امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

بسیار واقعیت جالبی ست پیشنهاد میکنم حتما بخونید

(27-08-2016، 16:08)saeid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-08-2016، 14:35)hany1380 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-08-2016، 20:26)saeid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

متن جالبی نبود 
 البته در واقعی بودنش هم شک دارم :/
ایده خوبی بوده برای چادری کردنش بچه رو گول زدن
چرا فکر میکنید واقعی نیست؟؟
ببین اولا من خودم خیلی معتقدم و همیشه سعی میکنم تعصبی جلو نرم اگاهانه دینمو انتخاب کردم عاشقشم هستم سعی میکنمم همیشه انجامش بدم
ولی شما کسی رو ک میخوای متقاعد کنی حجاب رو قبول کنه بپذیرتش هیچوقت نمیتونی با این متنا که واقعا نمیشه متوجه شد واقعیه یا نه طرف رو ارشاد کنی اینو باید قبول کرد
حرفتون و قبول دارم ولی قرار نیس کسی و ارشاد کنیم ما میخوایم بفهمونیم حجاب چقدر ارزش داره حالا با این نوع داستان ها یا هر جور دیگه 
  اقا جان
سرباز تو ام
در این جنگ نرم
با تنها سلاحم
یعنی ⬅️ چادرم
پاسخ
آگهی
(27-08-2016، 14:35)hany1380 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-08-2016، 20:26)saeid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

متن جالبی نبود 

(26-08-2016، 9:55)oprah vinfrey نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هعیییی یادش به خیررر
منم یه هفت هشتا از این خوابا دیدم
هر سری ائمه ها عوض میشدن
تو یکیش گفتن تو باید رئیس جمهور بشی،لیاقتشو داری،ولی این ناااامردا نذاشتن،یه سال قبل بود.
تو یکیش گفتن تو انقد آدم خوبی هستی، عبادات قبول شده لازم نیست دیگه نماز بخونی، روزه بگیری، این خوابه خیلی باحال بود امامشم فکر کنم امام علی بود(البته اسمشو نگفت ولی من انقد ادم خفنیی هستم از قیافه تشخیص دادم امام علیه)
یه سری که چه حالت ملکوتیی بود جاتون خالییی من یه لباس خیلی زیبا پوشیده بودم و همه جا پر نور بود بعد دیدم یه خانم که خیلیییی خوشگل بودن با یه لباس بلند سفید اومدن و گفتن من به نمایندگی از همه ائمه میام، این هموطناتون پدر ما رو دراوردن، از بس توهم میزنن به ما نسبت میدن، به خدا دروغ هم گناهه، تو حجابتو داشته باشی برا ما بسه، ما هیج جا نگفتیم چادر، انقد چیزای مهم تری هست که شما باید رعایت کنید که من برا چادر نمیام.

حالا گفته باشم مدیونید خوابای منو باور نکنیداا.:-))
اگر درخواستم دارید میتونم یه تاپیک برا این خوابام بزنم
:-)))))
شمامیگین یه عالمه چیز هست ک باید رعایت شه بله یک عالمه چیز هس ک باید رعایت شه ولی بیشتر اون کارایی ک باید رعایت شن فردیه ولی حجاب اجتماعیه برای همین تاکید زیادی رو حجاب میشه .
رویا جان من نگفتم رعایت حجاب اهمیت نداره!!! این خانم هم طبق گفته خودش حجاب کامل داشته  و فقط چادر سر نمیکرده و تاکید این متن هم روی چادر سر کردن این خانم بوده،نه رعایت حجاب!!
و اینکه شما ائمه رو مسخره میکنید فکر نکنم ائمه با شما شوخی داشته باشن ک با کلمتون مسخرشون کنید.
میشه مسخره کردن بنده رو بفرمایید؟؟این خانم یک خواب دیدن،من هم میگم  خواب دیدم،تفاوت ما در چیه؟؟ فکر میکنم شرایط یکسانی داشته باشیم، :-)چون بعید میدونم خواب ایشون هم قابل اثبات باشه، به نظرتون رو چه حساب حرف ایشون رو باید پذیرفت؟دیدید که من هم خیلی راحت همچین ادعایی رو مطرح کردم.
در ضمن مثال هایی هم که زدم متعلق به افرادی بود که تحت عنوان خواب ائمه رو دیدن سر مردم رو کلاه میذاشتن.این خواب ها متاسفانه تنها شده ابزاری برای سود جویی و افرای که به راحتی قبول میکنن شرایط رو بدتر میکنند...و اون قسمت که مربوط به شناختن امام علی در خوابمبود، برای من جالبه،این افراد اکثرا صحبتی از اینکه اون فرد معصومی رو که دیدن خودش رو معرفی کامل کرده نمیکنن و نشان خاصی هم برای تشخیص وجود نداره اما به دقت نام  امامی رو مطرح میکنن و میگن ایشون رو دیدیم

[/quote]
از یه جایی به بعد دیگه عادی میشه  طعنه شنیدن ، نگاهای هرزه ، لبخندای با معنی و...
[/quote]
متوجه منظورتون از این قسمت نشدم!!!
بنده به هیچ عنوان قصد جسارت به شما رو ندارم.
و فکر میکنم از متنی که نوشتم هم این برداشت نشه! اما اگر ناراحت شدین عذرخواهی میکنم چون منظور خاص و طعنه آمیزی نداشتم...
پاسخ
 سپاس شده توسط L²evi
(27-08-2016، 17:35)oprah vinfrey نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

متن جالبی نبود 

(26-08-2016، 9:55)oprah vinfrey نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هعیییی یادش به خیررر
منم یه هفت هشتا از این خوابا دیدم
هر سری ائمه ها عوض میشدن
تو یکیش گفتن تو باید رئیس جمهور بشی،لیاقتشو داری،ولی این ناااامردا نذاشتن،یه سال قبل بود.
تو یکیش گفتن تو انقد آدم خوبی هستی، عبادات قبول شده لازم نیست دیگه نماز بخونی، روزه بگیری، این خوابه خیلی باحال بود امامشم فکر کنم امام علی بود(البته اسمشو نگفت ولی من انقد ادم خفنیی هستم از قیافه تشخیص دادم امام علیه)
یه سری که چه حالت ملکوتیی بود جاتون خالییی من یه لباس خیلی زیبا پوشیده بودم و همه جا پر نور بود بعد دیدم یه خانم که خیلیییی خوشگل بودن با یه لباس بلند سفید اومدن و گفتن من به نمایندگی از همه ائمه میام، این هموطناتون پدر ما رو دراوردن، از بس توهم میزنن به ما نسبت میدن، به خدا دروغ هم گناهه، تو حجابتو داشته باشی برا ما بسه، ما هیج جا نگفتیم چادر، انقد چیزای مهم تری هست که شما باید رعایت کنید که من برا چادر نمیام.

حالا گفته باشم مدیونید خوابای منو باور نکنیداا.:-))
اگر درخواستم دارید میتونم یه تاپیک برا این خوابام بزنم
:-)))))
شمامیگین یه عالمه چیز هست ک باید رعایت شه بله یک عالمه چیز هس ک باید رعایت شه ولی بیشتر اون کارایی ک باید رعایت شن فردیه ولی حجاب اجتماعیه برای همین تاکید زیادی رو حجاب میشه .
رویا جان من نگفتم رعایت حجاب اهمیت نداره!!! این خانم هم طبق گفته خودش حجاب کامل داشته  و فقط چادر سر نمیکرده و تاکید این متن هم روی چادر سر کردن این خانم بوده،نه رعایت حجاب!!
و اینکه شما ائمه رو مسخره میکنید فکر نکنم ائمه با شما شوخی داشته باشن ک با کلمتون مسخرشون کنید.
میشه مسخره کردن بنده رو بفرمایید؟؟این خانم یک خواب دیدن،من هم میگم  خواب دیدم،تفاوت ما در چیه؟؟ فکر میکنم شرایط یکسانی داشته باشیم، :-)چون بعید میدونم خواب ایشون هم قابل اثبات باشه، به نظرتون رو چه حساب حرف ایشون رو باید پذیرفت؟دیدید که من هم خیلی راحت همچین ادعایی رو مطرح کردم.
در ضمن مثال هایی هم که زدم متعلق به افرادی بود که تحت عنوان خواب ائمه رو دیدن سر مردم رو کلاه میذاشتن.این خواب ها متاسفانه تنها شده ابزاری برای سود جویی و افرای که به راحتی قبول میکنن شرایط رو بدتر میکنند...و اون قسمت که مربوط به شناختن امام علی در خوابمبود، برای من جالبه،این افراد اکثرا صحبتی از اینکه اون فرد معصومی رو که دیدن خودش رو معرفی کامل کرده نمیکنن و نشان خاصی هم برای تشخیص وجود نداره اما به دقت نام  امامی رو مطرح میکنن و میگن ایشون رو دیدیم

من فکر کردم ک اون خواب ها رو خودتون گفتید چون اطلاع از افرادی ک ... ندارم 
و اون از ی جایی... به بعد جمله ی شروعی بود مخاطبی نداشتم
و اگ ناراحت شدین معذرت میخوام Sad
  اقا جان
سرباز تو ام
در این جنگ نرم
با تنها سلاحم
یعنی ⬅️ چادرم
پاسخ
 سپاس شده توسط oprah vinfrey
(27-08-2016، 16:20)hany1380 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-08-2016، 16:08)saeid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

متن جالبی نبود 
ببین اولا من خودم خیلی معتقدم و همیشه سعی میکنم تعصبی جلو نرم اگاهانه دینمو انتخاب کردم عاشقشم هستم سعی میکنمم همیشه انجامش بدم
ولی شما کسی رو ک میخوای متقاعد کنی حجاب رو قبول کنه بپذیرتش هیچوقت نمیتونی با این متنا که واقعا نمیشه متوجه شد واقعیه یا نه طرف رو ارشاد کنی اینو باید قبول کرد
حرفتون و قبول دارم ولی قرار نیس کسی و ارشاد کنیم ما میخوایم بفهمونیم حجاب چقدر ارزش داره حالا با این نوع داستان ها یا هر جور دیگه 

خب همین که میخوای بفهمونی حجاب ارزش داره دقیقا همون ارشاد کردنه
به هرحال باید از راه روش درست انجام بشه
نه اینجوری متنا ک باعث بعضا تمسخرهایی بشه.ناباوری ایجاد بشه
دل مرنـجــان کــــه ز هــــر دل بــــه خــــدا راهـــی هـــســت
پاسخ
شوخیه جالبی بود
پاسخ
بزارید مردم خودشون برای خودشون تصمیم بگیرن هیچ وقت سعی نکنیم چیزی رو به کسی تحمیل کنیم
بسیار واقعیت جالبی ست پیشنهاد میکنم حتما بخونید 2
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  چیزی که از 175 شهید آموختیم...به احترامشون بخونید این متنو
  بيان خاص و عام و بسیار مهم برای تمام کسانی که به حق و با دل و جان از انصارالله هستند
  شهیدی که عکس یک زن بر بدنش خالکوبی شده بود!(خیلی قشنگه حتما بخونین )
  خلاصه ای از صفات حضرت رسول ص (بسیار زیبا و خواندنی)
  کلیپی بسیار زیبا تقدیم به مظلومان نیجیریه
  چنان چه دعا نکنید،من برایتان دعا میکنم!
Exclamation فتواهای جنجالی و بسیار خنده دار وهابیت
  5عمل مستحبی دینی با اثر گذاری بسیار عمیق
  مطالب بسیار جالب در رابطه حجاب دختران و پسران
  راهی که پیشنهاد ما است!

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان