امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

عشق پسران بیشتر است یا دختران

دخترازودعاشق میشن ووقتی شکست بخورن براشون میشه یه زخم کهنه
[کاش‌میشُد بَعضیا‌رواَز‌‌مَجازی بیرون‌کِشید مُحکَم‌بَغَلِشون‌کَرد^^♡
پاسخ
 سپاس شده توسط آتوسا*-* ، ⍣Raha⍣
آگهی
(28-12-2016، 17:56)fatemeh.mh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

البته این زخما
با بخیه زدن هم درست نمیشه
وقتی دل یه دختر شکست..یعنی کل وجودش شکست
غمناک ترین لحظه زندگی را از کسی تجربه میکنی که شیرین ترین خاطرات زندگی را با او داشتی
پاسخ
 سپاس شده توسط ⍣Raha⍣
سلام دوستان من که هزاران هزار دوست پسر دارم چه خاکی برسرم بکنم Huh نمیتونم یکی روانتخاب بکنم اگه یکی روانتخاب کنم بقیه حصودی شون میشه پس بهم به گین چیکار کنم crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying
پاسخ
 سپاس شده توسط ⍣Raha⍣
(28-12-2016، 18:01)سالی مگبراید نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام دوستان من که هزاران هزار دوست پسر دارم چه خاکی برسرم بکنم Huh نمیتونم یکی روانتخاب بکنم اگه یکی روانتخاب کنم بقیه حصودی شون میشه پس بهم به گین چیکار کنم crying  crying  crying  crying  crying  crying  crying  crying  crying  crying  crying

عزيزم شما حتما به يه روانپزشك مراجعه بكن
پاسخ
 سپاس شده توسط ⍣Raha⍣
(28-12-2016، 18:00)آتوسا*-* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-12-2016، 17:56)fatemeh.mh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

البته این زخما
موافقم
اگه قلب یه دختربشکنه خداخودش تلافی میکنه.منتظرباشین
پاسخ
 سپاس شده توسط ⍣Raha⍣
(28-12-2016، 18:04)fatemeh.mh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-12-2016، 18:00)آتوسا*-* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

البته این زخما
موافقم

شما انتخابت اشتباه بوده
و اينو بدون كه قلب پسرا خيلي بدتر از دخترا ميشكنه فقط صداشون در نمياد
پاسخ
 سپاس شده توسط ⍣Raha⍣
آگهی
قلب دخترنازک تره
آره واقعاانتخابم اشتباه بود
پاسخ
 سپاس شده توسط ⍣Raha⍣
(28-12-2016، 18:06)#*marg*# نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-12-2016، 18:04)fatemeh.mh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

البته این زخما
موافقم

شما انتخابت اشتباه بوده
و اينو بدون كه قلب پسرا خيلي بدتر از دخترا ميشكنه فقط صداشون در نمياد

پسرا هم‌ بیشتر غرورشون میشکنه
غمناک ترین لحظه زندگی را از کسی تجربه میکنی که شیرین ترین خاطرات زندگی را با او داشتی
پاسخ
 سپاس شده توسط ⍣Raha⍣
(28-12-2016، 18:03)#*marg*# نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-12-2016، 18:01)سالی مگبراید نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام دوستان من که هزاران هزار دوست پسر دارم چه خاکی برسرم بکنم Huh نمیتونم یکی روانتخاب بکنم اگه یکی روانتخاب کنم بقیه حصودی شون میشه پس بهم به گین چیکار کنم crying  crying  crying  crying  crying  crying  crying  crying  crying  crying  crying

حتماولی متمعا باش روان پزشک هم نی تونه کاری انجام بده p336چون بخواطر رنگ چشمام هستش که همشون دنبالم افتادنp336چشمامو که نیتونم رنگشون روعوض کنم p336
پاسخ
(28-12-2016، 18:15)سالی مگبراید نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-12-2016، 18:03)#*marg*# نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حتماولی متمعا باش روان پزشک هم نی تونه کاری انجام بده p336چون بخواطر رنگ چشمام هستش که همشون دنبالم افتادنp336چشمامو که نیتونم رنگشون روعوض کنم p336

Dodgy Dodgy Dodgy Dodgy
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  هدیه ی خوب من؛برای همه ی دختران انجمن فلشخور
  با سرد و بی احساس ترین فرد جهان بیشتر آشنا شوید
  40کار که دختران نمیتوانند انجام بدهند
  چطور بیشتر خوشبگذرونیم♡
  چند درصد پسران ایرانی آرايش میکنند؟ / +تصاویر
Thumbs Up کدوم صدا بیشتر رو اعصابت رژه میره؟
  عكس هاي دختران بالا شهر اون قديما
Wink چگونه حال پسران را بگیریم؟ ( موضوعی مفید واسه دخترا ) آقا پسرا لطفا وارد نشوید
  جراحی های زجر اور این دختران برای زیبا شدن
  !آرایش پسران را جدی بگیرید!+عکس

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان