نظرسنجی: از کدوم یکی از اعضای گروه سون خوشت میاد؟؟؟
امیر قنادی
آرش قنادی
کیارش پوزشی
[نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

☆☆☆بیوگرافی گروه سون☆☆☆

Music 
[img]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
☆☆☆بیوگرافی گروه سون☆☆☆ 1 [/img]آرش قنادی:
متولد 10 شهریور 1357 تهران
زمینه ی فعالیت:سرپرستی گروه،نوازندگی،خوانندگی و آهنگسازی
ساز تخصصی:کیبورد آکاردئون

[img]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
☆☆☆بیوگرافی گروه سون☆☆☆ 1 [/img]
امیر قنادی:
متولد 7 اردیبهشت 1362 کرج
زمینه فعالیت:آهنگسازی،ترانه سرایی و خوانندگی
ساز تخصصی:گیتار کلاسیک و گیتار الکترونیک

کیارش پوزشی:
متولد 9 بهمن 1356 بندر عباس
زمینه فعالیت:تنظیم و ترانه سرایی،نوازندگی و خوانندگی
ساز تخصصی:کیبورد و پیانو

☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆
از زبان گروه سون:
ما قبل از آنکه تحت نام گروه هفت شروع به کار کنیم،مدت زیادی با هم دوست بودیم.هر کدام به شکلی جداگانه با سایر بچه های عرصه موسیقی همکاری میکردیم و گاهی هم با یکدیگر در کارهای مشترکی حضور داشتیم.این باب آشنایی در همان همکاری ها شکل گرفت.باهم کار کردیم،در کنسرت ها کنار هم بودیم بعد نوبت به ساخت تراک((ستاره))رسید.بعد از آن هم نوبت((واست میمیرم))شد.هفت به همین سادگی از دل یک رفاقت و عشق مشترک به موسیقی پا و جان گرفت!
هر سه اعتقاد دارند که در کنار هم یک صدا هستند!گروه سون(7) را حتما میشناسید؛گروهی که آرام آرام خودشان را در دل همه جا کردند؛گروهی که ادعا دارند همیشه در کنار هم خواهند ماند.کنسرت های این گروه همیشه با استقبال خوبه هوادارانشان مواجه شده،طوری که در بیشتر مواقع روز ها و سئانس های کنسرت هایشان تمدید میشود.دو برادر(آرش و امیر قنادی)و کیارش پوزشی اعضای گروه سون هستند!

آن ها میگویند:
ما اسم سون را بخاطر زیبا بودن آن انتخاب نکردیم.خیلی در موردش تحقیق کردیم و دیدیم در این عدد یکسری انرژی ها نهفته است.بعد از این که این اسم را انتخاب کردیم انرژی های آن به ما برگشت و احساس کردیم اتفاق های بهتری برایمان می افتد.روز اول اسم گروه ((کیمیا))بود اما بعد از آن ((سون))را انتخاب کردیم،دوستش داریم و روی بودنش پافشاری میکنیم!
گفت و گو با گروه سون:

آرش قنادی:اگر آن ها نبودند،می لنگیدیم!
:شما به عنوان برادر بزرگتر باعث شدید امیر هم به سراغ موسیقی و خوانندگی بیاید؟
آرش:حتما همینطور بوده چون من 6-5 سال از او بزرگ ترم،البته خانواده ی ما در کل موسیقی دوست هستند.پدرم هم مشوق اصلی ما بود،خانواده ی ما در این قضیه خیلی به ما کمک کردند و پر و بال دادند اگر آن ها و همراهی هایشان نبود هیچی وقت نمیتوانستیم گام های جدی در این عرصه برداریم.
:شما 3نفر رابطه تان باهم چطور است؟
آرش:ما یک گروه هستیم کار ها را بین خود تقسیم میکنیم و هر کس به بهترین شکل سعی میکند وظیفه اش را انجام بدهد.اگر کسی به مشکل بربخورد با بقیه مشورت میکند.کیارش هم درست مثل یکی از اعضای خانواده ی ماست.
:اگر امیر بخواهد یک قطعه را تکی اجرا کند واکنش شما چیست؟
آرش:امیر مهره ی اصلی گروه ماست،خیلی از آهنگ های زیبای مارا امیر ساخته است،البته هر سه تایی ما در کل کار دخیل هستیم.هر سه یک خواننده هستیم،اگر این اتفاق بیوفتد من خودم مخلص او هستم و مطمئنم که براش بهترین تنظیم را میکنیم تا بخواند و کیف کند،ما عشق میکنیم اگر او بخواهد این کار را بکند،تا بحال نخواسته ولی اگر بخواهد هیچ مشکلی نیس و ما هر سه برای هم با جان و دل قدم بر میداریم.
کیارش پوزشی:صدایمان را میکس کرده ایم!
:شما 3 نفر چگونه با هم آشنا شدید و تصمیم گرفتید گروه تشکیل دهید؟
کیارش:هر سه ی ما قبل از اقدام به خواندن،نوازنده بودیم.من به صورت جداگانه به غیر از نوازندگی،آهنگسازی هم میکردم و بعضی اوقات هم شعر میگفتم اما آرش و امیر از اول با هم کار میکردند و برای خواننده های دیگر آهنگسازی و تنظیم انجام میدادند.در یک مقطعی ما با هم آشنا شدیم و تصمیم گرفتیم کار گروهی را شروع کنیم.در کل ما سه نفر هر کار در زمینه ی موسیقی هست را انجام می دادیم تا اینکه قرار شد 3 نفری روی استیج برویم برای همین نخستین قطعه را با نام ((ستاره)) ساختیم و پخش کردیم تا واکنش مردم را ببینیم و خوشبختانه استقبال خوب بود.
:بعد از قطعه ی ((ستاره)) چه کردید؟
کیارش:بعد از آن قطعه،ما((واست میمیرم)) را اجرا کردیم که در آلبوم اول ماهم وجود دارد.
:شما قسمت های یک ترانه را چگونه بین خود تقسیم میکنید؟
کیارش:ما 3 نفر با هم یک خواننده هستیم،یعنی وقتی در کنار هم قرار میگیریم یک ترانه را خیلی زیباتر اجرا میکنیم،به نسبت اینکه بخواهیم آن را تکی بخوانیم.من یک سطح از صدا رو خوب میخوانم امیر و آرش سطوح دیگر را.این تقسیم بندی واقعا به شکلی است که هر کسی که آن قسمت را میخواند حتما بهتر از 2 نفر دیگر میتواند اجرا کند.
:شما کدام سطح را بهتر میخوانید؟
کیارش:من قسمتMiddle یا سطح وسط را بهتر میخوانم.امیر صدایی تنور دارد و آرش سطح صدای بالا را که معمولا اوج ترانه هاست عالی اجرا میکند.
امیر قنادی:موسیقی ما پخته است.
:کارتان را چگونه اجرا کردید؟
امیر:من کوچکترین عضو گروه سون هستم.من و آرش از بچگی با هم کار میکردیم یعنی ساز میزدیم.سال78-77 کارمان را به صورت حرفه ای شروع کردیم و در شهر های مختلف ایران با نام گروه سون اجرا داشتیم و استارت اصلی کارمان رسما از سال1384 با قطعه ((ستاره)) زده شد.
:شما شعر هم میگویید؟
امیر:بله،قبلا این کار را میکردم اما در حال حاضر کمتر فرصت این کار را دارم.در آلبوم دوم ما علیرضا پیروزی شعر های خوب و پر احساسی به ما هدیه داده است.شعر های او از نظر احساسی وسلیقه ای خیلی به ما نزدیک است.
:اگر در روز های اوج کارتان یکی بخواهد تکی ادامه دهد چه میکنید؟
امیر:فکر نمیکنم این اتفاق بیوفتد،در مورد خودم که مطمئن هستم چون همیشه خودم را در قالب کار گروهی دوست داشتم.سیستم اخلاقی ام به شکلی است که گوشه ای از کار را بگیرم.وقتی کار گروهی میشود بازده بیشتری دارد،من موفقیت خودم را در چنین نوعی از کار میبینم.
خب دوستان اینم بیوگرافی گروه سون همراه با مصاحبه!!!!☆☆☆☆☆☆
امیدوارم دوست داشته باشید!!!!!!☆☆☆☆☆☆
دستم درد گرفت تا نوشتمش پس خواهشا یه سپاس و نظر بده!!☆☆☆☆
☆Welcome to our personal hell☆
پاسخ
 سپاس شده توسط ستایش*** ، نیلوفر 2000 ، ⓩⓐⓗⓡⓐ ، ○°łåmýå°○ ، نفسممممممم ، fafa85 ، [ SouL ] ، رامین 1993 ، armita~ ، OnLy__One ، ѕтяong
آگهی
(10-08-2016، 21:14)MAIKY2015 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوستان لطفا اسپم ندید

شما خودتم داری اسپم میدی با این ارسالت ! بجا اسپم دادن ارسال و گزارش کن
پاسخ
وای اهنگ دوست دارم رو عالی خوندن

ایول دمت گرم
پاسخ
عالیه من عاشق آرش قنادیم
پاسخ
 سپاس شده توسط OnLy__One
سون باند واقعا تکه
پاسخ
لایک عالی بود کیارش پوزشی و عشقه
☆☆☆بیوگرافی گروه سون☆☆☆ 1
پاسخ
آگهی
من اون دوتا داداشارو دوس دارم آرش و امیر ولی آرش واقعا تکه
آهنگ ستاره هم واقعا زیباس
☆☆☆بیوگرافی گروه سون☆☆☆ 1 ☆☆☆بیوگرافی گروه سون☆☆☆ 1
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان