امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

درآرایشگاههای زنانه چه خبر است!

Shocked 
در آرایشگاه های مردانه، كسی حوصله انتظار كشیدن ندارد. مشتری ها زیاد به اینكه چه كسی سرشان را می زند، اهمیت نمی دهند. همه دوست دارند زودتر كارشان تمام شود تا بروند و به زندگی شان برسند و… اما همین بودن و ماندن در آرایشگاه برای خیلی از خانم ها، خود زندگی است! آنجا خوش می گذرد.

آنجا ولوله ای برپاست كه قدیم ها می گفتند: مثل حمام زنانه، اما حالا كه اجتماع زنان موهبت حمام های عمومی را از دست داده، آرایشگاه ها را پاتوق كرده. آنجا مكانی ست برای دید و بازدید، دم به دقیقه یكی یا گروهی وارد می شوند و دیده بوسی آغاز می شود. مانتوها و چادرها آویخته می شود تا شوی غیررسمی لباس و قمپزهای خفن شروع شود. بعد بازار اخبار تازه و بازگویی شایعات، داغ می شود. بعد درددل و گاهی هم اشك و هق هق. اما بیشتر صدای خنده است كه گوش فلك را كر می كند و آرایشگرها كه مد انداری می كنند.
یك آرایشگر زن كه چند سالی است وارد این كار شده. توضیح می دهد: نخواهیم هم مجبوریم داستان زندگی همه مشتریان را بدانیم. می آیند درددل می كنند، از زندگی شان تعریف می كنند، از شوهرشان، بچه هایشان. راستش اینجور جاها، خانم ها از همدیگر چیز یاد می گیرند. مهم ترین چیز هم این است كه چطور با شوهرشان مبارزه كنند!
بساط های خرید و فروش، یكی از مهم ترین اركان آرایشگاه های زنانه اند؛ بیشتر لباس زیر، لباس خواب، شال، روسری، لوازم آرایش، بدلی جات و… در مواردی CD فیلم یا موزیك های جدید هم دیده شده كه می فروشند. حرف موسیقی شد، یادمان رفت بگوییم توی آرایشگاه معمولاً موزیك هم پخش می شود. در این مورد هم گرچه دستور رسیده كه فقط حق پخش موسیقی های بی كلام دارند، اما گاهی كه خانم ها فضا را خودمانی می بینند، از آهنگ های روز غافل نمی شوند. بیشتر بی كلام هایی كه استفاده می كنند هم موزیك كارهای معروف ایرانی است كه بدون صدای خواننده پخش می شود.
این كارناوال ساكن، یك چیز كم دارد. اگر گفتید چه؟ اینجور خانم ها به چه چیز دیگری علاقه مندند؟ بله، فال! انواع و اقسام فال ها در آرایشگاه های زنانه رواج دارند. از فال قهوه و چای و حافظ بگیر تا … . فالگیرها (كه بیشتر فال قهوه می گیرند) هم مثل كاركنان، با آرایشگاه پورسانتی كار می كنند. ضمناً فقط آن ها كه در آرایشگاه های بزرگ فعالند، هر روز به آنجا می روند. در سایر آرایشگاه ها، فقط روز خاصی سر و كله خانم فالگیر پیدا می شود. یا وقتی به اندازه كافی مشتری جمع شد، به او تلفن می كنند تا بیاید
:498:
خواستم چشمهایش را از پشت بگیرم! دیدم طاقت اسمهایی که میگوید را ندارم...Dodgy

**********************وایسا دنیا...من میخوام پیاده شم*********************
 سپاس شده توسط هرمیون گرینجر ، beatrice ، naghmeh.dorani ، یاسمن خانم ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، بهنام0241 ، *nadia*horan* ، Senator✘Strong ، giti20 ، MissLone ، Amir BF ، Lordlas ، سحر. ، غروب ، عليرضا1 ، بهاره 1377 ، All out of love ، black rose ، ^BaR○○n^ ، azary ، istanbul ، The Light ، fat.k ، Mason ، FrOzen あHeArt ، Andrea ، ✘Nina✘ ، جیدا ، melikajon. ، ezioo7 ، SAMAN-65 ، *گندم* ، ♥♥♥diamonds♥♥♥ ، r10000 ، اذر جون ، بهرخ ، pegah2000* ، xoxo gurl:*) ، sasa.
آگهی
اوه اوه کی گفته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟Confused
درآرایشگاههای زنانه چه خبر است! 1
 سپاس شده توسط FrOzen あHeArt ، ✘Nina✘ ، kitty
خب اگه اینجوری نیست تو بگو چه جوریه
واسه مردها رو من گفتمBig Grin

سپاس شده توسط SAMAN-65 ، HAMED*
حامد این دختر هازورشون داره توراست میگی ازت ممنونمTongueTongueTongue
 سپاس شده توسط sasa.
عجب عجب.......Confusedولی من تاحالا گریه توش ندیدم ومال محله ی ما زیاد شلوغ نیستUndecided
سپاست کوشدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هنوز نمیبینمشدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط FrOzen あHeArt ، HAMED* ، SAMAN-65
ولی تو محل ما خیلی خیلی شلوغه این دخترا خودشون میدونند. Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin مگه نه؟
به نام خدایی که پرسپولیس را افرید تا استقلال بی سرور نماند
 سپاس شده توسط Andrea
آگهی
میخوامت امیر جان:bighug:

سپاس شده توسط SAMAN-65
چرا اولش با ارایشگاه مردانه شروع شد؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط FrOzen あHeArt
[ناناجان
خواستم اول ازخودمون بگیم نگن قصدوغرضی داره!:cool:

(05-01-2013، 11:29)HAMED* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[ناناجان
خواستم اول ازخودمون بگیم نگن قصدوغرضی داره!:cool:
نه بابا!
جون خودت !
بی دلیل سایه نشوده ام

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  هنگام خرید کلاه گیس زنانه باید به چه نکاتی توجه کنیم؟
  لوازم آرایشی پرکاربرد زنانه کدامند؟ ۰
  4 مدل جوراب زنانه که خانم ها به آن‌ها نیاز دارند
  گزارشی باورنکردنی از یك ست لباس زنانه در تهران: ۵۰ میلیون‌تومان ناقابل!!
  ساعت مچی زنانه
Rainbow ساخت جالب و عجیب ترین حمام زنانه در جهان (عکس)
  عجیب ترین و خنده دارترین حمام زنانه در جهان!+عکس
  آرایشگاه زنانه.طنز
  گرانترین و زیباترین لباس زنانه دنیا+عکس
  مدل خواب های زنانه(خوشگل و زیبا)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان