پارس ایمپریا   گیفت کارت    

امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

هرچی دلت میخواد راجع به عشقت بنویس

Heart 
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هرچی دلت میخواد راجع به عشقت بنویس 1
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
 سپاس شده توسط shuu ، IM DINA ، ♣ ŦΛŁŁ GłЯŁ ♣ ، آیسو خانوم ، سالی دراماتیک ، ○°łåmýå°○ ، sardar20 ، mr.destiny ، mnhh ، فرانه ، .Impassive. ، n.leito ، Roxana15
آگهی

:89: udo
پاسخ
 سپاس شده توسط ♣ ŦΛŁŁ GłЯŁ ♣
(05-09-2016، 17:52)رامین 1993 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

:89:  :159:  vahidrk  :bighug:  :p318:

vaaaaaaaaaaConfused
پاسخ
 سپاس شده توسط رامین 1993 ، ♣ ŦΛŁŁ GłЯŁ ♣
دوست دارم...حتی اگه تو دوسم نداشته باشی ^_^
خوشبخت شه حتی بدون من ، گاهی لازم است نباشی شاید نبودنت بودنت را به خاطر آورد ، امّا دور نباش، دوری همیشه دلتنگی نمی آورد .... فراموشی همان نزدیکی هاست(: هّه.... همه زندگیمو میدم که برگرده...وقتی برگشت بگم گمشو (:
پاسخ
(05-09-2016، 17:53)16hani16 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-09-2016، 17:52)رامین 1993 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

vaaaaaaaaaaConfused
ویرایش شد Big Grin
پاسخ
ahan doros shod
پاسخ
از عشق تو مستم زدم لامپ شکستم آهای آلبالوخشکه کلاست منو کشتهHeartHeartHeartHeart

نه شیر خشک نه شیشه دیونتم همیشه:Laie_23:

نه اس ام اس نه تک زنگ دلم شده برات تنگ4xv4xv

اتل متل رفاقت دل به تو کرده عادتHeartHeart

ای گل ریشه ریشه دوستت دارم همیشه درخت لوبیا کاشته دلE منو دیونه کرده:bighug::bighug::bighug:

اتل متل لالایی عزیز دل کجایی اتل متل چشاتو دوبوس کنم لباتو

به نام دوست که پروانه حیران اوست غروب را دوست دارم چون به رنگ غم است غم رادوست دارم چون همیشه با من است خداوندا خارم کن ولی... مردم آزارم نکن:p318::p318::p318::p318:

قابلی نداشت عزیزانمnkynkynky:p318::p318:
Heart یوسف در چاه افتاد تو در دل من یوسف عزیز مصر شد تو عزیز من Heart
پاسخ
 سپاس شده توسط ♣ ŦΛŁŁ GłЯŁ ♣ ، آیسو خانوم ، سالی دراماتیک ، n.leito ، Roxana15 ، A lover
تو ماه منی به تابو بمون
دلم روشنه ب ایندمون":/":/
رو بَرنَگَشتَنِش شَرط بَستَم
چه بُرد زیبایی خواهَم داشت
اَگَر بِبازَم
پاسخ
امممممم دوسیت ندالمممم.حالااا این عشق کیرو نمیدوونم هنوز ک پیداش نگردم خخخ
!Fαιяу ∂яєαмѕ!

پاسخ
(14-11-2016، 14:53)maryam.b نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

امممممم دوسیت ندالمممم.حالااا این عشق کیرو نمیدوونم هنوز ک پیداش نگردم خخخ
دروغ نگوووووو مریممم نکنه میخوای داد بزنمممم
پاسخ
 سپاس شده توسط ♣ ŦΛŁŁ GłЯŁ ♣ ، Roxana15

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان