امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

جلیلی و انتظار یک ساله برای «مسیر معکوس»

جلیلی و انتظار یک ساله برای «مسیر معکوس» 1

ابوالفضل جلیلی گفت: فیلمنامه «مسیر معکوس» را به بنیاد سینمایی فارابی ارائه کردم و بیش از یک سال است که در انتظار به سر می‌برم که ببینم دوستان و مدیران سینمایی برای ساخت این فیلم سینمایی کمک می‌کنند یا خیر.

این کارگردان به فارس گفت: فیلمنامه «مسیر معکوس» را به بنیاد سینمایی فارابی ارائه کردم و آخرین لحظه های انتظارم است. بیش از یک سال است که در انتظار به سر می‌برم ببینم دوستان و مدیران سینمایی برای ساخت این فیلم سینمایی کمک می‌کنند یا خیر، اگر این اتفاق بیفتد می‌توانم بر کمک کوچکی که آنها می‌کنند حساب کنم. اگر هم نشد که راه دیگری باید برای ساخت آن پیدا کنم.

او افزود: تمام مکان فیلمبرداری مورد نظرم در فیلم داخل ایران و پایتخت است.

او همچنین در باره بازیگرانی که در این فیلم در نظر دارد ایفای نقش کنند گفت: بازیگر اصلی فیلمم یک پسر بچه است اما، اگر کمکی شود تصمیم دارم برای نقش‌های حاشیه‌ای از بازیگران مورد علاقه‌ام و چهره و حرفه‌ای استفاده کنم. البته این نقش‌اه در فیلم به شدت تاثیر گذار هستند و به قول خودمان صحنه پر کن نیستند.

او گفت: مهمانی برنامه «دورهمی» نیز بوده‌ام که به نظرم اگر سانسور نشود برنامه جذابی خواهد شد که توصیه میک‌نم حتما مخاطبان آن را ببینند.

جلیلی نیز در پایان گفت: این فیلم قصه نوجوانی را روایت می‌کند که قصد دارد کاری خطرناک را انجام دهد. «مسیر معکوس» فیلم مهمی است که می‌تواند برای جامعه و جوانان و نوجوانان درس های زندگی را در پی داشته باشد و من امیدوارم که مسوولان سینمای کشور کمی به این امر مهم توجه داشته باشند.
جلیلی و انتظار یک ساله برای «مسیر معکوس» 1

پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  اسکار قوانین مرتبط با نحوه اکران فیلم ها برای رقابت آن‌ها برای کسب جوایز را آسان کرد
  شروع قوی فیلم Tenet در گیشه با فروش بین المللی فراتر از انتظار
  چه سرنوشتی در انتظار عشق پروفسور و لیسبون در فصل پنجم سرقت پول خواهد بود؟!
  دستور رئیس صداوسیما برای ساخت سریالی برای کرونا
  معرفی فیلم معکوس
  فیلم سینمایی معکوس در شبکه نمایش خانگی منتشر شد
  کارگردان معروف ایرانی در انتظار 100 ضربه شلاق
  « ماتریکس 4 » در انتظار کمک مالی از سوی دولت آلمان!
  رابطه نامشروع این خانم بازیگر با پسر 17 ساله (عکس)
  ۱۶۶ فیلم در مسیر تولید قرار دارند

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان