو داریم (این کلیات هیچ کدوم به نائب امام زمان بودن آیت الله خامنه ای اشاره ای نکرده )
اما یک آیه داریم که می فرماید
ای کسانی که ایمان آورده اید اطاعت کنید از خدا و پیامبرش و ولی نعمتانتان

کار گشت ارشاد هم یه کم دور از عقله چون هیچ وقت بازور نمی شه دین رو وارد قلب مردم کرد یا از قلبشون خارج کرد و بهتره که همون طور که اسمش روشه اول ارشاد کنه سعی کنه فرهنگ سازی کنه اگه هیچ کدوم از این ها جواب نداد اون وقت از زور استفاده کنه
منظورتون رو از آقایون نفهمیدم
اگه می شه منظورتون رو از جمله های پایین واضح تر بگید
بعد چجوری مردن که معلومه ولی چی بودن؟اره؟چی بودن دیگه؟اونا هموطنات بودن اونا از برادرای خونی به تو نزدیک ترن اونا با تو تو یک کشور زندگی میکنند البته از انسانایی مثله تو بعید نیست که اقایون رو به برادرات ترجیح میدی.

خوب یعنی تومیگی کسایی که پول هم ندارن بایدخونشون روبفروشون و برن تو جوب بخوابن ولی حتمابرن کربلا زیارت امام حسین؟

خب اقای بسیجی شما با چشمه خودت امام زمان رو پهلوی خامنه ای دیدی که میگی ایشون دیدن؟یا خودشون دیدن که بعد اعلام کردن من امام زمان رو دیدم و چون دیدم نایب امام زمان میشم؟اگه یکم هم به تاریخ سربزنی 6نفر امام زمان رو دیدن که فقط امام زمان راهنماییشون کرده و گرنه هرکدوم از اونا هم باید به خودشون لقب نایب بدن دیگه نه؟بعد من تو یک عکس دیدم که خامنه ای ازیک جاا که رد شد مردا ریختن بالای جا پای ایشون و جا پاشون رو بوسه زدن بعد به نظره شما این کار درسته؟اصلا به همچین ادمایی مسلمان میگن؟

اقایون رو خودت بایدحدس بزنی و منظورم از اون کشته ها جوونایی هستن که ازنظره شما فتنه جو محسوب میشن
در هر صورت من نمیدونم چرا به صحبت کردن با تو علاقه ی عجیبی دارم شاید به این دلیله که تو از بسیجی های دیگه ای که دیدم منطقی تری در هر صورت.
 سپاس شده توسط سايه ، هرمیون گرینجر
گیر آوردین خودتونو؟ Dodgy نایب امام زمان. هه امام زمان 5 تا نایب داشت که هیچکدوم اسم و فامیلش خامنه ای نداشت!
واسه منم از قران حرف نزن که خودم تاحالا با قران بزرگ شدم ! مادر پدرم هر روز قران میخونن!
استدلال شوما اینه؟
پس منم یه ماهه دارم ظهر و شب نون و ماست میخورم احتمالن تا چن وقت دیگه پیامبر میشم!

چیزی که من تا حالا از شما بسیجیا دیدم فقط حماقت بوده! کسی هم که یکم بزرگ باشه اینو میفهمه!
از اون ماجرای تحویل نگرفتن سلاح های زمان شاه و اعدام نادر جهانبانی و امثال اون به اتهام های واهی تا الان که میگین حمله کنیم اسرائیل!
واقعا تو مغزتون چی میگذره؟ اقتصاد مقاومتی چیه؟ کمره مردمو شکوندین! شما اگه کشورداری بلد بودین این وضعمون نبود!

اینم میگم گشت ارشادی که راه انداختین فقط توهین به شعور مردمه! راس میگین خیابونارو امن کنین کسی توش کشته نشه!
همیشه با خودم فکر میکنم برای سکوت هم معنی مثبت هست هم معنی منفی!

یه بار می گیم سکوت علامت رضاست ..

یه بارم میگیم جواب ابلهان خاموشی است ..
 سپاس شده توسط امیررضا* ، سايه ، بر پشت شیر،خورشید اثر ، هرمیون گرینجر
نه من با چشمای خودم ندیدم جایی خوندم فکر کنم یه نفر تو مراسم ایام فاطمیه ی بیت رهبری گفتن سعی می کنم آدرسش رو براتون پیدا کنم
درباره ی زیارت کربلا هم تو احادیث چیز هایی رو که دیده بودم گفتم
این که دیگه کسی بضاعت مالی نداشته باشه همون طورکه تو خط آخر نوشته بود فکر کنم واجب نباشه
آیت الله خامنه ای خودشون هیچ وقت خودشون رو نائب امام زمان معرفی نکردن
درباره ی کشته های فتنههم راستش رو بخواید چیز آنچنان زیادی نمی دونم ولی تا اونجایی که میدونم هر کاری که نکرده بودن امنیت کشور رو به هم زده بودن
فکر کنم منطقی ندیدید چون اونوقت به من نمی گفتید منطقی
زن یک سرباز نیست ...
امام خامنه ای

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  چرا چادر را به دختران جوان تحمیل می‌کنند؟
  اگر خدا نبود چه میشد.
  آیا حوری بهشتی فقط برای مردان است؟ پس نعمت های بهشتی برای زنان چیست؟
  مداح جوان بعد از گفتن «بسم‌الله»درگذشت+عکس
  چرا چادر را به دختران جوان تحمیل می‌کنند؟
  نامه یک جوان شیعه به آیت الله خامنه ای
  دلنوشته ی رمضانی یک دختر نوجوان
  دو قهرمان جوان در قرآن!
  یه شب خانومم نبود
  مجاهدی جوان سرچشمه برکاتی بیکران

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان