امتیاز موضوع:
  • 38 رأی - میانگین امتیازات: 3.97
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اگر عشقت بخواد تنهات بذاره ، بهش چی میگی واسه آخرین بار ؟؟

Heart 
رفتــی بالاخــره ؟

هرچنــد بودنتـم فرقـی با نبودنـت نداشــت !

بــــــــرو ...

دیگـه سر نمــازم دعــات نمیکنــــــــم ...

همیــن واســت کافیــــــــه ...
 سپاس شده توسط SABER ، j0oj0o ، frozen✘girl ، *mahya* ، poya ، amir1 ، Armina ، sanaz_jojo ، night vampire ، mohammadreza... ، dokhmale anzali ، reza u? ، (nasim) ، Bahador1 ، pink devil ، Hamidreza jefri HHH ، negar98 ، ...Sara SHZ... ، benyamin ، white angel ، ٍELHAM ، aCrimoniouSs ، bahare_021 ، ململ جوجو ، raha8919 ، پریا2 ، AmItiSe ، parmida.a ، فاطمه سادت ، melodi+ ، narges ، Albert wesker ، ریحانه 6 ، zaynab ، pegiti ، خلیلی ، فلانی ، parya2 ، _tannaz_ ، Kamila❤ ، *GANDOM* ، LIGHT ، sorena800 ، sadegh7520 ، امیر2 ، aref333 ، sara ss501 ، zeinab ، art ، اندیا ، سینا2000 ، نادیا جون ، black devil ، darya1 ، னιSs~டεனσή ، Mehrzad Zzz ، مینا92 ، yasamin_1994 ، hot kiss ، سینا 1997 ، مملک ، انديا ، mandi ، ali alipoor ، The Ginkel ، ♥♥negin♥♥ ، (raha) ، ✘Nina✘ ، ##شهرزاد## ، asal 77 ، pegah-p ، Snow-Girl ، Mrs f.a.t.e.m.e.h ، ahb ، REZA.N.A ، |мιѕѕ мєняαѕα| ، MissLone ، Kami.N ، **MOHAMMAD** ، T A R A ، i think just about you ، love 2012 ، پارمیداnbp ، maral sy ، شکوفه م ، arman jj ، sasan1 ، wwe.memar ، سیما**** ، tara_bnd_love ، lady snow white ، anashid ، شکوفه2 ، ♥♥گل یخ ♥♥ ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، love_strom ، نسترن عشق پرسپولیس ، امین بیگی ، R.t.R.d ، aLiReZaZ-iM ، parnia tajik ، LOVE KING ، باران..... ، fatemezahra ، parisa16 ، roya jigar ، ჩяσOσкєη ժяєαм ، niloofarf80 ، RєƖαx gнσѕт ، fatima1378 ، hate778 ، ☻امیرحسین☻ ، [ niki ] ، Ð E Z I Я E ، mahrana ، Sieiry ، neda13 ، pegah jb ، ᴄʜᴀʀɪsᴍᴀ ، armit ، maryamam ، ρѕуcнσραтн ، دتی ، shirin.98 ، ḲℑℳℐÅ ، $$$danial$$$ ، پریفام 2013 ، ~~SARA:HIVA~~ ، دوست ا ، ღ ツ setareh ツ ღ ، دخمل باحال ، Ƥαяℓσนʂ ϱiяℓ ، ɱɪɾʌʛє ، jojooooooo21 ، spent † ، baran75 ، _PαяαиÐ_ ، atefee ، Moh@mmad* ، دخی بامرام ، عرفان 2014 ، ʜɪᴅᴅᴇɴ ، دریای بی موج ، ی دخی عاشق ، M ♡ zh d £ h ، ⓩⓐⓗⓡⓐ ، امیر0012 ، alone girl_sama ، نرسا ، ☆carlet$☆ ، ѕтяong ، yegi200180 ، 2636332431 ، єη∂ℓєѕѕღ ، i._princess ، مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב
آگهی
برام مهم نیست
همه چی ویران شد
تو کجایی سهراب ؟
اب را گل کردند .. چشمهارا بستند
وچه با دل کردند ... وای سهراب کجایی اخر ؟
زخم ها بر دل عاشق کردند
خون به چشمان شقایق کردند
کجایی اخر ؟ که همین نزدیکی عشق را دار زدند
همه جا سایه ی دیوار زدند
صبر کن ... قایقت جا دارد ؟
من هم میخواهم دور شوم از این خاک غریب
تو کجایی اخر؟
 سپاس شده توسط FARID.SHOMPET ، مایسا ، ♥ Sky Princess♥ ، mohammadreza... ، عارفه ، HAMED HOSSEINI ، مملي ، mahsa_joon ، Bahador1 ، The Ginkel ، tavsa ، ~~SARA:HIVA~~ ، ɱɪɾʌʛє
بهش میگم برو ولی مراقب عشق من باش .
اما بخدا اینم دلم نمیاد بهش بگم راضیش میکنم بمونه .
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://up.vatandownload.com/images/wqmljychgfxioki0n94s.jpg
HeartHeart
ای زن که دلی پر از صفا داری
از مرد وفا مجو ، مجو هرگز
او معنی عشق را نمی داند
راز دل خود را به او مگو ، مگو هرگز
 سپاس شده توسط FARID.SHOMPET ، sp_go ، taranom1 ، ffrr ، mohammadreza... ، MOSI DANGER ، HAMED HOSSEINI ، مملي ، *larmes de Feu* ، ململ جوجو ، white angel ، narges ، AmItiSe ، yasamin_1994 ، The Ginkel ، Snow-Girl ، پارمیداnbp ، roya jigar ، aCrimoniouSs ، neda13 ، ~~SARA:HIVA~~ ، ɱɪɾʌʛє ، عرفان 2014
بهش میگم
آخه چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

توصیه می کنم دلایلش رو طی یه تحقیق جامع بهم ارائه بده و جوابهام رو با یه تحقیق دیگه بگیره و اگه قانع نشد بره
TongueTongueTongueBig GrinBig GrinBig Grin
 سپاس شده توسط FARID.SHOMPET ، 1939 ، mohammadreza... ، مملي ، white angel ، fat.k ، mandi ، Snow-Girl ، REZA.N.A ، شکوفه م ، neda13 ، ρѕуcнσραтн ، ~~SARA:HIVA~~
بهش میگم : من منتظرت شدم ولی در نزدی
بر زخم دلم گل معطر نزدی
گفتی که اگر شود می آیم
اما مرد این دل آخر به او سر نزدی ...
 سپاس شده توسط در جستجوی حقیقت ، مایسا ، ffrr ، sanaz_jojo ، night vampire ، mohammadreza... ، عارفه ، frozen✘girl ، bahare_021 ، مملي ، melodi+ ، னιSs~டεனσή ، white angel ، i think just about you ، Kamila❤ ، tin girl ، ali alipoor ، Snow-Girl ، REZA.N.A ، T A R A ، hani2012 ، neda13 ، ρѕуcнσραтн ، $$$danial$$$ ، ~~SARA:HIVA~~ ، ⓩⓐⓗⓡⓐ ، yegi200180
من میګم وللش قدر نشناس بوده حتما یا حتما ما با هم نمی ساختیم.
اگر اینجا قدیمی هستی و دوست داری یک گفتگو عجیب 
درباره گذشته و حال داشته باشی، راه‌های ارتباطی رو گذاشتم پروفایل!

سپاس شده توسط مایسا ، shayan1 ، ♥ Sky Princess♥ ، mohammadreza... ، HAMED HOSSEINI ، مملي ، mahsa_joon ، Bahador1 ، fat.k ، Snow-Girl ، REZA.N.A ، neda13 ، ρѕуcнσραтн ، ~~SARA:HIVA~~ ، ⓩⓐⓗⓡⓐ
آگهی
می گم که تو مرام ما منت کشی نیست با مرام
می خواد بره خوب به درک همینه که هست ختمه کلام Big Grin

ولی جدا از شوخی اگ دلیل منطقی برای این کارش نداشته باشه همینو بهش می گم.
برای "تشکر کردن" و یا گفتن"خوب و  جالب بود" از دکمه سپاس استفاده کنید

سوالات و مشکلات خود مربوط به انجمن را در دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینجا مطرح کنید، به پیغام خصوصی در این مورد جواب داده نمی شود.
آپلود سنتر عکس اختصاصی فلش خور! عکس خور!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.akskhor.ir
 سپاس شده توسط FARID.SHOMPET ، در جستجوی حقیقت ، مایسا ، mohamad66 ، paniz ، ...Sara SHZ... ، ffrr ، night vampire ، mohammadreza... ، poya ، نفس من ، مملي ، aCrimoniouSs ، ململ جوجو ، melodi+ ، white angel ، Albert wesker ، i think just about you ، mahsa_joon ، darya1 ، Bahador1 ، fat.k ، saraaslani ، سینا 1997 ، انديا ، Snow-Girl ، REZA.N.A ، میرسا ، هاناجون ، lady snow white ، anashid ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، hani2012 ، امین بیگی ، fatima1378 ، ..WonDerfull.. ، maryamam ، Mason ، ~~SARA:HIVA~~ ، Ƥαяℓσนʂ ϱiяℓ ، Y.a.S.a.M.i.N ، دخی بامرام ، عرفان 2014 ، مهشید جیرجیرک
(18-10-2011، 17:52)SABER نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

می گم که تو مرام ما منت کشی نیست با مرام
می خواد بره خوب به درک همینه که هست ختمه کلام Big Grin

ولی جدا از شوخی اگ دلیل منطقی برای این کارش نداشته باشه همینو بهش می گم.

کار درستی میکنی که اګه بی دلیل رفت بهش میګی که تو مرام ما منت کشی نیست با مرام
می خواد بره خوب به درک همینه که هست ختمه کلام
اگر اینجا قدیمی هستی و دوست داری یک گفتگو عجیب 
درباره گذشته و حال داشته باشی، راه‌های ارتباطی رو گذاشتم پروفایل!

سپاس شده توسط در جستجوی حقیقت ، مایسا ، 1939 ، mohammadreza... ، poya ، مملي ، melodi+ ، னιSs~டεனσή ، saraaslani ، Snow-Girl ، REZA.N.A ، neda13 ، ~~SARA:HIVA~~ ، ɱɪɾʌʛє ، مهشید جیرجیرک ، roya15
واقعا به عشقتون اینو میگین ؟Huh
 سپاس شده توسط sanaz_jojo ، ffrr ، night vampire ، mohammadreza... ، مملي ، mandi ، Snow-Girl ، REZA.N.A ، hate778 ، aCrimoniouSs ، neda13 ، ساحل 12 ، ~~SARA:HIVA~~ ، ⓩⓐⓗⓡⓐ
(18-10-2011، 18:11)soltane ehsas m2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

واقعا به عشقتون اینو میگین ؟Huh
البته من منظورم از عشق این عشق های الکی میست که یه روز با این هستن می گن ما عاشقیم و دو ماه بعد می رن دوست یکی دیگه می شن ادعای عشق دارن به نظر من این توهین به عشق است.

اره دیگه چون به نظر من ادم وقتی عاشق کسی است همه کار براش می کنه و تا اخر باهاش می مونه و دوست داره خطراتی که برای اون هست رو به جونش بخره.

خوب حالا جواب این کار این باشه که بدون دلیل بزاره بره دیگه برنگرده....

البته اگر امیدی باشه که برگرده من هیچی بهش نمی گم ولی اگر واقعا امیدی نباشه می گم به درک!
برای "تشکر کردن" و یا گفتن"خوب و  جالب بود" از دکمه سپاس استفاده کنید

سوالات و مشکلات خود مربوط به انجمن را در دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینجا مطرح کنید، به پیغام خصوصی در این مورد جواب داده نمی شود.
آپلود سنتر عکس اختصاصی فلش خور! عکس خور!
http://www.akskhor.ir
 سپاس شده توسط مایسا ، frozen✘girl ، sanaz_jojo ، mohammadreza... ، poya ، عارفه ، Siavsh ، HAMED HOSSEINI ، مملي ، فرشته ي كوچولو ، *larmes de Feu* ، thp ، sorena800 ، فاطمه سادت ، melodi+ ، னιSs~டεனσή ، white angel ، اندیا ، رز سیاه ، Bahador1 ، ساراملوس ، Mehrzad Zzz ، saraaslani ، Snow-Girl ، REZA.N.A ، i think just about you ، شکوفه م ، هاناجون ، بهنام0241 ، anashid ، خسته ، نسترن عشق پرسپولیس ، aLiReZaZ-iM ، 159874632 ، RєƖαx gнσѕт ، hate778 ، Sieiry ، neda13 ، ~~SARA:HIVA~~ ، ღ ツ setareh ツ ღ ، asalbano.... ، Ƥαяℓσนʂ ϱiяℓ ، ɱɪɾʌʛє ، Y.a.S.a.M.i.N ، بز بز قندی ، دخی بامرام ، مهشید جیرجیرک ، alone girl_sama ، yegi200180 ، 2636332431 ، єη∂ℓєѕѕღ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان