حداقل سیستم مورد نیاز بازی   حداقل سیستم مورد نیاز بازی  


امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

برگزاری کنفرانسی درباره زبان‌، زبان‌شناسی، ترجمه و ادبیات!

#1
Star 
برگزاری کنفرانسی درباره زبان‌، زبان‌شناسی، ترجمه و ادبیات! 1


فراخوان مقاله چهارمین کنفرانس بین‌المللی بررسی مسائل جاری زبان‌ها، زبان‌شناسی، ترجمه و ادبیات منتشر شد.

به گزارش ایسنا، در سال‌های ۱۳۹۵، ۱۳۹۶ و ۱۳۹۷، سه دوره کنفرانس بین‌المللی بررسی مسائل جاری زبان‌ها، گویش‌ها و زبان‌شناسی با همکاری و حمایت سازمان‌ها، مراکز و دانشگاه‌های مختلف در اهواز برگزار و خروجی علمی سه دوره کنفرانس مذکور در داخل و خارج از کشور منتشر شد.

در ادامه دوره چهارم کنفرانس با اندکی تغییرات ساختارهای علمی و با توجه به نیازهای علمی پژوهشگران برای برگزاری در اهواز برنامه‌ریزی شد.

دوره چهارم این کنفرانس ۱۲ و ۱۳ بهمن ۱۳۹۸ با هدف اصلی بررسی و ارائه آخرین تحولات و یافته‌های موجود در زمینه‌های مختلف زبان‌شناسی، ادبیات، ترجمه، زبان‌ها و گویش‌ها، با همکاری و حمایت دانشگاه‌های مختلف خارجی و داخلی و تحت داوری و نظارت کمیته بین‌المللی در اهواز برگزار خواهد شد.

در این زمینه از پژوهشگران و دانشگاهیان داخل و خارج از کشور دعوت شده است تا مقالات خود را با توجه به محورهای کنفرانس به یکی از زبان‌های فارسی، انگلیسی یا عربی ارسال کنند.

از محورهای زیرمجموعه‌ای این کنفرانس می‌توان به آواشناسی، واج شناسی، صرف و نحو، تجزیه و تحلیل کلام و کاربردشناسی، معنی شناسی، گونه شناسی زبانی، زبانشناسی تطبیقی، روان شناسی زبان، جامعه شناسی زبان، عصب شناسی زبان، زبانشناسی پیکره‌ای، جامعه شناسی زبان، زبانشناسی مقابله‌ای، سبک شناسی، آموزش، برنامه ریزی و ارزیابی زبان‌ها و لهجه‌ها، دوزبانگی و شبکه‌های اجتماعی اشاره کرد.


در جهت نگرش چندگانه به آخرین تحولات زبان شناسی، ادبیات، ترجمه، زبان‌ها و گویش‌ها، میان رشته‌ای بودن به عنوان مبنای اصلی کنفرانس برنامه ریزی شده است تا متخصصین با تخصص و گرایش‌های مختلف بتوانند مسائل جاری مرتبط با زبان شناسی، ادبیات، ترجمه، زبان‌ها و گویش هارا از دیدگاه‌های مختلف و بر اساس گرایش خود بررسی کنند.

مقالات دریافت شده بعد از داوری توسط کمیته علمی بین المللی برای ارائه به صورت شفاهی یا پوستر اعلام می‌شوند و مقالات منتخب کنفرانس، بعد از ارائه در کنفرانس تحت مجموعه مقالات کنفرانس انتشار می‌یابند و در پایگاه علمی مانند سیویلیکا نمایه می‌شوند.

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر، ثبت نام و ارسال چکیده می‌توانند به وب‌سایت چهارمین کنفرانس بین‌المللی سالانه بررسی مسائل جاری زبان‌ها، زبان‌شناسی، ترجمه و ادبیات ( دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
WWW://LLLD.IR ) مراجعه کنند.
پاسخ
آگهی


[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان