امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

کراش نوحا سنتینیو روی سلنا گومز

نوحا سنتینیو  Noah Centineo بازیگر نقش Peter Kavinsky در سریال To All the Boys I've Loved Before در گذشته نیز این مساله را که کراش خیلی خیلی خیلی سختی روی سلنا گومز دارد پنهان نکرده بود. او ماه سپتامبر امسال بود که به سایت Seventeen.com گفته بود افراد مشهور زیادی هستند که روی آنها کراش دارد، اما سلنا گومز در صدر فهرست قرار می‌گیرد. او در این‌باره بیان کرده بود که: «سلنا گومز به نظرم یکی از باحال‌ترین آدمی‌هایی می‌آید که تا حالا دیده‌ام. و در کنار آن او یک فعال اجتماعی و سیاسی هم هست. او کسی است که مشخصا عشق را دوست دارد و انسان عاشق‌پیشه‌ای است. نمی‌دانم این امر تا چه حد واضح است چون من او را نمی‌شناسم، اما از دور این‌طور به نظرم می‌رسد.»

او پنج شنبه در اینستاگرام، در این‌باره یک قدم دیگر پا را فراتر گذاشت. Nick Styne که یک مدیر برنامه است و به عنوان استعدادیاب زمانی با سلنا کار کرده بود، روز پنج‌شنبه با انتشار یک عکس یاد گذشته‌های خودش و سلنا را تازه کرده بود. در بخش نظرات این پست، سنتینیو به شکلی کاملا عمومی یک کامنت گذاشت و با نظر به اموجی که استفاده کرده بود از زیبایی و شکوه او اظهار عجز کرده بود:

کراش نوحا سنتینیو روی سلنا گومز 1
پاسخ
 سپاس شده توسط Mr. Potato Head
آگهی
به راستی آدمی در برابر این همه شکوه قامت خم می کند. نمی دانم حکمتش چیست. سبحان الله!
پاسخ
جمله ای از یکی از عرفا معمول است که گفته: «لیس فی جبتی سوا الله!»

پس زبان حال ما نیز باید این باشد که: «لیس فی قلبی سوا السلنا!»
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  سلنا و جاستین دوباره با هم :)
  دکوراسیون منزل زیبای سلنا گومز*خیلی خوجله ^__^
Music سلنا گومز رکورد اینستاگرام را شکست!
Music حمایت سلنا گومز از مهاجران غیرقانونی
  سلنا گومز: سرانجام به سنی رسیده‌ام که تنها بودن را دوست دارم
  سلنا گومز: آهنگ‌هایی که از لحاظ عاطفی با مردم ارتباط برقرار می‌کنند محبوب من هستند
  واکنش رئیس اینستاگرام به انتقادات سلنا گومز
  معنی نوشته پروفایل سلنا چیست؟ Light, space, zest -that’s God
  بیل مری: مامان کاش زنده بودی سلنا را می دیدی!
  میخانۀ سلنا

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان