امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

یک تعداد متفکر بیان تو ...همه نیان

Video 
چند وقت پیش یه موضوع گذاشتم با نام حواستان باشد!! که بازدید زیاد نخورد ی دختری نوشت نفهمیدم...حالا اگه بخوام تشریحش کنم و بگم (( برای کنترل روی جمعیت کثیری از جوانان و دریافت اطلاعات در بازه ی نامشخی از افراد ، و بدست آوردن یک آمار (با موضوعات مختلف چه باید کرد؟؟؟آیا میتوان از یک سایت استفاده کرد؟ اگه بعضی ها نفمیدین میتونم بگم حواستون به سایتی که توش عضو هستین باشه. در ضمن من بخاطر همینجور نظر ها نام کاربریم el cheguvaraمحروم شد .بدلیل های ساختگی ... تاریخ پایان هرگز
پاسخ
آگهی
شما همونی نبودید که گفتین رشته فیزیک برداشتم؟ توی دبیرستان؟ رشته فیزیک؟ مگه دانشگاهه حاجی؟
توی این سایت اطلاعات شخصی گرفته نمیشه که بخواد خطرناک باشه. تنها یک ادرس ایمیل  - که همه سایتها واسه ثبت نام میخوان - گرفته میشه.
نام کاربری قبیلتونم به دو دلیل محروم شد:  اولا به دلیل ارسال یک پست خلاف قوانین در یک تاپیک بود (قرار نیست هرچیزی ارسال بشه) و دلیل دیگرش هم تبلیغ بر علیه سایته. (احتمالا اینبار ای پیتو بن کنن که دیگه نتونی بیای)
درمورد تاپیک ها هم بگم که: تاپیک ها توسط کاربران ایجاد میشن و هیچ کس مجبور به پاسخ دادن به اونا نیستن. (اصلا با این تاپیک ها به چه اطلاعاتی میشه دست یافت؟ اگه کاربرا بدونن چه گیم هایی بازی میکنین به چه اطلاعاتی دست می‌یابند؟)  شماهم که ادعای مدرسه تیزهوشان میکنین اینو بدونین که پاسخ دادن سوالاتی که بالاجبار توی مغر تزریق شده دلیلی برای گول زدن مردم نیست. البته احتمالا از کاربرای اینجا باشین با یک اکانت فیک. که یک خاطره بدی چیزی داره.
به هرحال من شمارو بن میکنم برای جلوگیری از ایجاد هرج و مرج(اگه مدیر ارشد خودش صلاح دونست از محرومیت درت میاره)
البته اینبار نه برای همیشه. به مدت یک روز که تا اونموقع مدیران دیگر هم آنلاین بشن و یک فکری برای این موضوع بکینم. (همین بی منطق بازیای یک تیزهوش) 
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آب کم است
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آن را اسراف نکنید
water is low
Do not waste it
الماء قلیل
لا تسرفوه

پاسخ
 سپاس شده توسط کkیانا ، SABER ، Azita84
(26-09-2019، 10:11)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شما همونی نبودید که گفتین رشته فیزیک برداشتم؟ توی دبیرستان؟ رشته فیزیک؟ مگه دانشگاهه حاجی؟
توی این سایت اطلاعات شخصی گرفته نمیشه که بخواد خطرناک باشه. تنها یک ادرس ایمیل  - که همه سایتها واسه ثبت نام میخوان - گرفته میشه.
نام کاربری قبیلتونم به دو دلیل محروم شد:  اولا به دلیل ارسال یک پست خلاف قوانین در یک تاپیک بود (قرار نیست هرچیزی ارسال بشه) و دلیل دیگرش هم تبلیغ بر علیه سایته. (احتمالا اینبار ای پیتو بن کنن که دیگه نتونی بیای)
درمورد تاپیک ها هم بگم که: تاپیک ها توسط کاربران ایجاد میشن و هیچ کس مجبور به پاسخ دادن به اونا نیستن. (اصلا با این تاپیک ها به چه اطلاعاتی میشه دست یافت؟ اگه کاربرا بدونن چه گیم هایی بازی میکنین به چه اطلاعاتی دست می‌یابند؟)  شماهم که ادعای مدرسه تیزهوشان میکنین اینو بدونین که پاسخ دادن سوالاتی که بالاجبار توی مغر تزریق شده دلیلی برای گول زدن مردم نیست. البته احتمالا از کاربرای اینجا باشین با یک اکانت فیک. که یک خاطره بدی چیزی داره.
به هرحال من شمارو بن میکنم برای جلوگیری از ایجاد هرج و مرج(اگه مدیر ارشد خودش صلاح دونست از محرومیت درت میاره)
البته اینبار نه برای همیشه. به مدت یک روز که تا اونموقع مدیران دیگر هم آنلاین بشن و یک فکری برای این موضوع بکینم. (همین بی منطق بازیای یک تیزهوش) 
ببین عزیز من ، شما رفتی همه ی پستای منو درآوردی که ولی من دوتا نظر بیشتر ندادم پس نمی دونی من دقیقا من چه آدمی ام...من هیچکس نیستم!و هیچ اهمیتی نداره!این که من کی هستم که البته یه دانش آموز دبیرستانی معمولی هستم هیچ ادعایی هم ندارم.نگفتم فیزیک برداشتم گفتم ریاضی فیزیک میخونم.اگه میخواستم از خودم تعریف کنم شما فکر نمی کردی با یک آدم بی منطق صحبت می کنی که هیچی حالیش نیست.اما الان میگم اشکالی نداره این مدلی فکر کنی ، چون طرز تفکر توئه و به من ربطی نداره.میخوای مذهبی باش ، میخوای روشنفکر باش میخوای ... به من ربطی نداره عزیز من. من فقط اومدم طرز فکرم رو بیان کردم .دقت کن عزیز من ،ببین من از اینجا دقیقا چی میگم، من طرز فکرم رو بیان کردم و اون رو به کسی(( تحمیل )) نکردم. اگه بخوام همین موضوع رو نسبت به اطلاعات سطحی که از پروفایل شما دارم دقیق تر ادامه بدم ممکنه برام بد بشه.به همین بسنده کن.من این پیام رو برای کسایی مثل شما ندادم. حالا خلاصه من میتونم هر اکانتی رو بخوام بسازم IP من بن بشه فیلتر شکن میزنم. من بیخیال نمیشم تا یه عده حرف منو بفهمن حالا میخوان قبول بکنن یا نکنن.این رسالت منه! ریشه یکسان اما میوه متفاوت!!برای همین میگم من دشمن شما نیستم...عزیز
پاسخ
صابر آقا که یا با اکانت های جعلی میان نظر میدن، یا برای خدشه دار نشدن مرتبه شون فقط یا لایک می کنن، وجودشو ندارن از فکر خودشون مایه بزارن نظرشونو ابلاغ کنن. من به این کار ها ادامه میدم و نمیشه جلوی من رو گرفت به هیچ طریقی. شما امکانات این رو ندارین که یک کاربر بن IP کنین مثل chess.com
پاسخ
دلیلی نیست که اقا صابر بیاد جواب شما رو بده. منم به این دلیل خواستم با شما بحث کنم تا شخصیت شما رو بهتر بشناسم(احساس میکنم یکی از اعضایین - که البته ادبیاتتون شبیه یکی از اوناس یکم دیگه حرف بزنیم این موردو حل میکنم)

(26-09-2019، 17:25)من دشمن شما نیستم عزیز!! نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

صابر آقا که یا با اکانت های جعلی میان نظر میدن، یا برای خدشه دار نشدن مرتبه شون فقط یا لایک می کنن، وجودشو ندارن از فکر خودشون مایه بزارن نظرشونو ابلاغ کنن. من به این کار ها ادامه میدم و نمیشه جلوی من رو گرفت به هیچ طریقی. شما امکانات این رو ندارین که یک کاربر بن IP کنین مثل chess.com

من از شما دلیل خطرناک بودن انجمن رو پرسیدم. شماهم به من جواب ندادید (جوابی نداشتید که بدید)
در رابطه با اینکه میگین شما نمیتونین ای پی منو بن کنین باید بگم این امکان هست. اغلب هاست ها قابلیت بلاک کردن ای پی رو دارن.
عکس
اگر از فیلتر شکن هم استفاده بکنین. با استفاده از جاوا اسکریپت جان و کوکی میتونیم دسترسی شما رو قطع کنیم. گیریم روش دفع این مورد رو هم بلد بودین. مرحله سوم مرحله تضمینی داریم واست... پلیس فتا!!! به جرم ایجاد مزاحمت از شما شکایت میشه و پلیس فتا با ای پی ثبت شده شما ردیابیتون میکنه.
به هرحال با اینا کاری ندارم.
 کاربران با خردی که دارن میتونن تفکر کنن در اینکه این انجمن هیچ اطلاعاتی از فرد نمیگیره که بخواد خطرناک باشه. 
شماهم اگر دلیل منطقی بابت خطرناک بودن انجمن دارین رو بگین.( اینبار فقط از شما طلب پاسخ میکنم)
آب کم است
آن را اسراف نکنید
water is low
Do not waste it
الماء قلیل
لا تسرفوه

پاسخ
محمّد
دلیلی نیست که اقا صابر بیاد جواب شما رو بده. منم به این دلیل خواستم با شما بحث کنم تا شخصیت شما رو بهتر بشناسم(احساس میکنم یکی از اعضایین - که البته ادبیاتتون شبیه یکی از اوناس یکم دیگه حرف بزنیم این موردو حل میکنم)

[hr' نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[quote='من 
[/q

من از شما دلیل خطرناک بودن انجمن رو پرسیدم. شماهم به من جواب ندادید (جوابی نداشتید که بدید)
در رابطه با اینکه میگین شما نمیتونین ای پی منو بن کنین باید بگم این امکان هست. اغلب هاست ها قابلیت
اگر از فیلتر شکن هم استفاده بکنین. با استفاده از جاوا اسکریپت جان و کوکی میتونیم دسترسی شما رو قطع کنیم. گیریم روش دفع این مورد رو هم بلد بودین. مرحله سوم مرحله تضمینی داریم واست... پلیس فتا!!! به جرم ایجاد مزاحمت از شما شکایت میشه و پلیس فتا با ای پی ثبت شده شما ردیابیتون میکنه.
به هرحال با اینا کاری ندارم.
 کاربران با خردی که دارن میتونن تفکر کنن در اینکه این انجمن هیچ اطلاعاتی از فرد نمیگیره که بخواد خطرناک باشه. 
شماهم اگر دلیل منطقی بابت خطرناک بودن انجمن دارین رو بگین.( اینبار فقط از شما طلب پاسخ میکنم)
اول از همه من از تمام کسانی که برای آن ها ایجاد مزاحمت کردم عذر خواهی می کنم .هدف من اینکار نبوده و عذر خواهی خودم رو بهشون ابلاغ میکنم.دوما پلیس فتا ی مسئله است ،بن کردن اکانت یک مسئله.من میتونم با گوشی ها و تبلت های مختلف اکانت ایجاد کنم.کاری نداریم.نیازی به توضیح نیست.دوما ابلاغ می کنم که من اکانت دیگه ای اینجا نداریم و در این مورد کاملا در اشتباه هستین.حد اقل من میدونم.حالا نمیدوم اون طرف که میگین کی هست ولی اکانتش رو نبندین چون واقعا نمی خوام گناهم رو بقیه بشورن.سوما این طرز تفکرم بود.(خطرناک بودن سایت)به کسی تحمیلش نکردم به اشتراکش گذاشتم.به هر دلیلی که خطرناک باشه.آقا محمد!اسم تاپیک رو بخون ،ورود ممنوع اومدی(جسارت نشه،ولی فقط برا شما و امثالهم)

دلیل خطرناک بودن سایت یک امر شهودی است
پاسخ
آگهی
@من دشمن شما نیستم عزیز!!
وقتی برای بار دوم پرسیدم و بازهم جواب ندادید. فهمیدم که شما حتی یک عیب و ایراد از انجمن ندارید. و شاید یک مشکلی دارید با انجمن. درسته امیر جان؟
اینبار دیگه از شما سوالی نمیپرسم چراکه شما هیچ جوابی نخواهید داد! شما اگه خرد داشتید و تفکر میکردید که خدا ناباور نبودید (!).
همچنین از بابت اینکه یک تفریحی واسه من جور کردی و سبب خنده من شدی ازت متشکرم.
و در آخر هم در رابطه با اسم تاپیک باید بگم که:
تعریف من از متفکر بودن اینه که با در نظر گرفتن همه جوانب در یک موضوعی اندیشه کنی و به نتیجه برسی. نه مثل شما که بی هیچ نظر منطقی بیاد ادعای خطرناک بودن انجمن رو بکنه.
خداحافظ نمیگم چون حیفه خدای بزرگ من حافظ شخصی کافر باشه پس خردحافظ (مطمئن با این مورد در همه جا جواب نمیده)
با نظرات بعدی شما سعی خواهم کرد از یک ضرب المثل ترکی _ که به دلیل وجود واژه هایی از گفتن آن معذورم _ پیروی کنم.
آب کم است
آن را اسراف نکنید
water is low
Do not waste it
الماء قلیل
لا تسرفوه

پاسخ
من نه امیر هستم نه خدا ناباور .نمیدونم اینو چطوری بهت اثبات کنم ولی برای من واضح هست که دارین اشتباه میکنین.اسم من حسامه.در رابطه با خدا چیزی نمیگم چون خطرناک میتونه باشه .دلیل خطرناک بودن سایت رو هم گفتم شما متوجه نشده.یک امر شهودی نشات میگیره که دلیلش تشکیلات سایته.این میتونه یک توطئه از خارج کشور یا به قول خودتون دشمنان انقلاب باشه برای گرفتن وقت مردم با گذاشتن تاپیک هایی که تو اینترنت به راحتی پیدا میشه برای گرفتن درجه و مقام ها پوچ.این همه بازی رو از سایت های مختلف چند نفر جمع می کنه؟یک نفر؟ده نفر؟صد نفر ؟اسم صد نفر (یا کمتر و بیشتر)که با هم یجا یه کار مشخصی انجام میدن چیه؟تشکیلات اینترنتی.این تشکیلات چه هدف نفع جویانه ای رو دنبال می کنه؟هزینه این همه hostو serverها از راه همین تبلیغ های اندک هست؟یا هزینه های شخصی که سال هاست به کار خودش ادامه میده.آقا محمد هر کسی میتونه این فرضیه رو رد کنه،حتی فرض خودم هم بر این باشه که اشتباهه،و اعلام می کنم که اشتباهه(چون اگه قبولش کنم برام ممکنه بد بشه،خودت میفهمی چی میگم سعی نکن از این موضوع برا رد کردن حرفم استفاده کنی)چند نفر میتونن با فکر اینو قبول کنن؟من خداباور نیستم و با کسی خصومت شخصی ندارم و نمیدونم امیر کیه .میتونیم حتی با هم تلفنی صحبت کنیم که این قضیه ثابت بشه.اسم من حسامه.انگ کافر چسبوندن به یک مسلمان در اسلام مانند توهین میمونه و جزا داره.

(27-09-2019، 11:06)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وقتی برای بار دوم پرسیدم و بازهم جواب ندادید. فهمیدم که شما حتی یک عیب و ایراد از انجمن ندارید. و شاید یک مشکلی دارید با انجمن. درسته امیر جان؟
اینبار دیگه از شما سوالی نمیپرسم چراکه شما هیچ جوابی نخواهید داد! شما اگه خرد داشتید و تفکر میکردید که خدا ناباور نبودید (!).
تعریف من از متفکر بودن اینه که با در نظر گرفتن همه جوانب در یک موضوعی اندیشه کنی و به نتیجه برسی. نه مثل شما که بی هیچ نظر منطقی بیاد ادعای خطرناک بودن انجمن رو بکنه.
خداحافظ نمیگم چون حیفه خدای بزرگ من حافظ شخصی کافر باشه پس خردحافظ (مطمئن با این مورد در همه جا جواب نمیده)
با نظرات بعدی شما سعی خواهم کرد از یک ضرب المثل ترکی _ که به دلیل وجود واژه هایی از گفتن آن معذورم _ پیروی کنم.

بزارین بقیه هم جواب بدن
پاسخ
(27-09-2019، 11:47)من دشمن شما نیستم عزیز!! نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من نه امیر هستم نه خدا ناباور .نمیدونم اینو چطوری بهت اثبات کنم ولی برای من واضح هست که دارین اشتباه میکنین.اسم من حسامه.در رابطه با خدا چیزی نمیگم چون خطرناک میتونه باشه .دلیل خطرناک بودن سایت رو هم گفتم شما متوجه نشده.یک امر شهودی نشات میگیره که دلیلش تشکیلات سایته.این میتونه یک توطئه از خارج کشور یا به قول خودتون دشمنان انقلاب باشه برای گرفتن وقت مردم با گذاشتن تاپیک هایی که تو اینترنت به راحتی پیدا میشه برای گرفتن درجه و مقام ها پوچ.این همه بازی رو از سایت های مختلف چند نفر جمع می کنه؟یک نفر؟ده نفر؟صد نفر ؟اسم صد نفر (یا کمتر و بیشتر)که با هم یجا یه کار مشخصی انجام میدن چیه؟تشکیلات اینترنتی.این تشکیلات چه هدف نفع جویانه ای رو دنبال می کنه؟هزینه این همه hostو serverها از راه همین تبلیغ های اندک هست؟یا هزینه های شخصی که سال هاست به کار خودش ادامه میده.آقا محمد هر کسی میتونه این فرضیه رو رد کنه،حتی فرض خودم هم بر این باشه که اشتباهه،و اعلام می کنم که اشتباهه(چون اگه قبولش کنم برام ممکنه بد بشه،خودت میفهمی چی میگم سعی نکن از این موضوع برا رد کردن حرفم استفاده کنی)چند نفر میتونن با فکر اینو قبول کنن؟من خداباور نیستم و با کسی خصومت شخصی ندارم و نمیدونم امیر کیه .میتونیم حتی با هم تلفنی صحبت کنیم که این قضیه ثابت بشه.اسم من حسامه.انگ کافر چسبوندن به یک مسلمان در اسلام مانند توهین میمونه و جزا داره.

(27-09-2019، 11:06)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بزارین بقیه هم جواب بدن
ای بابا دستمونو رو کردی که! اقا صابر میخواد وقت مردمو بگیره!! (اگر انجمن دارای ده تا موضوع باشه فقط یدونه از اونا مربوط به سرگرمیه).
هزینه هاست و دامین کمتر از اونیه که فکر میکنی و این تبلیغات میتونن از پسش دربیان. 
اقا صابر هم وقتی که تو به سیب زمینی میگفتی دیب دمینی این سایت رو راه اندازی کرد و از اون موقع هر روز بازی های جدید اپلود میکنه. توی ده سال بایدم اینهمه بازی وجود داشنه باشه.
توهم که میگی انجمن واسه پر کردن اوقات فراغت جوونهاست لطف کن برو سایت بازی تبیانم محاکمه کن Telegh_01 
اعضای دیگه هم نظر بدن دیگه منکه جلوشونو نگرفتم!
درضمن کدوم مسلمانی میاد و میگه چرا شما مشکلاتتونو با صلوات حل میکنین؟(توی تاپیک حضور خود را با صلوات ثبت کنید)
آب کم است
آن را اسراف نکنید
water is low
Do not waste it
الماء قلیل
لا تسرفوه

پاسخ
(27-09-2019، 12:12)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-09-2019، 11:47)من دشمن شما نیستم عزیز!! نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بزارین بقیه هم جواب بدن
ای بابا دستمونو رو کردی که! اقا صابر میخواد وقت مردمو بگیره!! (اگر انجمن دارای ده تا موضوع باشه فقط یدونه از اونا مربوط به سرگرمیه).
هزینه هاست و دامین کمتر از اونیه که فکر میکنی و این تبلیغات میتونن از پسش دربیان. 
اقا صابر هم وقتی که تو به سیب زمینی میگفتی دیب دمینی این سایت رو راه اندازی کرد و از اون موقع هر روز بازی های جدید اپلود میکنه. توی ده سال بایدم اینهمه بازی وجود داشنه باشه.
توهم که میگی انجمن واسه پر کردن اوقات فراغت جوونهاست لطف کن برو سایت بازی تبیانم محاکمه کن Telegh_01 
اعضای دیگه هم نظر بدن دیگه منکه جلوشونو نگرفتم!
درضمن کدوم مسلمانی میاد و میگه چرا شما مشکلاتتونو با صلوات حل میکنین؟(توی تاپیک حضور خود را با صلوات ثبت کنید)

من هرچیزی بگم شما یک چیزی میگی،ده بار خطا میزنی تا یدونش درست در بیاد،بحث کردن با انسان های مثل شما بی فایده ست . برداشت سطحی از حرف های من رو هر جونوری میتونه انجام بده .چه برسه به تکرار کردن این حرف ها.شما هم بهتره بجای دستمال زدن برا آقا صابر بری با کسایی حرف بزنی هم سطح خودتن.من که سطحم خیلی از شما پایین تره،مخصوصا در جمع کردن حسنه.برو عزیز برو دلت رو به...همین سایت خوش کن.

در ضمن عزیز من لا تسروفوه ، ه نداره.
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Heart کدوم شخصیت دیزنی؟ فقط دخترا! اگه پسر ها بیان هیچی دیگه پدرشون رو در میارم!
  «چالش بیان فرمو پر کنین منتظرمــــــــ»
  لطیفه (همه بیان تعریف کنن لایک بزنن)
Exclamation به چه چیز ماوراعی اعتقاد داری ؟ تا حالا دیدی ؟ ترسناک ! جنی ها بیان ! ☆☆
Flower هـدف و آرزوی خودت رو بیان کن،بذار قدرتـت نسـبت به هـدف هـات بیشتـر بشه シ
Wink عشق فقط پیام نما و باشگاه هایش پروازی ها بدویین بیان
  قدیمیای انجمن بیان (لطفا) ??
  از کدوم مدلی؟؟(پسرا بیان بخندن دخترا هم بیان نظر بدن )
  فقط فقط مــنــــــحرفـــا بیان (زن روسی و مرد انگلیسی)
Smile اونایی که تجرابه عشق یه طرفو رو داشتن بیان توووووووووووووووووو!!!!!!!!!!!!!!!!!!

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان