امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

سلينا گومز توضيح داد كه چرا ميخواسته كارگرداني موزيك ويديوي 'Fetish' با يك خانم باشه

Music 
 سلينا گومز توضيح داد كه چرا ميخواسته كارگرداني موزيك ويديوي 'Fetish' با يك خانم باشه.

اين هنرمند ٢٥ ساله  با هم فكري دوست پسرش  قبول كردند تا به خاطر نشون دادن صحنه هايي خاص از يك زن (خود سلينا)، كارگرداني اين  ويديو رو به پترا كالينز بسپرن.

سلينا در مصاحبه با مجله Dazed گفت: "اگر يه پسر 'Fetish' رو فيلم برداري ميكرد،  شرط ميبندم اين خيلي سك*سي تر به نظر ميرسيد. چيزي كه درباره نوع فيلم برداري پترا دوست داشتم، لحظه هاي از كار افتادگي و شكستن من بود. اين صحنه ها براي تماشاگران ويديو غيرعادي و خيلي عجيب جلوه كرد. و حقيقتا فكر ميكنم اگه پسري هم توي اين حضور داشت قطعا از چيزي كه بود سك*سي تر و جذاب تر ميشد."

سلينا ادامه داد: " نميخوام بگم من شبيه تمام اون صحنه هايي كه توي آشپزخونه انجام دادم رو عينا توي زندگي واقعيم هستم، اما ميتونم بگم وقتي تو خونه تنهام يه كاراي عجيب و غريبي ميكنم. درواقع توي اين ويديو خود واقعيم رو خيلي صريح نشون دادم. صادقانه بگم كاري كه تو (پترا) با خانم ها ميكني براي من الهام بخشه. كارهاي تو ميتونن سك*سي باشن اما اينطور نيست كه تو زن هارو براي مسايل جنسي به كار بگيري. "

پترا كارگردان اين موزيك ويديو گفت: "انرژي اي كه ما بهم ميداديم ديوانه كننده بود. مثل اين بود كه من فرياد ميكشيدم و توام بخشي از يك زندگي رو اجرا ميكردي."

سلينا گومز توضيح داد كه چرا ميخواسته كارگرداني موزيك ويديوي 'Fetish' با يك خانم باشه 1
Lινє ιη ѕυcн α ωαу тнαт ιƒ αηуσηє ѕρσкє вα∂ℓу αвσυт уσυ
ησ σηє ωσυℓ∂ вєℓιєνє
پاسخ
 سپاس شده توسط _Lσѕт_ ، *yoksel* ، Actinium
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Music بررسی استایل ریحانا؛ شاهزاده‌خانم سرسخت دنیای موسیقی
  دکوراسیون منزل زیبای سلنا گومز*خیلی خوجله ^__^
Music سلنا گومز رکورد اینستاگرام را شکست!
Music حمایت سلنا گومز از مهاجران غیرقانونی
  سلنا گومز: سرانجام به سنی رسیده‌ام که تنها بودن را دوست دارم
  سلنا گومز: آهنگ‌هایی که از لحاظ عاطفی با مردم ارتباط برقرار می‌کنند محبوب من هستند
  واکنش رئیس اینستاگرام به انتقادات سلنا گومز
  سلنا گومز و خانواده اش
  آخرین خبرها دربارۀ آلبوم جدید سلنا گومز SG2
  اجرای سلنا گومز در مراسم کوچلا 2019 Coachella +عکس

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان