امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

سامسونگ گلکسی نوت 7 دو لبه خمیده خواهد داشت

سامسونگ گلکسی نوت 7 دو لبه خمیده خواهد داشت 1

سامسونگ گلکسی نوت 7 پرچم‌دار بعدی سامسونگ از سری نوت خواهد بود؛ اما به‌تازگی پوستری از این نسل جدید منتشرشده که سوالاتی را به همراه دارد. در این پوستر پرسشی با این مبنا وجود دارد: «لبه، بدون لبه یا هردو؟». با گجت نیوز همراه شوید.

به‌تازگی پوستری از گوشی هوشمند سامسونگ گلکسی نوت 7 درز کرده که ظاهرا سعی شده مضمونی طنزآمیز در کنار ایجاد ابهام داشته باشد. در ضمیمه‌ی این پوستر، چنین سوالی مطرح‌شده: «لبه، بدون لبه یا هر دو؟» که شک ما را برای وجود دو نسخه از سری 7 گلکسی نوت برانگیخته می‌کند؛ بنابراین، انتظار می‌رود شاهد دو نسخه از گلکسی نوت 7 باشیم، یکی بدون لبه خمیده و دیگری با لبه‌های خمیده در هر دو سمت.

آن‌طور که در گزارش‌های وابسته نیز حکایت شده، “سامسونگ در نظر ندارد نسخه‌ای مسطح و صفحه تخت از سری گلکسی نوت معرفی کند.” به عبارتی دقیق‌تر سامسونگ با تغییر استراتژی خود، به‌جای افزایش سهم در بازار قصد دارد سودآوری بیش‌تری نصیبش شود. با این اوصاف، گلکسی نوت 7 لبه‌دار به‌جای یک نسخه‌ی مسطح از این گوشی، می‌تواند به افزایش سوددهی کره‌ای‌ها کمک کند و همچنین به آن‌ها اجازه می‌دهد که محصول و ایده‌ی جدیدی که خلق کرده‌اند را معرفی کنند.

غول فناوری کره‌ای، تصمیم دارد گوشی‌های هوشمند خود را که از صفحه‌نمایش خمیده بهره‌مند هستند، در جایگاه نسل جدیدی از تلفن‌های مسطح و بدون خمیدگی روانه‌ی بازار کند. این لبه‌های خمیده نه‌تنها زیبایی خیره‌کننده‌ای به تلفن‌های هوشمند می‌بخشند، بلکه از میبانرهای نرم‌افزاری کلیدی برخوردار هستند که کاربرد بالایی دارند. مضاف بر همه‌ی این‌ها، گلکسی‌های سامسونگ که از دو لبه‌ی خمیده برخوردار هستند، عرض کم‌تری در مقایسه با سایر دستگاه‌ها دارند که همین موضوع موجب در دست گرفتن و کارکرد راحت‌تر آن‌ها می‌شود.

سامسونگ تولید انبوه کهکشان آینده را از ماه جولای آغاز خواهد تا در زمان معرفی آن در تاریخ 2 اوت 2016 در شهر نیویورک، تعداد واحدهای معینی تولیدشده باشد. آن‌چنان‌که گلکسی اس 7 نیز مدلی با لبه‌ی خمیده داشت، سری جدید گلکسی نوت هم از چنین نسخه‌ی برخوردار خواهد بود. درواقع سامسونگ به فناوری مطلوبی دست‌یافته و تصمیم دارد این مسیر را در نسل‌های مختلف پرچم‌دارانش ادامه دهد.

پاسخ
 سپاس شده توسط Son of anarchy
آگهی
من میخواسم اگه یک لبه خمیده باشه بخرم اخه با این اندازه و دولبه ی خمیده ارگونومیش میاد پایین دیگه اون لذت رو نداره
I am on the highway to hell
جدیدا قوه ی تخیلم از بین رفته
هدفم رو گم کردم
دوست دارم به دیگران کمک کنم
دوست دارم کشاورز بشم
نمیدونم چم شده دعا کنید
پاسخ
وای من عاشقشم
منظورم این گوشی
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  قوی‌ترین گلکسی سامسونگ ۸ اردیبهشت رونمایی می‌شود
  پنج دلیل برای نخریدن گلکسی ای ۵۱ سامسونگ
  گوشی آیفون ۱۳ به صفحه نمایش LTPO AMOLED مجهز خواهد شد
  گوشی گلکسی F02s سامسونگ همان گلکسی A02s خواهد بود
  نمره دوربین گلکسی S21 اولترا در DxMark کمتر از S20 اولترا اعلام شد!
  گلکسی Xcover 5 سامسونگ معرفی شد
  اپلیکیشن Health سامسونگ دیگر از گوشی‌های هوشمند قدیمی پشتیبانی نخواهد کرد
  مقایسه دوربین سلفی گلکسی اس ۲۱ اولترا با آیفون ۱۲ پرو مکس، پیکسل ۵ و نوت ۲۰ اولترا
  گوشی گلکسی اف ۶۲ سامسونگ با باتری ۷۰۰۰ میلی‌آمپر ساعتی معرفی شد
  رندر مفهومی گلکسی نوت ۲۱ اف ای منتشر شد؛ دستگاهی با طراحی زیبا

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان