امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

مدیر ورزشی بایرن مونیخ: نویر برای ما ارزش زیادی دارد

مدیر ورزشی بایرن مونیخ: نویر برای ما ارزش زیادی دارد 1

باشگاه بایرن مونیخ که برای تمدید قرارداد با نویر به مشکل خورده بود با او به توافق رسید.

به گزارش ایسنا و به نقل از DPA، مانوئل نویر خواستار تمدید پنج ساله قراردادش با بایرن مونیخ بود در حالی که باشگاه بایرن با توجه به سن و سال این دروازه‌بان بزرگ خواستار تمدید دو ساله قرارداد بود و همین باعث شد خبرهایی درباره جدایی این دروازه‌بان به گوش برسد.

حسن صالح حمیدزیچ، مدیر ورزشی باشگاه بایرن مونیخ گفت: من خوشبین هستم. امیدوارم هر چه سریع‌تر قرارداد مانوئل نویر تمدید شود و به نظرم خواهد شد.

او ادامه داد: نویر به خوبی می داند که ما چه اندازه برای او ارزش قائل هستیم و احترام می گذاریم. من پیش از این با اولیور کان هم‌بازی بوده‌ام و می‌دانم که داشتن یک دروازه‌بان خوب چقدر ارزشمند است. نویر یک دروازه‌بان بزرگ با کلاس جهانی بالاست و همه ما به او احترام زیادی می‌گذاریم.

مدیر ورزشی بایرن مونیخ درباره جذب الکساندر نوبل گفت: بایرن همواره به دنبال جذب استعدادهای بزرگ است و جذب چنین بازیکنان جوانی کمک زیادی به تیم در آینده خواهد کرد. بایرن به دنبال فوتبال جذاب و زیباست.

بایرن مونیخ با هدایت کواچ فصل را ناامید کننده آغاز کرد و همین باعث شد او از کار برکنار شود و جای خود را به هانس فلیک بدهد.

با آمدن این مربی جوان شرایط بایرن به کلی تغییر کرد و الان این تیم نه تنها در بوندسلیگا صدرنشین است بلکه در لیگ قهرمانان اروپا هم از شانس‌های اصلی کسب عنوان قهرمانی به شمار می آید.
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  ذوالفقارنسب: دکترهای زیادی در پرسپولیس هستند!
  اخبار کوتاه ورزشی!
  سیمئونه: می دانستم این باشگاه آینده بزرگی دارد
Subarrow مطهری: پرسپولیس ژن قهرمانی دارد
  چاگو: فولاد کیفیت لازم برای صعود را دارد
  پنجعلی: پرسپولیس توانایی قهرمانی در آسیا را دارد
  پوچتینو: اعتماد به نفس بایرن طبیعی بود
  پاریس 0 - 1 بایرن؛ خوش شانسی هم برای صعود کافی نبود
  کارشنکی AFC علیه تیم‌های ایرانی ادامه دارد
  AFC: احتمال تغییر میزبان‌ها به یک شرط وجود دارد

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان