امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

در بازیگری درس پس می دهم

در بازیگری درس پس می دهم 1

بازیکن اســبق تیـــــم فوتبال پرسپولیــــــس از حضــورش در دنیای بازیگـری و فیلــم «حس خوب زندگــی» سخن گفت.

علی انصاریان بازیکن اسبق تیم فوتبال پرسپولیس که مدتی است پا به دنیای بازیگری گذاشته است، به باشگاه خبرنگاران جوان گفت: عنوان بازیگر نام بزرگی است که نمی توان آن را روی هر کسی نهاد؛ من هم هنوز این اتفاق برایم نیافتاده است و فقط چیزهایی که از بزرگان بازیگری یاد گرفته ام انجام و به قولی درس پس می دهم.

بازیکن اسبق تیم فوتبال پرسپولیس که به تازگی در فیلم «حس خوب زندگی» به ایفای نقش پرداخته است در خصوص این فیلم اظهار داشت: «حس خوب زندگی» با ۱۲-۱۳ کاری که تاکنون انجام داده ام فرق دارد؛ به این معنی که در پروژه های قبلی یا زندانی بودم یا از زندان آمده بودم و یا نقش یک خلافکار را داشتم، اما در «حس خوب زندگی» کاراکتری متفاوت را در یک فیلم خانوادگی بازی کردم که نشان می دهد هر خانواده ای به پدر و مادر نیاز دارد. وی ادامه داد: با وجود آدم هایی که در «حس خوب زندگی» حضور دارند از جمله سلطان علی پروین که با خواهش من در این فیلم حضور پیدا کرد، انتظار دارم استقبال خوبی از فیلم شود و فکر می کنم هرکس فیلم را ببیند از آن خوشش بیاید. انصاریان که در «حس خوب زندگی» با چند کودک همبازی شده است در این باره عنوان کرد: من در این فیلم با سه بچه بازی داشتم که دو دختر نقش فرزندان من را ایفا می کردند و یک پسر بچه ۱۲-۱۳ ساله هم در قسمت هایی وارد ماجراهای فیلم می شد؛ کار با بچه خیلی سخت است و فقط می توانم بگویم صبر می خواهد که خداروشکر این صبر را داشتم.
در بازیگری درس پس می دهم 1

پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  ستاره « جنگ ستارگان »: هیچکس به من پیشنهاد بازیگری نمی دهد!
  تام کروز اجازه نمی دهد هیچ بازیگری در کنارش بدود!
  به نولان درباره تست بازیگری « بتمن » دروغ گفتم!
  کامرون دیاز دلیل بازنشستگی اش در بازیگری را اعلام میکند!
  تجربه ناخوشایند لوسی هیل از تست بازیگری « پنجاه سایه خاکستری »
  کامرون دیاز سالها پس از بازنشستگی از بازیگری / بخاطر ظاهر و لباس مان قضاوت می شویم!
  بازیگری پیمان معادی در سریال وست ورلد هالیوودی
  تهدید به حذف شدن بازیگر زن فرانسوی از دنیای بازیگری پس از اعتراض به جایزه رومن پولانس
Video 5 بازیگری که قرار بود نقش های اصلی « بازی تاج و تخت » را ایفا کنند اما به دلایل مختل
  بازیگری کریس رونالدو و آنجلینا جولی در سریال ترکی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان