امتیاز موضوع:
  • 22 رأی - میانگین امتیازات: 4.18
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

یه چیزی به یکی از اعضای فلشخور بگو به صورت ناشناس

ببین پسر خوب خوشتیپ جذاب من نیازی به صدای تو ندارم.
گوشی من یه برنامه نصب که خودکار هر کسی باهام تماس بگیره یا من بگیرم صداشو ضبط میکنم اونم به دلیل شخصی که به هیچ کس ارتباط نداره نصب کردم.
گوشی من صداتو ضبط کرد تقریبا از اون ۱۶ دقیقه من ۳۷ ثانیه اشو برش دادم گذاشتم گروه تلگرامی که مالکش خودم بودم و الان اون گروه دیگه وجود نداره
نه اینکه بگی از ترس تو‌ها حذف کردم نه.
یکی از بچه ها که خاطرش برام عزیز بود لفت داد منم گروه رو حذف کردم.
در مورد گروه روبیکا هم من نه مالک اون گروهم نه گروه ماله من نه من توی اون گروه عضوم.اینم از این.
بعداش گفتی اسکرین شات که اینکی به من ربطی نداره.
حرومزاده.(#ادب)
نمیدونم این‌اعتماد به نفس رو از کجا میاری که میگی بزرگی منو نشون میده پسر خوب من صدا ضبط شده رلمو تو گوشیم نگه نمیدارم چه بررسه ماله شما رو..........

الانم اگه از اینکه گوشی من بدون دخالت من صداتو ضبط کرده یا کار دیگه معذرت میخوام
(خخخخخخخخخخخخخخخخخ)
راستی تو که میگی من به همه چی دسترسی دارم حتی شماره تلفن و نام خانوادگی پس چرا از من شماره خواستی برام سواله.؟

........................................................

حالا نوبت شما ها که توی گپ روبیکا پشته سر من حرف زدین نمیدونم هم زمان با چند نفر رله و با چند نفر هم زمان داره حرف میزنه و.....

اولن همچین قضیه وجود نداره اگه هم داره به شما هیچ ارتباطی نداره

دومن چرا وقتی در مورد یه چیزی هیچ اطلاعی ندارید میاد دهنتو باز میکنید برای من.

سومن شما خانوم S که میگید من دل رفیقتو شکستم بهش خیانت کردم و.....

اصلا من مگه با رفیق شما رل بودم.
رل زدم باهاش که بهش خیانت کردم؟؟؟؟ حرف میزنید از مختون استفاده بکنید لطفا. اگه قضیه هم هست من خبر ندارم بیا پی وی دوتای حلش کنیم چرا میری تو گپ جای که من اصلا حضور ندارم حرف میزنی.خوب حرف رو زدی بعداش من با اکانت رلم وارد اونجا شدم چرا لفت دادی چرا حرفی نداشتی بزنی؟؟ همه اینا یه سواله برای من.

اقای A شما که حرف از اسلام و مسلمونی میزنید
غیبت برای شما گناه نیس؟؟؟اینکه من با اکانت دوم وارد بشم شد گناه ولی شما بیای پشته سر من ۱۰۰تا حرف بزنی گناه نیس بابا افرین شما دیگه حقتون خوردن حداقل باید به درجه پیامبری نازل میشودی......

من نمی خواستم این حرف هارو بزنم
ولی اگه نمیزدم بعضیا فکر میکردن خیلی ادم های قوی و قدرت مندی هستند که من نتونستم جوابشونو بدم.

حالا من حرفمو زدم. تمام کس های که اینجا مخاطب قرارشون دادم شماره تلفن یا ادی پیج تل و روبیکای منو دارن اگه برای حرفاتون دلیلی دارید و یا برای حرف های من جوابی دارید بیاد بگید منم از خودم دفاع بکنم. نه اینکه شما حرف هاتونو بزنید و برید.

خانوم M من نمی دونم دوستتون چی میگه از خودتم سوال کردم ولی جواب ندادی نمیدونم چرا هیچ وقت برای این سوال من کسی جوابی نداشت. من به شما پیشنهاد دادم شما قبول نکردید منم خیلی تلاش کردم که نظرتون عوض کنم که اما نشد و توی این تلاشم خودمم میدونم کار های کردم حرف های رو زدم از روی بچگی بوده. و هر توری بود قضیه منو شما تموم شد. و من لیاقت با شما بودن رو پیدا نکردم.

منم بالای ۱۰۰۰ بار معذرت خواهی کردم شما نبخشیدید الانم بازم از شما معذرت میخوای تنها کسی که ازش معذرت میخوام شما هستید چون در مورد اون قضیه حق با شماست منم هیچ دلیلی برای کار های بچگانم ندارم بگم فقط میگم معذرت میخوام و تمام....

بازم میگم اگه چیزی هست من نمیدونم یا بخشی از حرف های من در اینجا اشتباه بوده بیاید بگید یا به پی وی یا اینجا پ.خ پیام بدین و قضیه خصوصی حلشه کنیم اخرش یا من خطا کارم یا شما و قضیه برای همیشه تموم میشه....

این قضیه ها همش برای من تموم شدس امیدوارم برای شما هم‌ تموم بشه‌.
یه خواهیش کسانی که این قضیه بهشون ارتباطی نداره دخالت نکن و واکنش نشون ندن.

امیدوارم کسی از حرف هام ناراحت نشه مرسی.

#خودشون_میدونند
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پیام‌های داخل این موضوع
RE: یه چیزی به یکی از اعضای فلشخور بگو به صورت ناشناس - Sirvan10_a - 23-06-2020، 22:32

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  ·٠•●♥ تاپیک مرجع مناسبات فلشخور ♥●•٠·
  یه چیزی به یکی از اعضای فلشخور بگو به صورت ناشناس(نسخه2)
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  مشاعره با اعضای بدن
  جواب حرف ناشناس
  " مروری بر دفترچه خاطرات فلشخور "
  آواتار نفر قبلیت چه چیزی رو نشون میده؟|| نسخه ۶
  ○●○ امــوال شخصـی فلشخور○●○
Wink از نفر بعدیت یه چیزی بخواه
Lightbulb با دیدن این کلمه یاد چه چیزی یا چه کسی می افتی ؟ ♡

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان