امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

تک‌آهنگ‌های مایلی و سلنا به فاصلۀ یک هفته!

سلنا 3 می، چهارشنبه شب، در حساب تویتر خودش از انتشار قریب الوقوع تک‌آهنگ تازه‌اش خبر داد. او نوشت که «چیز تازه‌ای در راه است». سلنا در وبسایت خودش کادری که در آن یک شمارش معکوس قرار داده شده درج کرده که هر چند تاریخی رسمی نیست اما حکایت از آن دارد که باید در 18 می امسال منتظر انتشار تک‌آهنگی تازه از او باشیم. با رفتن به وبسایت سلنا می‌توانید مشترک بشوید تا به محض انتشار آهنگ از آن مطلع شوید. نکته جالب قضیه این است که این تاریخ دقیقا یک هفته بعد از انتشار تک‌آهنگ مایلی سایرس هست که قرار است اثر جدید خودش به نام Malibu را بعد از مدت ها غیبت چند روز دیگر منتشر کند.

البته این برای اولین بار نیست که سلنا خودش را در یک چنین دوئلی در چارت آهنگ های داغ می اندازد. او پیشتر هم در سال 2015 چنین کورسی را با دمی لواتو موقع پخش آهنگ دمی با عنوان Good for the Summer انجام داده بود. در همان هفته که این آهنگ دمی منتشر شد، سلنا هم Good for You را منتشر کرد. در آن سال سلنا توانست این دوئلی چارتی را از دمی برنده بشود اما امسال چون مایلی بعد از مدت ها غیبت دوباره سر و کله‌اش پیدا شده، رقابت نزدیکتری را شاهد خواهیم بود. هر چند سبک کارهای این دو نفر با هم توفیر زیادی میکند: مایلی موسیقی کلاپ را دنبال می‌کند در حالی که سلنا پاپ ریتمیک را با آهنگسازهای قهاری مثل جاستین ترانتر و جولیا مایکلز پی گرفته.

طرفداران سلی از همین الان منتظر نخستین جلوه از SG2 (نامی که طرفدارها روی آلبوم بعدی سلنا گذاشته اند) هستند.

تک‌آهنگ‌های مایلی و سلنا به فاصلۀ یک هفته! 1

پاسخ
 سپاس شده توسط Maryam Farrokhy ، ÆMÆշЇÑζ
آگهی
Malibu ِ مایلی دیروز منتشرشد ولی خب چندان فوق العاده نبود.
منتظر کار سلنا هستم که حتما خیلی بهتر خواهد بود.
می خواستم هر دوشون رو ترجمه کنم اما این یکی که اصلا سر شوقم نیاورد که حس نوشتن بهم دست بده. :306:

آها این هم اضافه کنم که تازگی فضای اکثر آهنگ ها یادِ گذشته و احساسات نوستالژیک شده.
خب طبیعتا الان خواننده ها دوران نوجوانی و اوایل جوونی رو پشت سر گذاشتن و دارن از دوره خامی اون دوره به مرز یک پختکی نسبی هم توی کارها و هم توی رفتارشون می رسن.
طبیعتا مخاطب ها هم موازی اون ها بزرگ شدن و این جور خاطربازی که توی آهنگ ها هست خوشایند اون هاست.
من که دوست دارم...انگاری که واسه ما دهه نودی ها (همون هفتاد خودمون) دارن می خونن منحصراً :183:
پاسخ
سلنا دیروز و امروز عکس‌هایی را در اینستاگرام و تویتر خود منتشر کرد که به احتمال زیاد بازگوکنندۀ تاریخ انتشار و نام اثر تازه‌ای از او می‌باشد. او ابتدا سه عکس هنری که عبارت Bad Liar بر روی آن نقش بسته بود را دیروز منتشر کرد.

و امروز نیز تصویری از خودش را که آن هم بازگوکنندۀ همین عبارت بود منتشر کرد.

مشخص نیست که این عبارت به چه چیزی اشاره دارد اما اکثر هواداران سلنا حدس می زنند که نام تک‌آهنگی تازه‌ از او باشد. اینکه این قطعه جزوی از آلبوم جدید او خواهد بود یا به عنوان موسیقی متن فصل دوم سریال "سیزده دلیل که چرا" شنیده خواهد شد مشخص نیست. تنها باید تا پنج شنبه این هفته 18 می منتظر ماند و دید. سلنا زیرعنوان تصاویر ارسالی امروز نوشته بود: #BadLiar. 5.18
پاسخ
تیزهای تازۀ آهنگ Bad Liar که قرار است پنج شنبۀ این هفته منتشر شود.

پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Music چند تا موزیک پر انرژی واسه اول هفته
  || ده آهنگ برتر پیشنهادی شما برای آخر هفته ||
  سلنا و جاستین دوباره با هم :)
Shocked مایلی سایرس در VMA تائید کرد که همجنسگراست واستلا مکسویل دوست دخترش است!!!
  دکوراسیون منزل زیبای سلنا گومز*خیلی خوجله ^__^
Music سلنا گومز رکورد اینستاگرام را شکست!
Music حمایت سلنا گومز از مهاجران غیرقانونی
  سلنا گومز: سرانجام به سنی رسیده‌ام که تنها بودن را دوست دارم
  سلنا گومز: آهنگ‌هایی که از لحاظ عاطفی با مردم ارتباط برقرار می‌کنند محبوب من هستند
  واکنش رئیس اینستاگرام به انتقادات سلنا گومز

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان