امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

به چه چیز ماوراعی اعتقاد داری ؟ تا حالا دیدی ؟ ترسناک ! جنی ها بیان ! ☆☆

البته منظورم شما نیست اما خب اگه به آسایشگاه ها هم سر بزنیم همه کیس ها ادعاهای عجیبی می کنن که کاملا بهش ایمان دارند. اما خب ...محیط اون ها رو بیمار تلقی کرده. نیچه جایی گفته:

گردشی نابهنگام در آسایشگاه دیوانگان به ما نشان خواهد داد که ایمان به خودی خود ثابت کنندۀ هیچ چیز نیست.

A casual stroll through the lunatic asylum shows that faith does not prove anything
پاسخ
آگهی
(14-05-2017، 13:27)Ƥɾiŋςҽss نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اوم یکی که نیس! کُلـآ عـآشق موضوعـآت ماوراییَـم #_#Heart
البتـه بیشتَـر دوست دارم تو ذهنم چیزای ماورایی خلق کنم...و بـآورشون دارم دگ^__^
(تـآ حـآلا چیز خـآصی ندیدم..!)

(14-05-2017، 0:03)فرانه خانوم نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کلی رفتم درباره ی جن تحقیق کردم
در آخرم به این نتیجه رسیدم که وجود ندارن
امـا تو قـرآن هم دربـآرشون نوشتهـ...
دلـیل نمیشه وُجـود هرچیـزی که "نمیبینیمُو" انکآر کنیم (^_^ )

با این جملتون موافقم که گفتین نمیشه هرچیزیو که نمیبینیم انکار کرد 
اما همه میگن جن وجود داره چون تو قرآن نوشته. به جز این دلیل دیگه ای نداره
اگه وجود داره پس چرا تا حالا هیچ تحقیق توسط دانشمندا روش صورت نگرفته؟

(14-05-2017، 16:41)* MASIHA * نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-05-2017، 16:38)actinium نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

والا از این کیس ها زیاده. یعنی افرادی که چشمشون خیره میشه و برای مدت ها گاهی این طوری باقی می مونن. قدیم همون طور که گقتم تصور این بود که جن زده هستند. الان هم خب طبیعتا نمیشه گفت جن نیست. ولی چیزی که مشخصه اینه که افراد به خاطر مشکلات مغزی که کاملا مادی هست این طوری میشن چون معمولا با دارو حالشون تغییر می کنه. گاهی هم مشکلات زندگی باعثش هست. اضطراب. فشار زیاد. تنش و غیره. بعضی روانگردان ها هم چنین حالت هایی را به وجود می یاره.

توی کتاب های روانپزشکی از این موارد زیاد توضیح داده شده. من توی دادگستری که دوستان مشاورم هستند زیاد از این موارد رو دیدم و از خودشون شنیدم.  یعنی صد در صد ریشه مادی توی مغز داره. حالا اینکه بگیم جن توی ادبیات قدیم استعاره بوده از نیروی های درونی، این هم یه حرفی هست!

درسته ولی به عقیده من : همیشه غیر ممکن غیر ممکنه !
شاید قبولش سخت باشه ولی باید قبول کنیم که اونا هم هستن !
شاید اگه تجربه اش نمی کردم منم می گفتم جن نیروی درونیه !.
ولی ...

(14-05-2017، 0:03)فرانه خانوم نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خسته نباشی عزیزم ! : |
مگه میشه وجود نداشته باشن ؟ پس من رو هوا تایپک زدم ؟؟؟
عجیبه !
من که سرچ کردم تو گوگل قبض روح شدم !

شما یه دلیل علمی بگین که چطوری ممکنه وجود داشته باشن؟
پاسخ
(14-05-2017، 17:10)فرانه خانوم نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-05-2017، 13:27)Ƥɾiŋςҽss نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-05-2017، 16:41)* MASIHA * نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-05-2017، 16:38)actinium نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

والا از این کیس ها زیاده. یعنی افرادی که چشمشون خیره میشه و برای مدت ها گاهی این طوری باقی می مونن. قدیم همون طور که گقتم تصور این بود که جن زده هستند. الان هم خب طبیعتا نمیشه گفت جن نیست. ولی چیزی که مشخصه اینه که افراد به خاطر مشکلات مغزی که کاملا مادی هست این طوری میشن چون معمولا با دارو حالشون تغییر می کنه. گاهی هم مشکلات زندگی باعثش هست. اضطراب. فشار زیاد. تنش و غیره. بعضی روانگردان ها هم چنین حالت هایی را به وجود می یاره.

توی کتاب های روانپزشکی از این موارد زیاد توضیح داده شده. من توی دادگستری که دوستان مشاورم هستند زیاد از این موارد رو دیدم و از خودشون شنیدم.  یعنی صد در صد ریشه مادی توی مغز داره. حالا اینکه بگیم جن توی ادبیات قدیم استعاره بوده از نیروی های درونی، این هم یه حرفی هست!

درسته ولی به عقیده من : همیشه غیر ممکن غیر ممکنه !
شاید قبولش سخت باشه ولی باید قبول کنیم که اونا هم هستن !
شاید اگه تجربه اش نمی کردم منم می گفتم جن نیروی درونیه !.
ولی ...

عجیبه !

نمی دونم ... منم ندیدم ..
من فقط یه بار صداشون رو شنیدم اونم وقتی بچه بودم ..
ولی نمیشه وجود نداشته باشن ... وقتی یه سوره قرآن به نامه شونه ... می دونی هر کس تو زندگیش یه بارم که شده حضور فرا زمینیشون رو حس میکنه ... حداقل یه بار !

(14-05-2017، 16:58)actinium نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

البته منظورم شما نیست اما خب اگه به آسایشگاه ها هم سر بزنیم همه کیس ها ادعاهای عجیبی می کنن که کاملا بهش ایمان دارند. اما خب ...محیط اون ها رو بیمار تلقی کرده. نیچه جایی گفته:

گردشی نابهنگام در آسایشگاه دیوانگان به ما نشان خواهد داد که ایمان به خودی خود ثابت کنندۀ هیچ چیز نیست.

A casual stroll through the lunatic asylum shows that faith does not prove anything

خوبه که بحث رو به نفع خودتون ادامه می دید ...
ولی بهتره بدونید هیچ چیز بعید نیست ..
شنیدن صدا هم دال بر دیوانه بودن نیست !
بازم میگم کسی حرف من رو باور نکرد ..
و البته که ماوراء مبحث دیوانگی ... ولی مطالب الانی از ماوراء همون چشم بصیرت و جن و ارواح ... همیشه دروغ نیست !
منم این مطالب رو باور نمی کنم .. ولی چیزی که شنیدم هم انکار کردنی نیست ..
ممنون از نظرات خوبتون .
پاسخ
 سپاس شده توسط فرانه
به نظر من وجود دارن ولی اگه ما کاری باهاشون نداشته باشیم اونا هم با ما کاری ندارن و به نظرم دلیلی برای ترس از اون ها وجود نداره چون ترس ما آدم ها از اونا به خاطر نشناختن کاملشونه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به چه چیز ماوراعی اعتقاد داری ؟ تا حالا دیدی ؟ ترسناک ! جنی ها بیان ! ☆☆ 2
...Never mind

پاسخ
 سپاس شده توسط * MASIHA *
[quote pid='3319191' dateline='1494771023']

عجیبه !

[/quote]

نمی دونم ... منم ندیدم ..
من فقط یه بار صداشون رو شنیدم اونم وقتی بچه بودم ..
ولی نمیشه وجود نداشته باشن ... وقتی یه سوره قرآن به نامه شونه ... می دونی هر کس تو زندگیش یه بارم که شده حضور فرا زمینیشون رو حس میکنه ... حداقل یه بار !

بله درست میگین اما دلیل علمی ای نداره
اونیم که گفتین حضورشون رو حس میکنیم ممکنه اشتباه مغز باشه
مثلا قبلنا میگفتن بختک میفته رو آدم و اونارو خفه میکنه مامان منم وقتی بچه بوده این اتفاق براش افتاده ولی تازگیا یه برنامه بود میگفت که اون هم یه جور اشتبا مغزه
دژا-وو هم اینه که وقتی یه اتفاقی برات میفته مثلا داری با دوستت حرف میزنی بعد احساس میکنی اون اتفاق قبلنم افتاده اگه اشتباه نکنم میگفتن اینم به دنیای مجازی ربط داره که آخرشم معلوم شد که این هم توسط اشتباه مغزه
پس اینکه شما میگین صداشون رو شنیدید یا بعضی ها میگن که حتی اونارو دیدن ممکنه یا اشتباه مغز یا شایدم دلیل دیگه ای مثل صدای یه شی یا یه همچین چیزی بوده باشه
پاسخ
 سپاس شده توسط The moon ، * MASIHA *
(14-05-2017، 17:10)فرانه خانوم نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[quote='فرانه خانوم' pid='3319000' dateline='1494709384']

اصـولـآ چنین تحقیقـایی رو دانشمندان خـارجی (بیشتر آمریکـا و یـا اُروپـآ) انجام میدن که سندی ندارن که اثبات کنه جن وجود داره! البته ما هم تنها سندمون قـرآنه (و یه سری شایعات از طرف مردم که خودم به شخصه قبولشون ندارم) امـا تعداد دانشمندای اُروپـایی و آمریکایی که مسلمـان هستن خیلی محدوده! نباید انتظار داشت دنباله چیزی رو بگیرن که توی کتاب "مسلمـانان" بهش اشـاره شده (قبول ندارن خُب!) پس ترجیح میدن برن دنبال تحقیقات "چگونگی تشکیل زمین" و یا "رازهـای مثلث برمودا" که واقعی تر به نظر میان... ^___^ و این بحث هـای جن و... رو بیشتر بزارن واسـه فیلمـآی فـانتزی تخیلیشون!! از دانشمندای ایرآنی هم نمیشه انتظـآری داشت! :-| پس باید بشینیمو و بشینیم تـا شاید اسراری که تو کتاب اسمونیمون نوشته سـالهـآ و یـآ شاید قرن هـا بعد توسط یه دانشمند غیر مسلمان تـازه "کشف شه" Undecided
-ببخشید طولانی شد!
.La mort est le remède
پاسخ
 سپاس شده توسط فرانه ، * MASIHA *
آگهی
این چیزا مسخرس چون جن وجود نداره
اصن بزاریم وجود داره چرا فقط قدیمیا دیدن یا فقط بعضیا دیدن همه میگن ولی کسی تا بحال واقعیشو ندیده من الان 17 سالمه چند ماهی هم هس تنها زندگی میکنم چرا ندیدم؟؟؟؟؟ مادر بزرگم سنش بالاست هیچ وقت دروغ نمیگه حتی اونم میگه که اصن جن رو ندیده فقط از اینو اون شنیده همش خرافاته
خلاف قوانین!
پاسخ
 سپاس شده توسط فرانه ، * MASIHA *
(14-05-2017، 19:08)Ƥɾiŋςҽss نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-05-2017، 17:10)فرانه خانوم نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اصـولـآ چنین تحقیقـایی رو دانشمندان خـارجی (بیشتر آمریکـا و یـا اُروپـآ) انجام میدن که سندی ندارن که اثبات کنه جن وجود داره! البته ما هم تنها سندمون قـرآنه (و یه سری شایعات از طرف مردم که خودم به شخصه قبولشون ندارم) امـا تعداد دانشمندای اُروپـایی و آمریکایی که مسلمـان هستن خیلی محدوده! نباید انتظار داشت دنباله چیزی رو بگیرن که توی کتاب "مسلمـانان" بهش اشـاره شده (قبول ندارن خُب!) پس ترجیح میدن برن دنبال تحقیقات "چگونگی تشکیل زمین" و یا "رازهـای مثلث برمودا" که واقعی تر به نظر میان... ^___^ و این بحث هـای جن و... رو بیشتر بزارن واسـه فیلمـآی فـانتزی تخیلیشون!! از دانشمندای ایرآنی هم نمیشه انتظـآری داشت! :-| پس باید بشینیمو و بشینیم تـا شاید اسراری که تو کتاب اسمونیمون نوشته سـالهـآ و یـآ شاید قرن هـا بعد توسط یه دانشمند غیر مسلمان تـازه "کشف شه" Undecided
-ببخشید طولانی شد!
فکر نمیکنم فقط به این دلیل باشه که چون تو قران اومده روش تحقیق نمیکنن
یکی از زیست شناسای دانشگاه آکسفورد گفته که احتمال وجود جن و سایر موجودات ماوراء طبیعی رو به دلیل نداشتن پشتوانه علمی با احتمال وجود پلنگ صورتی در دنیای واقعی میدونه.
بخاطر همین نمیتونم قبول کنم که وجود دارن چون به قول خودتون تنها سند وجود داشتنش اینه که تو قرآن اومده و به جز اون هیچ مدرک دیگه برای اثبات واقعی بودنشون وجود نداره
موضوع وجود داشتن جن ها سال به سال داره کمرنگ تر میشه و فکر میکنم مردمان آینده از داستان هایی که درمورد جن ها گفته میشه خندشون بگیره
پاسخ
 سپاس شده توسط A lover ، * MASIHA * ، The moon
فرانه واقعا درس میگی ما عقلمون رو دادیم دس اینو اون تا چیزی رو با چشمت ندیدی نباس باور کنی
خلاف قوانین!
پاسخ
 سپاس شده توسط * MASIHA * ، فرانه
مرسی !
ولی من به هر چیزی که اعتقاد نداشته باشم به بختک دارم
دو بار روی داییم افتاده  ... یه بارم روی مادر بزرگم ... لامصب گیر داده به ما اصن .
پاسخ
 سپاس شده توسط فرانه

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  اگه همین الان گوشیت زنگ بزنه دوست داری کی باشه
  غذایی که نفر قبلی میگه دوست داری یا نه???
  دوس داری نفرقبلیت رو چی صدا کنی؟
  دوست داری با چی بیوفتی به جون نفر قبلیت ؟! سوال تصویری
Tongue دوست داری به سمت نفر قبلی چی پرت کنی؟
  اگه نفر قبلی یه وسیله تو کمدت باشه دوست داری کدوم یکی از این وسیله ها باشه ؟؟
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  بـآ نفـر قبلیـت چـه خـآطـره ای داری ؟؟ ^ـــ^
  دوس داری با نفر قبلی سوار چی بشی؟؟؟؟
  اگه بگن 10 دقیقه از زندگیت مونده دوست داری کدومو ببینی؟؟

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان