امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

لطفا به ترن و چرخ و فلک سوار نشید

چرخ و فلک:

یکی از خا نواده ها که از ارومیه به تبریز آمدند وبچه ی کوچک اصرار داشته که به چرخ و فلک سوار بشوند که شدند!
دو بچه کمر بند خود را بسته ولی پدرو مادر نبسته بود.
بعد از چنددقیقه چرخ و فلک ایستاده ومادرو پدر افتاده ولی بچه ها پایشان به کمر بند گیر کرده ونیفتاده است.
مادر بچه ها جلوی چشم آن ها مرده وای پدر در بیمارستانcryingcrying

ترن :
چندخانواده ها سوار بر ترن که بعد از مدتی جای ترن شکسته و نگهبان ترن ترن را نتوانسته نگه دارد ترن به سرعت به طرف جای شکسته و درآمده رفت و ترن به سر عت توی جای شکسته می افتد و چند خوانواده کشته وچند خوانواده زخمی شده است
cryingHuhHuh
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
قلبم می زنه بوم بوم

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آهنگ غمگین

پاسخ
 سپاس شده توسط اتنا 00 ، ♫♪M.J.X♪♫ ، (amir124 (2 ، azary ، Nazanin501 ، jolia ، انار تورش ، MissLone ، emotional Girl ، amin31 ، melikajon. ، شکوفه2 ، natalia ، Mr.Robot ، ✘ 2gнєтєя4єνєя ✘
آگهی
توی اهوازم شهربازی ساعت 1میبنده و همه ی وسایل خاموش میشن سه تاپسر خودشون رو توی تونل وحشت قایم کرده بودم بعد شب ساعت 4نگهبان میره خونه نماز بخونه اوناسوار ترن میشن و سرعت شو زیاد زیاد میکنن بعد اونی که روشنش کرده بود هنگامی که هنوز تند نشده بود میپره داخل ترن اینا دیگه نمیتونستن پیاده شن خاموشش کنن تا ساعت1بعد از ظهر تازه نگهبان اومد و اونو خاموش کرد 2 تا شون مردن و یکیشون 7 روز تو کما بود و بعد مرد شانسه دیگه
دوستی من شبیه دوستی زنبور نیست :
که وقتی از یه گلی دل میکنه میره سراغ یه گل دیگه ........
دوستی من شبیه ماهی میمونه:
که وقتی از آب جدا میشه میمیره.........

پاسخ
 سپاس شده توسط شکوفه2 ، natalia
نه عزیزم پدر و مادر بچه مرده ولی بچه زنده است و این اتفاق تو آخرای تابستان اتفاق افتاده
بعلــه اینجوریاس^_-
پاسخ
 سپاس شده توسط azary
نه اون طوری نشده کمر نبستند بعدش کمر اویزون مونده گره خورده به کابین پایینی بعدش کابین این مسافرا تاب برداشته
من خودم صحنه رو دیدم
لطفا به ترن و چرخ و فلک سوار نشید 1
پاسخ
 سپاس شده توسط ...asall... ، شکوفه2
cryingبنده خدا
سر الکی مرده

منم این صحنه رو دیدم
نه اون طوری نشده کمر نبستند بعدش کمر اویزون مونده گره خورده به کابین پایینی بعدش کابین این مسافرا تاب برداشته
پاسخ
ولی این دلیل نمیشه استفاده نشهUndecided

همه که مشکل ندارنExclamation
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  قابلیت جدید اینستاگرام برای کاربران قرنطینه شده؛ لطفا در خانه بمانید
  سگ اسکیت سوار هم به رکوردداران گینس پیوست + تصویر
  مردم اصفهان از روز پنجشنبه سوار مترو می شوند:>
  رفتگر یک میلیارد تومانی سوار لیموزین شد !!+عکس
  دختر ایرانی که در فرودگاه دبی اجازه سوار شدن به هواپیما به او ندادند + عکس
  وزیران، لطفا وزیری کنند
  ابوعزرائیل سوار بر خودروی داعشی/سفرناتمام دختربرای پیوستن به داعش+عکس
  باورتان می شود این موج سوار، سه ساله باشد؟
  لطفا گوسپند باشید
  زنان معروف جهان چه ماشینی سوار میشوند! +تصاویر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان