امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

داستان غم انگیز از یک دانشجوی چینی

Thumbs Up 
داستان غم انگیز

یک داستان کاملا واقعی که در چین اتفاق افتاد!!!

な だや羅やわマヤなた 名棚や探したい以下対する 目指し回友人目指し差が愛する なたさるかなだ羅山な滝さやかあ なやマヌらは坂花やまあ傘話間に魚� �らはがやわまぁら花や なたまやかあさらやわはさたなは やなたきたなよいさは早見たかあや� �カにかわ 鼻高なわ谷中あだ名はさなたかなあ� �さやなやまなたあかさ なや帆な肉違耶なだや羅やわマヤな� � 名棚や探したい以下対する 目指し回友人目指し差が愛するなた� �るかなだ羅山な滝さやかあ なやマヌらは坂花やまあ傘話間に 魚玉らはがやわまぁら花や なたまやかあさらやわはさたなはや� �たきたなよいさは早見たかあやバカ� ��かわ 鼻高なわ谷中あだ名はさな たかなあかさやなやまなたあかさ なや帆な肉違耶なだや羅やわマヤな� �名棚や探したい以下対する 目指し回友人目指し差が愛する なたさるかなだ羅山な滝さやかあ なやマヌらは坂花やまあ傘話間に魚� �らはがやわまぁら花や なたまやかあさらやわはさたなは やなたきたなよいさは早見たかあや� �カにかわ 鼻高なわ谷中あだ名はさなたかなあ� �さやなやまなたあかさ なや帆な肉違耶なだや羅やわマヤな� � 名棚や探したい以下対する 目指し回友人目指し差が愛するなた� �るかなだ羅山な滝さやかあ なやマヌらは坂花やまあ傘話間に 魚玉らはがやわまぁら花や なたまやかあさらやわはさたなはや� �たきたなよいさは早見たかあやバカ� ��かわ 鼻高なわ谷中あだ名はさな たかなあかさやなやまなたあかさ なや帆な肉違耶なだや羅やわマヤな� �名棚や探したい以下対する 目指し回友人目指し差が愛する なたさるかなだ羅山な滝さやかあ なやマヌらは坂花やまあ傘話間に魚� �らはがやわまぁら花や なたまやかあさらやわはさたなは やなたきたなよいさは早見たかあや� �カにかわ 鼻高なわ谷中あだ名はさなたかなあ� �さやなやまなたあかさ なや帆な肉違耶なだや羅やわマヤな� � 名棚や探したい以下対
する 目指し回友人目指し差が愛するなた� �るかなだ羅山な滝さや
か あ なやマヌらは坂花やまあ傘話間に 魚玉らはがやわまぁら花や なたまやかあさらやわはさたなはや� �たきたなよいさは早見たかあやバカ� ��かわ 鼻高なわ谷中あだ名はさな たかなあかさやなやまなたあかさ なや帆な肉違耶なだや羅やわマヤな� �名棚や探したい以下対する 目指し回友人目指し差が愛する なたさるかなだ羅山な滝さやかあ なやマヌらは坂花やまあ傘話間に魚� �らはがやわまぁら花や なたまやかあさらやわはさたなは やなたきたなよいさは早見たかあや� �カにかわ 鼻高なわ谷中あだ名はさなたかなあ� �さやなやまなたあかさ なや帆な肉違耶なだや羅やわマヤな� � 名棚や探したい以下対する 目指し回友人目指し差が愛するなた� �るかなだ羅山な滝さやかあ なやマヌらは坂花やまあ傘話間に 魚玉らはがやわまぁら花や なたまやかあさらやわはさたなはや� �たきたなよいさは早見たかあやバカ� ��かわ 鼻高なわ谷中あだ名はさな たかなあかさやなやまなたあかさ なや帆な肉違耶

واقعا ناراحت کننده بود!!!
من که اعصابم به هم ریخت !!!!!

به خصوص اونجاش که میگه

まなたあかさ なや帆な肉違耶なだや羅やわマヤな� � 名棚や探したい以下対する 目指し回友人目指し差が愛する なたさるかなだ羅山な滝さやかあ なやマヌらは坂花やまあ傘話間に 魚 TongueTongueTongueTongueTongue

خوندینش؟؟؟؟
قشنگ بود نه؟؟Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
گناه من بود که سیب نارس این راه نرفته را حریص گونه به کام کشیدم وگرنه تو را چه به من مرا چه به دیوانگی؟Undecided
پاسخ
 سپاس شده توسط هاناجون ، nilo0far ، Lordlas ، love...! ، فری جون ، پيشي ي ملوس ، beatrice ، هرمیون گرینجر ، hadi200000 ، xoxo gurl:*) ، s /a/m/a/n/@nri ، aivdhv5 ، parmis78 ، parnia tajik ، parmidaa ، aLiReZaZ-iM ، LOVE KING ، سایه2
آگهی
اگه کسی پیدا شد ترجمش کنه به منم بگو!!!
من میرم بای بای
ببخشید ج پیغامتونم نتونستم بدم!!!Sad
گناه من بود که سیب نارس این راه نرفته را حریص گونه به کام کشیدم وگرنه تو را چه به من مرا چه به دیوانگی؟Undecided
پاسخ
 سپاس شده توسط aLiReZaZ-iM
か あ なやマヌらは坂花やまあ傘話間に 魚玉らはがやわまぁら花や なたまやかあさらやわはさたなはや� �たきたなよいさは早見たかあやバカ� ��かわ 鼻高なわ谷中あだ名はさな たかなあかさやなやまなたあかさ なや帆な肉違耶なだや羅やわマヤな� �名棚や探したい以下対する 目指し回友人目指し差が愛する なたさる
نظرمو چینی دادم
دستم بوی گل میداد مرا بحکم چیدن گل گرفتند اما هیچ وقت کسی فکر نکرد شاید گلی کاشته باشم (از اینا زیاد دارم )Sleepy
پاسخ
اخه چرا با احساسات مردم بازی میکنین مردم از بس گریه کردم مگه نمیدونین این داستانا جاش اینجا نیست.
واااااااااای دختره بیچاره چرا مرد اخه گناه داشتش اون داداش اشغالش چرا اینو هی میزد خیلی گریه دارهبهتون توصیه میکنم هر کی چینی بلده نخونه.
پاسخ
اخي.......دلم.....سوخت........cryingcryingcryingشانگ دانگ دون شين اينم نظرم!Tongue
تنهایـے یـعـنے:

هنۅزҐ נوستݜ נاړے..

ۅڵے حق نـנاړے بهݜ نزנیڪ بݜے!

چۅכּ اۅכּ נیـگﮧ تنها نیست..
پاسخ
واقعاغم انگیزبودخیلی ناراحت شدم
 دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
داستان غم انگیز از یک دانشجوی چینی 1
پاسخ
آگهی
آخه چرا شما که میدونید ما افسرده ایم از این داستانای غم انگیز میذارین هااااااااانcrying
خدا معجزه كرد و آدم آفريد
تو هم بيا معجزه كن و آدم بمون
پاسخ
خیالتون راحت همگی سرکارین من تا یه حد چینی بلدم حتی یک کلمش هم معنی نمیده مثل انه که بنویسی شسیمباخیهشسبلشهسیبعل خرتون کرده
سپاس شما
جز,ی از زندگی من است
پاسخ
 سپاس شده توسط s /a/m/a/n/@nri
や なたまやかあさらやわはさたなは やなたきたなよいさは早見たかあや� �カにかわ 鼻高なわ谷中あだ名はさなたかなあ� �さやなやまなたあかさ なや帆な肉違耶なだや羅やわマヤな� � 名棚や探したい以下対する 目指し回友人目指し差が愛するなた� �るかなだ羅山な滝さやかあ なやマヌらは坂花やまあ傘話間に 魚玉らはがやわまぁら花や なたまやかあさらやわはさたなはや� �たきたなよいさは早見たかあやバカ� ��かわ 鼻高なわ谷中あだ名はさな たかなあかさやなやまなたあかさ なや帆な肉違耶なだや羅やわマヤな� �名棚や探したい以下対する 目指し回友人目指し差が愛する なたさるかなだ羅山な滝さやかあ なやマヌらは坂花やまあ傘話間に魚� �らはがやわまぁら花や な
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
داستان غم انگیز از یک دانشجوی چینی 1
پاسخ
بیچاره اون یارو.بعدش چی میشه؟نه.خیلی گناه داشت.سم دانگ دونگ چانگ چونگ بیچاره!cryingConfusedSad
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Exclamation مجنون (داستان ترسناک واقعی) +18
  این یک داستان بی معنی است.
Heart یه داستان عاشقانه غمگین و زیبا از یک دختر((( حتما بخونید)))
Exclamation داستان بسیار ترسناک خونه جدید !
  داستان عاشقی یک پسر خیلی قشنگه(تکراری نیست)
Eye-blink داستان ترسناک +18
  داستان کوتاه دختر هوس باز(خیلی قشنگه)
Rainbow یک داستان ترسناک +18
  داستان|خيانت آرمان به دختر همسايه|
Heart داستان عاشقانه و غم انگیز ستاره و پرهام

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان