امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 3.57
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

رمان عاشقانه و طنز*حصار بين من و تو*به قلم تهسا رايان يعني خودم!

(15-09-2018، 19:35)یاسی ارغوان نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به به دوباره اومدی دلمون برات تنگ شده بود  ??

Heart Heart

از زبون آرمان
با سارا هماهنگ کردم که میرم دنبالش اگه سانیار و نفس زودتر رفته باشن ضایعس جدا از هم بریم
ممکن بود مامان و بابای سارا خونه باشن واسه همین قرار شد من یه کوچه جلوتر ماشینو پارک کنم.از اونجایی که سایه و آراد هم قرار بود باشن
باهاشون هماهنگ کردیم که جوری رفتار کنن که انگار منو سارا باهم نامزدیم.سایه که از ماجرا خبر داشت ولی آراد نمیدونست
واس همین کلی داد و بیداد کرد.
سایه و ارادو به زور مجبور کردیم باهم بیان که منو سارا هم دونفره بریم
!الانم یه ساعته منتظره سارام ولی انگاری قصد ندارن تشریف بیارن
.بلاخره از دور دیدمش که داره میاد
صلوااات!!!
نه بابااا!انگار ترشی نخوره یه چیزی میشه!!از حق نگذریم خوشگل شده بود.تو یه ثانیه کل تیپ امشبشو بررسی کردم!اینو پای هیزی نذارین،فقط خواستم ببینم امشب چی پوشیده،همین.
سوار ماشین که شد خیلی خشک و جدی سلام کرد.حتی نگامم نمیکرد.ولی به من میگن آرمان!میدونستم یه کرمی میخواد بریزه چون ضایع بود داره فیلم بازی میکنه!از تو آینه به
چشاش نگاه کردم،دیگه مطمئن شدم میخواد یه کاری بکنه!!!چشماش شیطون شده بود!!باید حواسم بهش باشه!!
سارا_میخای تا ابد از تو آینه نگام کنی؟؟خجالت نکش !!!منکه جفتتم،زل بزن به خودم!!دیگه چرا خودتو به زحمت میندازی؟؟!!!
اوه اوه!!!خیلی ضایع نگاش کردم!!واسه اینکه بیشتر از این خیطی به بار نیاد خیلی عادی گفتم:
_هه!حالا انگار خیلیم دیدن داری!!داشتم تو آینه خودمو چک میکردم!چرا باید به کسی مثل تو خیره شم؟؟!!
انگاری حرصش گرفت از حرفم:
_دلتم بخواد!من به این خوشگلی!!!
_ولی انگاری تو بیشتر مشتاقی که من نگات کنمااا!!
_هیییی!!اصن چه ربطی داره؟؟!!...اصن...راه بیفت دیگه....دیرمون شد!!
با یه نیمچه پوزخند راه افتادم...
حدودا چهل دیقه تو راه بودیم اونم فقط به لطف ترافیک سبک تهران!!وقتی رسیدیم همه اونجا بودن.بعد از یه ربع سلام و احوال پرسی و سرزنش
شدن بابت دیر اومدنمون اجازه دادن بشینیم.سانیار و نفس رو به روبه رومون بودن.کنار سانیار سایه نشسته بود و کنار سایه اراد.اگه تا الان به بیغیرتی سانیار شک داشتم الان
مطمئن شدم!!!آقای محبی و چند تا دیگه از همکارا هم بودن.منو رو آوردنو همه سفارش دادیم و حالا نوبت تلافی بووود!!!!به بهونه اینکه میخوام دستامو بشورم رفتم سمت پذیرش
یکم تا اونجا به بدبختیای نداشتم فکر کردمو گریم گرفت!یوهاهاها!!!مسئول پذیرش یه خانوم بود که حدودا همسن خودم بود.تا منو دید اول تعجب کرد بخاطر اینکه عین
بلانسبت خر گریه کرده بودم!!!خانومه پرسید_مشکلی پیش اومده؟
آمار رستوران و آشپزاشو ظهر دراورده بودم.آشپز اصلیش یکی به اسم مهراد پارسا بود.سنش هم بالا نبود.از عکسای اینستاگرامشم فهمیده بودم مجرده.
با یکم عصبانیت گفتم _مهراد کجاست؟
_منظورتونو نمیفهمم.
دستمو کوبیدم رو میز ولی حواسم بود صداش خیلی بلند نباشه که آرمان اینا نفهمن
من_مهراد پارسااااا...اون کثافط کجاست؟
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Heart TAESAA RYAN Heart
پاسخ
 سپاس شده توسط Doory ، یاسمن بانو ، Sh17.80 ، Nafas sam ، فاطمه 84

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پیام‌های داخل این موضوع
RE: رمان عاشقانه و طنز*حصار بين من و تو*به قلم تهسا رايان يعني خودم! - ŤÆSÃÃ - 17-09-2018، 22:23

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Rainbow یه رمان خیلی قشنگ.نخونی نصف عمرت فناست
  رمان عشق من ، عشق تو (عاشقانه ، معرکه) به قلم: خودم
  رمان عاشقانه ( کراش من توی دانشگاه یه دختر ترسناکه) به قلم خودم. پارت پایانی.
  رمان عاشقشم؟
  رمان تلخ و شیرین
Heart یه داستان عاشقانه غمگین و زیبا از یک دختر((( حتما بخونید)))
  رمان فوق‌العاده ترسناک «فرزند ابلیس» | نوشته‌ی خودم
Heart رمان[انتقام شیرین]
  رمان تمنا برای نفس کشیدن
  رمان الناز (عاشقانه)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان