امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 4.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

راهنمای قدم به قدم بازی Ark : Survival Evolved

Heart 
(19-05-2017، 23:29)MeiChiLu نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

قبل از شروع بگم که شما میتونید در قسمت تنظیمات ساخت بازی میزان سختی بازی رو تغیر بدین !

با سلام راهنمای روز اول
1.دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Note (دفتره یادداشت ):
 شما با استفاده از این ایتم وقتی از بازی بیاید بیرون میتونید با نوشتن کارهایی که میخواستین انجام بدین کار خودتون رو اسون تر کنید اما بهترین کاری که میتونه از بر بیاد این نیست و میتونید در سطح های بعد دستور پخت خودتون رو بنویسید به که زودی در مبحثی جدا ارایه میشه .
2.دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Stone Pick (کلنگ سنگی):
 میتونید با استفاده از کلنگ thachراهنمای قدم به قدم بازی Ark : Survival Evolved  (خرده چوب) زیادی جور کنید مقداری wood راهنمای قدم به قدم بازی Ark : Survival Evolved  (چوب)هم میگیرید (میتونید با دستتون هم جمع کنید ولی خون نسبتا زیادی ازتون کم میشه  و منابع کمی میده)/ هم چنین میتونید با استفاده از اون از سخره های کوچک stoneراهنمای قدم به قدم بازی Ark : Survival Evolved  و flint راهنمای قدم به قدم بازی Ark : Survival Evolved جمع کنید .
3.دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Torch (مشعل) :
 مشعل هست که کاراییش رو همتون میبینید من مه به شخصه خیلی از تاریکی میترسم شما چطور ؟  Big Grin

راهنمایی:
1.برای تهیه غذا میتونید با زدن E روی گیاهان میوه و Fiber جمع کنید Fiber برای ساختن سلاح و سازه های مختلف و لباس به کار میره.
2.به هیچ عنوان با دایناسور ها درگیر نشید حتی اگه دیدین گوشت خوار ها دنبالتونن سعی کنید فرار کنید و یا به سمت آب برید 
3.سعی کنید خونتون رو نزدیک آب بسازید (من خودم تو West zone 1 بودم امن هست تغریبا )

برای روشنایی در شب میتونید از Console Command زیر کمک بگیرید :

ابتدا Tab را زده و در console متن زیر را بنویسید .
Gamma 3
اگر شب تمام شد میتوانید این مقدار را مجدد کم کنید .
Gamma 2

Big Grin دستتون درد نکنه خیلی متشکرم برای گزاشتن این اموزش.
پاسخ
 سپاس شده توسط ali.bnd

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پیام‌های داخل این موضوع
RE: راهنمای قدم به قدم بازی Ark : Survival Evolved - AliGAMER - 13-12-2018، 21:33

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  راهنمای قدم به قدم بازی Destiny 2
  معرفی چند بازی برای کنسول های بازی برای گیمر هایی مثل خودم+عکس
  معرفی بهترین بازی های racing و ماشین بازی
  معرفی بهترین بازی های racing و ماشین بازی
  معرفی بازی های اندرویدی که قابلیت پشتیبانی از دسته بازی را دارند
  10 بازی که شما را به خاطر بازی کردن روی درجه سختی Easy آزار می دهند
  معرفی بازی موبایل WarZ: Law of Survival
  باحال ترین وال پیپر های بازی...همه ی این بازی ها توی جشنوارهgamescom هستن GA
  نقد بازی Worms 4: Mayhem (به همراه نکات مخفی در بازی)
  نقد بازی Homefront؛ نبرد شکست خورده یک بازی زیبا + عکس

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان