امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 3.13
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگوی آزاد نسخه 326

والله ما شوخی هایمان نرمش همین گونه است. گویا خرکی است برای شما. شاید سطح حساسیت ما پایین آمده و فقط با شوخی «خرکی" خنده مان می گیرد.

در حد این:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://s8.picofile.com/file/8338070218/%DA%86%D8%A7%D9%88%D8%B4%DB%8C_%D8%AA%D9%88%D8%A8%D9%87.jpg

باور کنید هم حاجی دارد شوخی میکند و هم محسن شوخی اش را می گیرد و همگی کلی دور هم در پیجشان می خندند و اصلا توهینی  و دلخوری هم پیش نمی آید. 

َ#الله-مددی

(23-09-2018، 19:01)-HIDDEИ- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

+ احیانـا از حالت شُل کسی خوشش نیومد یه راهکار عملی داره..
بگیریش راست میشه
#ملتفت_80 ''

ببخشید بنده با اصطلاحات رپی آشنا نیستم:

"بگیریش راست می شه" یعنی چه؟
 سپاس شده توسط Mr. Potato Head
آگهی
(23-09-2018، 20:11)Actinium نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

والله ما شوخی هایمان نرمش همین گونه است. گویا خرکی است برای شما. شاید سطح حساسیت ما پایین آمده و فقط با شوخی «خرکی" خنده مان می گیرد.

در حد این:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://s8.picofile.com/file/8338070218/%DA%86%D8%A7%D9%88%D8%B4%DB%8C_%D8%AA%D9%88%D8%A8%D9%87.jpg

باور کنید هم حاجی دارد شوخی میکند و هم محسن شوخی اش را می گیرد و همگی کلی دور هم در پیجشان می خندند و اصلا توهینی  و دلخوری هم پیش نمی آید. 

َ#الله-مددی

(23-09-2018، 19:01)-HIDDEИ- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بگیریش راست میشه
#ملتفت_80 ''

توبه میکنه یعنی؟ Telegh_01

من برم خدافظی..
Graphics
گفتگوی آزاد نسخه 326 181
 سپاس شده توسط Actinium

بگیریش راست میشه
#ملتفت_80 ''

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
هرکی با هر نگرشی میتونه تفسیرش کُنه عزیز برادر و من از بکار بردن جملات فِیک و شاخ نما خوشم نمیاد!

ولی خب دیگه زبان های ارتباط متفاوت هستن همینطور شخصیت هایی که لایقشن!

تفسیر من و انگیزم اینه که یکیُ که حس ابراز خشونت داره رو رام کنه و بفهمونه که به هَرکی هَرچی بگی طرف قرار نیس بگه چقد شاخیُ بترسه..!

وقت و حوصله برای ادامه بحث های تنش آمیز تو محیط منفی گ.ا هم نیست متاستفانه اگه توضیحاتی لازم بود پیام خصوصی درخدمتیم ((;
صحیح است ▼
 سپاس شده توسط Actinium
(23-09-2018، 19:00)вαнαr نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خودتونو معرفی میکنید ؟
گرافیک میخونم .
عذر میخوام دیر شد , سر کار بودم
من کوروش 18 هستم و صنعت چوب و کاغذ میخونم
چه شهری اقامت دارین؟

+ ابعلی زو بده ضِـــیــــــــڋت اونکاری زو بکنه بات که دوست دختر نیموش  باهاش کرد #خَفَن
#‌خفن_‌کاغذ
 سپاس شده توسط Faust ، امیر‌حسین
(23-09-2018، 20:42)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-09-2018، 19:00)вαнαr نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خودتونو معرفی میکنید ؟
گرافیک میخونم .
عذر میخوام دیر شد , سر کار بودم
من کوروش 18 هستم و صنعت چوب و کاغذ میخونم
چه شهری اقامت دارین؟

+ ابعلی زو بده ضـــیــــــــڋت اونکاری زو بکنه بات که دوست دختر نیموش  باهاش کرد #خَفَن
#‌خفن_‌کاغذ

این مستتر و پنهان بود؟

نقل قول: + ابعلی زو بده ضـــیــــــــڋت اونکاری زو بکنه بات که دوست دختر نیموش  باهاش کرد #خَفَن

#‌خفن_‌کاغذ

تو نقل نشون می داد...چرا؟497
 سپاس شده توسط Mr. Potato Head
(23-09-2018، 20:05)-HIDDEИ- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خودتُ وارد چیزی که بهت مربوط نیس نکن، آبعلی بزن
نُقطه سر خط. (;
فعلا

پس معنی دخالت کردن رو هم میدونی و با این حال تکرار میکنی ..

شرمنده ی سیبیلات !  من تو این یه مورد نمیتونم نگاه کنم و حرفی نزنم ،  یه عده ادعای بزرگی دارن نگه دارن برای خودشون نصایحشون رو ، کسی حق نداره برای دوستانم فاز نصیحت برداره !

وای انقدر زبون میریزی نمیگی عاشقت میشیم لعنتی ((((: ؟ موش بخورتت عمویی .

عزت زیاد .
 سپاس شده توسط ÆMÆշЇÑζ ، Actinium ، امیر‌حسین
آگهی
خواهرم 7 سالشه .. امروز اولین روز مدرسش بود .. بدون ـــَـــِــُـ هم میتونه بخونه .. همین دیگه
زمانی که زمین می‌خوریم و شکست می‌خوریم مهم نیست، مهم این است که دوباره بلند شویم و از جای‌مان برخیزیم.
 سپاس شده توسط Faust ، ⓩⓐⓗⓡⓐ ، Actinium
همه ش تقصیر منه. آخه من از یک محیط آزاد اومدم اینجا که همه ش روی بحث نتی داره می چرخه. افراد ارتباط چهره به چهره ندارند. نمی تونن لحن رو تشخیص بدن.

تجربه ای شد. وقتی ارتباط چهره به چهره نباشه ممکن مفهوم بد منتقل بشه. چون من خیلی کم چت می کنم و معمولا ارتباطم واقعی و بیرونیه. 

به هر حال سعی می کنم از این به بعد توی گفتگوها کمتر شرکت کنم. 
 سپاس شده توسط ÆMÆշЇÑζ ، Faust
(23-09-2018، 21:04)Actinium نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

همه ش تقصیر منه. آخه من از یک محیط آزاد اومدم اینجا که همه ش روی بحث نتی داره می چرخه. افراد ارتباط چهره به چهره ندارند. نمی تونن لحن رو تشخیص بدن.

تجربه ای شد. وقتی ارتباط چهره به چهره نباشه ممکن مفهوم بد منتقل بشه. چون من خیلی کم چت می کنم و معمولا ارتباطم واقعی و بیرونیه. 

به هر حال سعی می کنم از این به بعد توی گفتگوها کمتر شرکت کنم. 
نه تقصیر شما نیس ،‌ همه اشتباه میکنن و تجربه میشه
درود و هزاران افرین به فرهنگ و شعورت
کاش همه کاربرا به این سطح درک برسن
و کمتر شرکت نکن ، ‌مث ما شوخی کن ولی با چالش ها و عرفی ک اونجا داره ،‌ دیدی هم که ماهم ب وقتش زیاد شوخی میکنیم
پس یکم دقت کردن بهتر از کلا حرف نزدنه
 سپاس شده توسط Faust ، Actinium ، امیر‌حسین
انشالله خدا همه ی ماهارو ادم کند خخخ
چاوشی توبه کن دیگ Undecided
گفتگوی آزاد نسخه 326 181
#هََََمینِِِِه_کِِِِِِِِِِِِِ_هََََََََََس
 سپاس شده توسط Actinium

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3
  اگر یه مساوی جلو اسمه نفر قبلیت بود اینور مساوی چی مینوشتی ؟ (نسخه ی 3)
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  تو یه کلام بگو از نفر قبلی خوشت میاد یا نه؟ || نسخه ۲
  گفتگو آزاد | نُسخه [467]

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان