گیفت کارت   abkhanwarz460x60   حداقل سیستم مورد نیاز بازی  


امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

شیوه های کف بینی علمی

#1
شیوه های کف بینی علمی 1

اگر می خواهید خودتان از همه رموز انگشتان دستتان
باخبر شوید آن هم به صورت علمی،حتمآ این مطلبرا
بخوانید. در این مطلب جالب یا همان کف بینی علمی
می توانید نسبت انگشتان خود را تحلیل کنید.

این روزها انگار فال و فالگیری و نظایر این ها رونق زیادی پیدا کرده اند، افراد زیادی هستند که به فالگیرها مراجعه می کنند و حرف های آن ها را در زندگی شان به کار می بندند و این کارها شاید ممکن است عوارض نا به هنجاری به دنبال داشته باشد.
در واقع همواره آدم ها به دنبال کشف بوده و هستند. کشف خودشان، زندگی و آینده شان. افراد دوست دارند در مورد خودشان اطلاعات مفیدی را به دست آورند،مثلاً هرجا کتاب هایی یا تست هایی درباره خودشناسی و زندگی آینده وجود دارد کنجکاو و علاقه مند می شوند که ببینند چه چیزی می توان در آن یافت یا اگر در یک مهمانی با یک روان شناس برخورد کنند خیلی علاقه مند می شوند که درباره خودشان با او صحبت کنند و نظر او را بدانند و در حالت افراطی نیز به فالگیر و امثال این ها مراجعه می کنند تا از آینده خبر دار شوند. اما در این مطلب جدا از این حرفا مطلبی برایتان آماده کرده ایم که این مطلب علمی توسط پژوهشگران مطلبی ثابت شده است و به راحتی با یک نگاه به دست خود می توانید اطلاعات زیادی را در مورد شخصیت و خطر ابتلای خود به برخی بیماری ها را بفهمید.

رابطه انگشتان دست با رفتار تهاجمی و خطر ابتلا به بیماری ها
آینده افراد نه در کف دست که روی انگشتانشان نوشته شده است و می توان از نسبت طول انگشتان برای پیش بینی رفتار تهاجمی و خطر ابتلا به بیماری ها استفاده کرد.
به گفته پژوهشگران می توان با نگاهی سریع به دست ها (و اگر بخواهیم دقیق تر بگوییم، نسبت طول انگشت حلقه و انگشت اشاره) اطلاعات زیادی را در مورد شخصیت و خطر ابتلای فرد به برخی بیماری ها فهمید. البته، این نسبت طول دو انگشت نیست که این مسائل را کنترل می کند؛ و درواقع، این مسائل هستند که این مقدار را تعیین می کنند.
به گفته پیتر هارد، عصب شناس در دانشگاه آلبرتا، در پسرها «طی رشد جنینی، افزایش شدید تستسترون در میانه سه ماهه دوم بارداری اتفاق می افتد» که به نظر می رسد بر رفتار و سطح سلامتی جنین در آینده اثر می گذارد. یکی از نتایج این جریان شدید تستسترون که به وضوح هم قابل مشاهده است، این است که انگشت حلقه به میزان چشمگیری از انگشت اشاره بلندتر است.
تحقیقات دانشمندان هنوز به جایی نرسیده که بتوانند با اندازه گیری طول انگشت، بروز بیماری خاصی را تشخیص دهند، ولی آن ها شواهدی گردآوری کرده اند که نشان می دهد این عدم تعادل هورمونی دوران جنینی تا چه اندازه بر زندگی فرد اثر می گذارد، از افزایش یا کاهش خطر ابتلا به برخی بیماری های خاص گرفته تا پیش بینی این که آستانه عصبانیت فرد چقدر بالا یا پایین است.
پژوهشگران به بررسی این امر که چه چیزی جرقه این تغییرات هورمونی را می زند، ادامه می دهند و جستجوی ارتباط آن را با سطح استرس، رژیم غذایی و قرار داشتن در معرض مواد شیمیایی خارجی آغاز کرده اند.

شیوه های کف بینی علمی 1

چگونه می توانیم نسبت انگشت خود را تحلیل کنیم:

پرخاشگری لفظی بیشتر
هرچه نسبت انگشت کوچک تر باشد، زبانتان تند و تیزتر خواهد بود. هم در مردان و هم در زنان، نسبت انگشت کوچک تر به معنای پرخاشگری بیشتر است.

مهارت های ورزشی بیشتر
هرچه جریان تستسترون جنینی شدیدتر باشد، نشان دهنده سطح موفقیت بالاتر در ورزش و همچنین جنگندگی ذهنی بیشتر در ورزش است. در یک تحقیق، مشخص شد که دانشجویان ورزشکار (زن و مرد) از نسبت انگشت کوچک تری در مقایسه با دیگر دانشجویان برخوردارند.


حس جهت یابی بهتر
در زنان، نسبت انگشت مردانه تر متناظر با جهت یابی بهتر است و این نتیجه گیری تأییدی است بر پژوهشی پیشین که دریافته بود مردان حس شناخت فضایی بهتری نسبت به زنان دارند.

افزایش رفتار تهاجمی جسمی
مردان با نسبت انگشت کوچک تر معمولاً بیشتر به دنبال دعوا می گردند. زنان با شکل دست مشابه هم احتمال بیشتری دارد که در صورت تحریک شدن، واکنش تهاجمی نشان دهند.

خطرپذیری بیشتر
مردانی که در دوران جنینی تستسترون بیشتری دریافت می کنند و در نتیجه انگشت حلقه بلندتری دارند، خطرپذیرتر هستند. یک مثال:موفق ترین معامله گران اقتصادی، انگشت بلندتری دارند. به نظر می رسد که این الگوهای رفتاری فقط برای مردان صادق باشد.

زانوهای سالم تر
در مقایسه با کسانی که انگشتانشان طول برابری دارند یا انگشت اشاره بلندتری دارند، انگشت اشاره ای که کوتاه تر از انگشت حلقه باشد می تواند به خصوص در زنان نشانه خطر آرتروز استخوانی زانو باشد.

خطر بیشتر ابتلا به سرطان دهان
در تحقیقی که فقط میان مردان انجام شده بود، نسبت انگشت بالا (کسانی که دو انگشتشان طول برابری دارند یا حتی طول انگشت اشاره در آن ها بیشتر از انگشت حلقه باشد) در مردان مبتلا به سرطان دهان مشاهده شده است.

خطر کمتر ابتلا به سرطان پروستات
در مردان با انگشت اشاره بلند و انگشت حلقه کوتاه، خطر سرطان پروستات 33 درصد کمتر است. اگر سن کمتری دارید، خطر حتی از این هم کمتر است:87 درصد.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
00:01

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ myfriend ]
پاسخ
آگهی


 


[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  طالع بینی چینی...
  دَه دلیل علمی که نشان می‌دهد وجود زامبی‌ ها غیر ممکن است!
Rainbow طالع بینی ایتالیایی (واقعی بودا!)
  طالع بینی ازدواج با حروف ابجد کبیر
  عشق از نظر متولدین 12 ماه سال (فال و طالع بینی)
  پرنده ماه تولد به همراه طالع بینی آن بدوووو ازدستت نره
Exclamation آخرین پیش بینی دیدار جذاب دو تیم منچستر یونایتد و آرسنال
Rainbow طالع بینی تاریخ تولد !!!
Shocked آینده جالب کیهانی شما !! (طالع بینی)
  دیده شده این شیوه خواستگاری جواب داده!!!

پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان