امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

خبر های جالب ورزشی!

.:: كرش موافقت خود را برای حضور در تیم ملی ایران اعلام كرد::.

عباس ترابیان در گفت و گو با خبرنگار ورزشی فارس درباره جواب كرش برای سرمربیگری در ایران اظهار داشت: كارلوس كرش برای حضور در ایران موافقت خود را اعلام كرده است اما من بابت دو بندی كه برایمان خیلی مهم است هنوز با وكیل كرش به توافق كامل نرسیده ام اما به زودی بابت این موضوع هم تفاهمات حاصل می شود.
وی همچنین از سه دستیاری كه كرش به فدراسیون معرفی كرده است، خبر داد و گفت: من اكنون كپی معرفی نامه سه مربی كه كرش به عوان دستیار به من معرفی كرده است را مطالعه كردم. قرارداد آنها را تنظیم كرده ام و خوشبختانه آن دو بندی كه هنوز با خود كرش برای موافقتش به توافق كامل نرسیده ام را در قرارداد این سه مربی گنجانده ام.
سرپرست كمیته روابط بین الملل فدراسیون ادامه داد: دستیار اول كرش " دن گسپر " است كه با كرش در همه سطوح و در همه تیم هایی كه موفق بوده از جمله رئال مادرید و منچستر یونایتد بوده است. ایشان هم مربی و هم مربی دروازه بان هاست. وی در نیمكت تیم ملی پرتغال در جام جهانی بوده است و گلر این تیم در جام جهانی به عنوان دروازه بان سوم جهان شناخته شد. این دروازه بان فقط یك گل آن هم از تیم اسپانیا دریافت كرد.
وی افزود: سوابق آكادمیك این مربی از كوچینگ خودش بهتر است. نفر بعدی "سیموئز " است. این مربی پرتغالی است. او هم همه جا با كرش بوده است. موفقیت او بیشتر در تیم های پایه است. یك دوره هم سرمربی تیم زیر 20 سال پرتغال بوده است.
ترابیان ادامه داد: نفر سوم هم "مایك مك درمود " است. وی بدنساز تیم خواهد بود. این مربی اهل اسكاتلند است. این مربیان به محض اینكه ما با كرش قرارداد امضا كنیم به ایران خواهند آمد و كار خود را آغاز می كنند. اینكه كرش كدامیك را برای تیم های امید و جوانان انتخاب می كند را بعدا اعلام می كند.
ترابیان در مورد اینكه گفته می شود كرش از تیم های دیگر پیشنهاد دارد، گفت: اگر او می خواست به هر كدام از این پیشنهادها جواب مثبت دهد تاكنون این كار را می كرد. البته دو تیم باشگاهی در برزیل و تیم های عربستان و آنگولا هم او را می خواستند. بازدید او از ایران و هنرنمایی بازیكنان در بازی با روسیه در قبول پذیرش هدایت تیم ملی خیلی موثر بود
خوب، ولی اشتباه...
پاسخ
 سپاس شده توسط KATARA ، aLiReZaZ-iM
آگهی
چیش جالب بود آیا؟؟؟
[sub]سر خاک من...
اونی که بیشتر اذیتم کرد،بیشتر گریه میکنه...
اونی که ما رو نخواست،بالاخره برای دیدن جسدم میاد...
اونی که سلام نمیکرد،میاد برای خداحافظی...
عجب روزیه اون روز...
حیف كه اون روز خودم نیستم...
[/sub]
پاسخ
خدا رو شکر موافقت کردSmile
پاسخ
 سپاس شده توسط Apathetic

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  اخبار کوتاه ورزشی!
  نحوه مقابله با کرونا در ورزشگاه، سالن ورزشی و استخر
  چرا تکلیف تمرینات و مسابقات ورزشی مشخص نشد؟
  چرا به صلاحیت تحصیلی ورزشی‌ها رسیدگی نمی‌شود؟
  خطرهای برگزاری ادامه لیگ نوزدهم از نگاه یک پزشک ورزشی
  داستان عجیب انتخاب چهره سال یک رشته ورزشی در پیج اینستاگرام با 1600 فالوئر!
  از سرگیری تمرینات ورزشی در ایتالیا از نیمه اردیبهشت
  مدیر ورزشی بایرن مونیخ: نویر برای ما ارزش زیادی دارد
  جهانبخش: برایتون برایمان تجهیزات ورزشی فرستاد تا آماده بمانیم
  بخشش اجاره دو ماه اماکن ورزشی واگذار شده به بخش خصوصی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان