امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

عشق پسران بیشتر است یا دختران

(24-12-2016، 19:24)آتوسا*-* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-12-2016، 18:01)مهدی1381 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-12-2016، 19:43)آتوسا*-* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-12-2016، 8:46)مهدی1381 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

۷) بازی کردن با مو و دست کشیدن لای موها
تنها چیزی که میتونم بگم اینکه خدا کنه تو انجمن نباشه.هروقت میبینمش همین کارو میکنم.

(21-12-2016، 12:02)miss potato نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ب نظرم دخترا راحت تر عاشق میشن و راحت هم میتونن عشقشونو فراموش کنن پسرا خیلی دیرتر و سخت عاشق میشن اما عشقشون واقعی تره
خوب گفتی

ولی اینم نگفتی که پسرا سعی میکنن کسی رو که دوست دارن اول از خودشون دور کنند تا عاشقش نشن ولی وقتی عاشقش بشن دوست ندارن ازشون دور شه

بیشتر پسرای مغرور اینطورین
پس منم مقرورم

مغرور
راستش پسر مغرور بهتره

مغروریم حدی داره بعیضیا عین من نیستن که به دخترا محل بزارن :cool: مثلا الکی من خیلی خوبم :cool: :cool: :cool:
پاسخ
آگهی
(25-12-2016، 13:45)مهدی1381 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-12-2016، 19:24)آتوسا*-* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-12-2016، 18:01)مهدی1381 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-12-2016، 19:43)آتوسا*-* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-12-2016، 8:46)مهدی1381 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

۷) بازی کردن با مو و دست کشیدن لای موها
تنها چیزی که میتونم بگم اینکه خدا کنه تو انجمن نباشه.هروقت میبینمش همین کارو میکنم.

خوب گفتی

ولی اینم نگفتی که پسرا سعی میکنن کسی رو که دوست دارن اول از خودشون دور کنند تا عاشقش نشن ولی وقتی عاشقش بشن دوست ندارن ازشون دور شه

پس منم مقرورم

مغرور
راستش پسر مغرور بهتره

مغروریم حدی داره  بعیضیا عین من نیستن که به دخترا محل بزارن :cool: مثلا الکی من خیلی خوبم :cool:  :cool:  :cool:

خیلی خوبهه که برای دخترا محل نذاری
اخه بعضیا بی جنبه ان
غمناک ترین لحظه زندگی را از کسی تجربه میکنی که شیرین ترین خاطرات زندگی را با او داشتی
پاسخ
(25-12-2016، 15:55)آتوسا*-* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-12-2016، 13:45)مهدی1381 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پس منم مقرورم

مغرور
راستش پسر مغرور بهتره

مغروریم حدی داره  بعیضیا عین من نیستن که به دخترا محل بزارن :cool: مثلا الکی من خیلی خوبم :cool:  :cool:  :cool:

اخه بعضیا بی جنبه ان

همیشه حرف حساب رو میزنید  Blush حرف حساب جواب نداره  Wink مرحبا به شما Blush4xv
پاسخ
(25-12-2016، 17:16)مهدی1381 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-12-2016، 15:55)آتوسا*-* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پس منم مقرورم

مغرور
راستش پسر مغرور بهتره

اخه بعضیا بی جنبه ان

همیشه حرف حساب رو میزنید  Blush حرف حساب جواب نداره  Wink مرحبا به شما Blush4xv

خواهش Heart Heart
غمناک ترین لحظه زندگی را از کسی تجربه میکنی که شیرین ترین خاطرات زندگی را با او داشتی
پاسخ
 سپاس شده توسط ⍣Raha⍣
کاملا باهات مخالفم :112:
پاسخ
 سپاس شده توسط ⍣Raha⍣
(26-12-2016، 11:26)teen girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کاملا باهات مخالفم :112:

چرا مخالف؟؟؟ Sad Confused
پاسخ
 سپاس شده توسط ⍣Raha⍣
آگهی
پسرا فقط يبار از ته دل عاشق ميشن و هيچ وقت نميتونن عشق اولشون رو فراموش كنن
اما دخترا ميتونن خيلي راحت عشقشون رو عوض كنن
پاسخ
 سپاس شده توسط ⍣Raha⍣
Thumbs Up 
(27-12-2016، 11:21)#*marg*# نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

گل گفتی4xv4xv4xv157ffs10congcong
پاسخ
 سپاس شده توسط ⍣Raha⍣
(27-12-2016، 11:21)#*marg*# نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بعدش سنگدلترمیشیم واخرشم بهت میگن بی احساس بود و نیازموبرطرف نمیکرد هه
عشق پسران بیشتر است یا دختران 2

عشق پسران بیشتر است یا دختران 2
پاسخ
 سپاس شده توسط ⍣Raha⍣
به نظرم پسرا اصلا عاشق نميشن فقط بعضي وقتا از يه دختر خوششون مياد
پاسخ
 سپاس شده توسط آتوسا*-* ، ⍣Raha⍣

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  هدیه ی خوب من؛برای همه ی دختران انجمن فلشخور
  با سرد و بی احساس ترین فرد جهان بیشتر آشنا شوید
  40کار که دختران نمیتوانند انجام بدهند
  چطور بیشتر خوشبگذرونیم♡
  چند درصد پسران ایرانی آرايش میکنند؟ / +تصاویر
Thumbs Up کدوم صدا بیشتر رو اعصابت رژه میره؟
  عكس هاي دختران بالا شهر اون قديما
Wink چگونه حال پسران را بگیریم؟ ( موضوعی مفید واسه دخترا ) آقا پسرا لطفا وارد نشوید
  جراحی های زجر اور این دختران برای زیبا شدن
  !آرایش پسران را جدی بگیرید!+عکس

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان