امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

قرارمان برای نسل جوان و نوجوان این نبود

اقای بسیجی شما بفرما برو سایت اسک دین ثبت نام کن نه فلشخور :|
 سپاس شده توسط AyDiN.S
آگهی
(08-01-2013، 9:39)ps3000 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

گیر آوردین خودتونو؟ Dodgy نایب امام زمان. هه امام زمان 5 تا نایب داشت که هیچکدوم اسم و فامیلش خامنه ای نداشت!
واسه منم از قران حرف نزن که خودم تاحالا با قران بزرگ شدم ! مادر پدرم هر روز قران میخونن!
استدلال شوما اینه؟
پس منم یه ماهه دارم ظهر و شب نون و ماست میخورم احتمالن تا چن وقت دیگه پیامبر میشم!

چیزی که من تا حالا از شما بسیجیا دیدم فقط حماقت بوده! کسی هم که یکم بزرگ باشه اینو میفهمه!
از اون ماجرای تحویل نگرفتن سلاح های زمان شاه و اعدام نادر جهانبانی و امثال اون به اتهام های واهی تا الان که میگین حمله کنیم اسرائیل!
واقعا تو مغزتون چی میگذره؟ اقتصاد مقاومتی چیه؟ کمره مردمو شکوندین! شما اگه کشورداری بلد بودین این وضعمون نبود!

اینم میگم گشت ارشادی که راه انداختین فقط توهین به شعور مردمه! راس میگین خیابونارو امن کنین کسی توش کشته نشه!
با تمام احترا بعضی از حرفات درسته ولی ما باید یادمون باشه که همین بسیجی ها بودن که درمقابل صدام ایستادند گاهی حماقت خوبه ولی نه مجازات کردن مردم شما باید روش های دوستانه تری رو برای راهنمایی جوانان در نظر بگیرید نه اجبار که شخص ناراحت شه

(08-01-2013، 9:39)ps3000 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

گیر آوردین خودتونو؟ Dodgy نایب امام زمان. هه امام زمان 5 تا نایب داشت که هیچکدوم اسم و فامیلش خامنه ای نداشت!
واسه منم از قران حرف نزن که خودم تاحالا با قران بزرگ شدم ! مادر پدرم هر روز قران میخونن!
استدلال شوما اینه؟
پس منم یه ماهه دارم ظهر و شب نون و ماست میخورم احتمالن تا چن وقت دیگه پیامبر میشم!

چیزی که من تا حالا از شما بسیجیا دیدم فقط حماقت بوده! کسی هم که یکم بزرگ باشه اینو میفهمه!
از اون ماجرای تحویل نگرفتن سلاح های زمان شاه و اعدام نادر جهانبانی و امثال اون به اتهام های واهی تا الان که میگین حمله کنیم اسرائیل!
واقعا تو مغزتون چی میگذره؟ اقتصاد مقاومتی چیه؟ کمره مردمو شکوندین! شما اگه کشورداری بلد بودین این وضعمون نبود!

اینم میگم گشت ارشادی که راه انداختین فقط توهین به شعور مردمه! راس میگین خیابونارو امن کنین کسی توش کشته نشه!
با تمام احترام بعضی از حرفات درسته ولی ما باید یادمون باشه که همین بسیجی ها بودن که درمقابل صدام ایستادند گاهی حماقت خوبه ولی نه مجازات کردن مردم شما باید روش های دوستانه تری رو برای راهنمایی جوانان در نظر بگیرید نه اجبار که شخص ناراحت شه
همیشه سعی کن به دیگران احترام بگزاری تا انها هم به تو احترام گزارندgun
(03-01-2013، 19:40){{♥♥♥ aydin ♥♥♥}} نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تو رسانه ی ملی اسلام تو رادیو اسلام تو نت اسلام بعد میگن چرا از اسلام زده میشینUndecided

مگه اسلام هم زده شدن داره!!!!!!
(اسلام واقعي)

تو زمان امام علی وقتی که ایشون از کناره یک شهری رد میشدند مردم اعراب میان و دست و پای ایشون رو بوس میکنند و بعد حتی امام میگه که اینطوری که شما دارین به من ادای احترام میکنید مثله اینه که بت پرستی میکنین بعد این حرکت هم نوعای خودتو بهش میگی عاشقی؟
ps3000 دین شما دقیقا چیه تا با زبون دینت باهات بحث کنم بعدشم این حرفی که میزنی مال خشک مقدس هاست نه ما بسیجی ها

اصلا بسیجی بودن رو بذار کنار اصلا فک کن من بی دین کافر قاتل مهدی موعود
ps3000 تو میتونی این ادعا رو بکنی که شیعه اییHuh

خوب ول کنیم بریم صهیونیست شیم چون اونا پولدارن فک کن حرف بزنAngryAngryAngry
تمام لذت عمرم همین است
که مولایم امیر الموئمنین است
حسین ارام جانم حسین روح و روانم حسین دوای دردم حسین دورت بگردم

یا بقیه الله مهدی عج الله منتقم کجایی مولا حجته الله
(10-01-2013، 15:38)amir aa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

استدلال شوما اینه؟

با تمام احترا بعضی از حرفات درسته ولی ما باید یادمون باشه که همین بسیجی ها بودن که درمقابل صدام ایستادند گاهی حماقت خوبه ولی نه مجازات کردن مردم شما باید روش های دوستانه تری رو برای راهنمایی جوانان در نظر بگیرید نه اجبار که شخص ناراحت شه

استدلال شوما اینه؟

با تمام احترام بعضی از حرفات درسته ولی ما باید یادمون باشه که همین بسیجی ها بودن که درمقابل صدام ایستادند گاهی حماقت خوبه ولی نه مجازات کردن مردم شما باید روش های دوستانه تری رو برای راهنمایی جوانان در نظر بگیرید نه اجبار که شخص ناراحت شه

داداش من با توجه به اون شرایط منم بودم جزوه بسیج میشدم چون کشورم در خطر بود و الانم جنگ بشه بی دریغ میرم تو خط مقدم البته اگه مادرم اوضاعش روبه راه بود زنم میتونست تنهایی زندگی کنه در این شرایط از خدامه که برم ولی الان این بسیجی ها که دارن طرفداری روحانیون رو میکنن واقعا شورش رو در اوردن

(10-01-2013، 20:04)امین بیگی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ps3000 دین شما دقیقا چیه تا با زبون دینت باهات بحث کنم بعدشم این حرفی که میزنی مال خشک مقدس هاست نه ما بسیجی ها

اصلا بسیجی بودن رو بذار کنار اصلا فک کن من بی دین کافر قاتل مهدی موعود
ps3000 تو میتونی این ادعا رو بکنی که شیعه اییHuh

خوب ول کنیم بریم صهیونیست شیم چون اونا پولدارن فک کن حرف بزنAngryAngryAngry

تو اصلا میفهمی چی میگی؟از سیاست سر در میاری؟فقط بسیجی بودن رو یاد گرفتی؟چندسالته شما؟

(10-01-2013، 18:59)sholeh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-01-2013، 19:40){{♥♥♥ aydin ♥♥♥}} نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تو رسانه ی ملی اسلام تو رادیو اسلام تو نت اسلام بعد میگن چرا از اسلام زده میشینUndecided

مگه اسلام هم زده شدن داره!!!!!!
(اسلام واقعي)

تو زمان امام علی وقتی که ایشون از کناره یک شهری رد میشدند مردم اعراب میان و دست و پای ایشون رو بوس میکنند و بعد حتی امام میگه که اینطوری که شما دارین به من ادای احترام میکنید مثله اینه که بت پرستی میکنین بعد این حرکت هم نوعای خودتو بهش میگی عاشقی؟

از هرچی که زیاد حرف زده شه و بهش یشتر از حد بها داده شه انسان باید زده شه میدونی همیشه تاریخ دوباره تکرار میشه و درست مثله پروتستان ها که بر علیه پاپ شورش کردند و درست عینه ما که بر علیه شاه شورش کردیم و دوباره هم تاریخ تکرار میشه دوباره

تو کتاب ائمه هست برو بخونشون
(08-01-2013، 16:16)gomnam نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

درباره ی ملاقات ایشون با امام زمان . رابطه ی ایشان با آن حضرتپ
http://salehat.ir/index.php?option=com_content&view=article&id=54:1389-05-28-
http://salehat.ir/index.php?option=com_content&view=article&id=59:1389-05-31-16-58-17&catid=42:agha-va-mahdi

(08-01-2013، 15:53)sepehr نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خوبه خودت هم میدونی منطقی نیستی چون برای خیلی از حرف هات دلیل نداری

بزا کدوم یک از حرفام ؟؟؟ بگید تا دلیلش رو بگم
هیچ کدوم از حرف هایی که میزنی دلیل منطقی نداری براشون این لینک هایی که میزاری داستانه اگه واقعیت داره چرا تو اخبار نمیان اعلام کنند رهبر امام زمان رو دید
بعدش هم اگه اینا واقعین پس منم پول میدم سایت بزنند بگن من بهم وحی شده
دوما تو کجا مردم رو اینجوری زور میکنند بهشون مگه راهنمایی کردن زوریه ما نمی خوایم راهنمایی بشیم
یا تو کجای قران گفته شده که انقدر مردمو بزنید تا مومن بشن؟

سپاس شده توسط AyDiN.S ، unruly
آگهی
(09-01-2013، 23:45){{♥♥♥ aydin ♥♥♥}} نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-01-2013، 13:36)gomnam نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه من با چشمای خودم ندیدم جایی خوندم فکر کنم یه نفر تو مراسم ایام فاطمیه ی بیت رهبری گفتن سعی می کنم آدرسش رو براتون پیدا کنم
درباره ی زیارت کربلا هم تو احادیث چیز هایی رو که دیده بودم گفتم
این که دیگه کسی بضاعت مالی نداشته باشه همون طورکه تو خط آخر نوشته بود فکر کنم واجب نباشه
آیت الله خامنه ای خودشون هیچ وقت خودشون رو نائب امام زمان معرفی نکردن
درباره ی کشته های فتنههم راستش رو بخواید چیز آنچنان زیادی نمی دونم ولی تا اونجایی که میدونم هر کاری که نکرده بودن امنیت کشور رو به هم زده بودن
فکر کنم منطقی ندیدید چون اونوقت به من نمی گفتید منطقی

خوب وقتی که اون گفته و ندیده پس چرا باور میکنی؟خوب واقعا الان فکر نمیکنی که فقط خواسته خامنه ای رو بزرگ کنه؟

خوب برادر من تو زمان شاه هم مردم برای ازادی میجنگیدند و شاه اگه میکشتشون هزاربار توی تیتر روزنامه این خبر چاپ میشد و مردم اون زمان هم امنیت رو بهم میزدن بعد حالا اونا برا اسلام همراه ازادی میگشتند جوونای الان ما هم اسلام همرا ازادی فراموش شده رو میخوان فرقشون چیه؟

امیر بیگی تو فقط میای سوتی میگیری اگه میتونی بیا حرف بزن وگرنه اینجارو بدرود بگو.
و این که تما حرفای پی اس 3000 رو قبول دارم

و یک چیز بسیجی:تو زمان امام علی وقتی که ایشون از کناره یک شهری رد میشدند مردم اعراب میان و دست و پای ایشون رو بوس میکنند و بعد حتی امام میگه که اینطوری که شما دارین به من ادای احترام میکنید مثله اینه که بت پرستی میکنین بعد این حرکت هم نوعای خودتو بهش میگی عاشقی؟

کسی گه گفته خودش ندیده ولی مراسم بیت رو که دیده اگر هم این طوری نبود آیت الله صدیقی این حرف رو نمی زدن یا رهبری واکنش نشون می دادن مثل خیلی از موارد دیگه که واکنش نشون دادن
جوون های اون موقع دنبال اسلام واقعی می کشتن اما این جوون ها دارن با خود اسلام مبارزه می کنن اینا رو می شه از شعار هاشوا رفتارشون و حتی کسانی که دارن ازشون حمایت می کنن فهمید
درباره ی کاری که هم نوعان من کردن می شه بگید دقیقا مردم کدوم شهر یا حد اقل استان بودن

(11-01-2013، 11:37)sepehr نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-01-2013، 16:16)gomnam نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

درباره ی ملاقات ایشون با امام زمان . رابطه ی ایشان با آن حضرتپ
http://salehat.ir/index.php?option=com_content&view=article&id=54:1389-05-28-
http://salehat.ir/index.php?option=com_content&view=article&id=59:1389-05-31-16-58-17&catid=42:agha-va-mahdi

(08-01-2013، 15:53)sepehr نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خوبه خودت هم میدونی منطقی نیستی چون برای خیلی از حرف هات دلیل نداری

بزا کدوم یک از حرفام ؟؟؟ بگید تا دلیلش رو بگم
هیچ کدوم از حرف هایی که میزنی دلیل منطقی نداری براشون این لینک هایی که میزاری داستانه اگه واقعیت داره چرا تو اخبار نمیان اعلام کنند رهبر امام زمان رو دید
بعدش هم اگه اینا واقعین پس منم پول میدم سایت بزنند بگن من بهم وحی شده
دوما تو کجا مردم رو اینجوری زور میکنند بهشون مگه راهنمایی کردن زوریه ما نمی خوایم راهنمایی بشیم
یا تو کجای قران گفته شده که انقدر مردمو بزنید تا مومن بشن؟

این فقط توی یک سایت نیست خودشون که گفتن می تونید برید سی دیش رو بگیید و ببینید ما چیز های زیادی داریم که تو اخبار اعلام نمی شه ولی حقیقت داره مگه نه
می تونید به غیر از گشت ارشاد (که قبلا گفتم کارشون یه کم تند روی است)بگید دقیقا کجا با کتک مردم رو مومن می کنن
زن یک سرباز نیست ...
اما به قدر سرباز میدان جنگ شجاعت دارد و با این که جهاد در میدان های رزم بر او واجب نیست 
اما به قدر یک جهادگر در راه خدا تلاش می کند و در تمام صحنه ها حضور دارد 
امام خامنه ای
قرارمان برای نسل جوان و نوجوان این نبود 4
ای خدا یارو اخونده میومد میگفت خداوند مگس رو افریده برای این که دی اکسید کربن هوارو بگیره بعد تو کدوم علمی این ثابت شده؟بعد خودتونم قبول کنید که اخونداتون چرت زیاد میگن و بعد اگه تو از من تعریف کنی من میام اشکالت رو بهت بگم؟اینم دقیقا همینه پس خامنه ای امام زمان رو دیده؟فکر کرد الکیه؟منم 30روز نون با ترشی بخورم پس حضرت مهدی ام بیاد پهلوم ؟خوب اخه هیچ دلیل و مدرکی نداری که میای میگی خامنه ای حضرت رو دیده بعد اونی هم که گفته ایشون دیدن دلیل اورده؟

جوونای این دوره فقط میخوان با اخوندایی که تو تمام مسایل دخالت میکنن بجنگن.

من عکسش رو دیدم و داخل یک نماز جمعه ی خیلی بزرگ بود که اصلا هم نمیشه گفت فوتوشاپه.

خب بسیجی اونا یک .... اضافی میخورن تو هم باید باور کنی؟هم اگه بیان بگن خامنه ای گوجه رو حروم کرده تو از فردا گوجه نمیخوری؟

اره برات میگم سازمان اطلاعاتی کشور یا جاهایی که مردم رو شوستشوی مغزی میدن من بارها دیدم و بی حساب هم حرف نمیزنم یا زنایی که رابطه ی .... نا مشروع انجام میدن داخل ال..... رو سمباده میکشن که دیگه میل ج.سی نداشته باشن
من تو خیلی از موارد دیدم که از آیت الله خامنه ای تعریف کردن وایشون هم مخالفت کردن ایشون به این که ما ازشون تعریف کنیم هیچ احتیاجی ندارن
در ضمنآیت آیت الله خامنه ای هیچ وقت حرفی با فتوایی دور از عقل ندادن که حالا بخوان گوجه رو حروم کنن و اگر هم بکنن مطمئن باشید دلاول منطقی رو هم بیان می کنن

شما برا قسمت های آخر صحبتتون منبع یا دلیلی هم دارید Huh
زن یک سرباز نیست ...
اما به قدر سرباز میدان جنگ شجاعت دارد و با این که جهاد در میدان های رزم بر او واجب نیست 
اما به قدر یک جهادگر در راه خدا تلاش می کند و در تمام صحنه ها حضور دارد 
امام خامنه ای
قرارمان برای نسل جوان و نوجوان این نبود 4
ایول خیلی ممنون به نظر من اونایی که میان اینجا و توهین میکنن کمبود دارن ولی حقیقت تلخه دوستان تا کی میخوای در گوشاتونو بگیرین تا حرف راستو نشنوید شماها یی که توهین میکنید خودتونو با این حرفا گول نزنین اونایی که تو کشورای دیگه اجبارشون نمیکنت مال اینه که 8 سال برای اسلام نجنگیدن

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  چرا چادر را به دختران جوان تحمیل می‌کنند؟
  اگر خدا نبود چه میشد.
  آیا حوری بهشتی فقط برای مردان است؟ پس نعمت های بهشتی برای زنان چیست؟
  مداح جوان بعد از گفتن «بسم‌الله»درگذشت+عکس
  چرا چادر را به دختران جوان تحمیل می‌کنند؟
  نامه یک جوان شیعه به آیت الله خامنه ای
  دلنوشته ی رمضانی یک دختر نوجوان
  دو قهرمان جوان در قرآن!
  یه شب خانومم نبود
  مجاهدی جوان سرچشمه برکاتی بیکران

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان