امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 3.13
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگوی آزاد نسخه 326

(26-09-2018، 16:23)αρнσтιc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-09-2018، 20:05)ღZHRღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سریال ممنوعه دیگه پخش نمیشه!
مجوزش باطل شده!
فیلم ب این قشنگی:/ ی فیلم ایرانی قشنگ داشتن میساختن اونم ممنوعش کردن._.
عجب!

داستانش چیه؟

ممنوعه یه اکیپن همِ باهم کار میکنن هم دوستن بعد این دوستا قسم خوردن به هم دروغ نگن یه بازی هم دارن که هرکی توش حاکم شد هرکاری که بگه بقیه باید انجام بدن !
رابطه و خیانتم هس!
کامل میخای بدونی برو اینجا:|
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://www.sabzpendar.com/summary-mamnooe-series-episode-1/
آگهی
(25-09-2018، 20:05)ღZHRღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سریال ممنوعه دیگه پخش نمیشه!
مجوزش باطل شده!
فیلم ب این قشنگی:/ ی فیلم ایرانی قشنگ داشتن میساختن اونم ممنوعش کردن._.
عجب!

یه ربشو دیدم .. کیلومترها با معیارهای ج.ا فاصله داره
زمانی که زمین می‌خوریم و شکست می‌خوریم مهم نیست، مهم این است که دوباره بلند شویم و از جای‌مان برخیزیم.
 سپاس شده توسط ⓩⓐⓗⓡⓐ ، sama00
عه...رئالی ها امشب عنش رو در آورده بودن..نمی دونم چرا شب هایی که برنامه مفصل واسه دیدن بازی رئال می چینم همیشه گند می زنن...واقعا عجیبه.
من جای پرز بودم نفری 5 درصد قرارداد بازیکن ها رو کسر می کردم. عمه 60 ساله من بهتر این ها بازی میکنه. 
 سپاس شده توسط Mr. Potato Head
اگر دقت کنیم یکی از تفاوت های مهم سعدی و حافظ این است که برای سعدی خیلی از مسائل حل شده است. خیلی کم می شود دید که سعدی نگاهی تراژیک به جهان و زندگی داشته باشد. گویی که به طور کاملا ساده ای انگاره جهان آخرت را پذیرفته و غمی ندارد که جهان فانی است. مثلا در وصف بهار و زیبایی های طبیعت این طور می سراید:

بیا که وقت بهار است، تا من و تو به هم
به دیگران نگذاریم باغ و صحرا را!

می بینید که نه تنها سعدی نگاهی تراژیک به زیبایی های زندگی ندارد، بلکه نوعی ولع و حرص هم در قاپیدن آن از دیگران در او دیده می شود!

اما بر عکس او حافظ وقتی می خواهد از غنیمت شمردن دم سخت بگوید آنچنان پر سوز این شادی را با غم می آمیزد که آدم اصلا جنس شادی اش متعالی و قشنگ و خوشبو می شود و از ابتذال های حقیرانه دور:

سبز است در و دشت، بیا تا نگذاریم
دست از سرِ آبی، که جهان جمله سراب است!

حافظ می گوید بیا تا لب آب را غنیمت بشماریم که جهان سراب است! یعنی او در عین آزادگی و باور به فانی بودن جهان، می گوید باز هم همین سراب ارزش وا نگذاردن را دارد. و البته این نگاه دچار حرص و ولع بیخود هم نمی شود. 

یک نکته از این معنی، گفتیم و همین باشد!
(27-09-2018، 0:43)Actinium نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عه...رئالی ها امشب عنش رو در آورده بودن..نمی دونم چرا شب هایی که برنامه مفصل واسه دیدن بازی رئال می چینم همیشه گند می زنن...واقعا عجیبه.
من جای پرز بودم نفری 5 درصد قرارداد بازیکن ها رو کسر می کردم. عمه 60 ساله من بهتر این ها بازی میکنه. 

بنگاهای شرطبندی گند زدن به فوتبال .. رئال و بارسا هردوشون تو یه شب میبازن اختلاف امتیازشون باهم حفظ میشه یه پولیم به جیب میزنن (:
زمانی که زمین می‌خوریم و شکست می‌خوریم مهم نیست، مهم این است که دوباره بلند شویم و از جای‌مان برخیزیم.
 سپاس شده توسط Actinium
امروز دربی ((88))ه .. البته اگه گزارشگر بجای 88 از 1+87 یا رادیکال 7744 استفاده کرد تعجب نکنید ، صداسیما خاطره ی بد داره :|
 سپاس شده توسط Actinium
آگهی
[امن ترین جا واسه زلزله فقط بغلش]
وقتی واقعی زلزله اومدم همینو میگن؟._.
هردوشون ب فنآ میرن:/
 سپاس شده توسط Faust ، Actinium ، sama00
سلام.
Graphics
گفتگوی آزاد نسخه 326 184
 سپاس شده توسط Faust ، ⓩⓐⓗⓡⓐ ، Actinium
(27-09-2018، 8:14)₉ ŞÂĤÂÑƊ ⁷ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-09-2018، 0:43)Actinium نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بنگاهای شرطبندی گند زدن به فوتبال .. رئال و بارسا هردوشون تو یه شب میبازن اختلاف امتیازشون باهم حفظ میشه یه پولیم به جیب میزنن (:

رائفی پور :/

(27-09-2018، 9:07)ღZHRღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اگه یکیشون چاق باشه این تئوری می تونه جواب ده. به شرطی که طرف اون زیر خفه نشه. 
 سپاس شده توسط ÆMÆշЇÑζ
(27-09-2018، 16:49)Actinium نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-09-2018، 8:14)₉ ŞÂĤÂÑƊ ⁷ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

رائفی پور :/

(27-09-2018، 9:07)ღZHRღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اگه یکیشون چاق باشه این تئوری می تونه جواب ده. به شرطی که طرف اون زیر خفه نشه. 

ب کجآها فک میکنی:/
قیافه هاشون وقتی زلزله بیاد دیدنیه._.
 سپاس شده توسط Actinium

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3
  اگر یه مساوی جلو اسمه نفر قبلیت بود اینور مساوی چی مینوشتی ؟ (نسخه ی 3)
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  تو یه کلام بگو از نفر قبلی خوشت میاد یا نه؟ || نسخه ۲
  گفتگو آزاد | نُسخه [467]

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان