امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

دخترا بیاید تو شب یلدا کلی خودتونو خوشگل کنید

شب یلدا یکی از مراسم های خوب ما ایرانی هاست که همه فامیل جمع میشیم و این 1 دقیقه تایم اضافرو جشن می گیریم. طبق معمول هم همه دخترا یا میگن چی بپوشیم یا میگن چه جوری آرایش کنیم که از همه بهتر باشیم Big Grin
راستش واسه اینکه چی بپوشید نمی تونم بهتون کمکی کنمBf1 اما واسه اینکه خوشگل تر بشید تغییر کنید بهتون لنز چشم رنگی و پیشنهاد می کنم که کلی چشماتونو زیبا می کنه و خوشگلتر میشید
برای رنگ لنز به صورت کلی می تونم بگم اگه تم لباستون قرمز تناژ لنز طوسی و سبز باهاش خوب میشه
اگه تم لباستون سبز لنز عسلی و رنگ های تن گرم عالی میشه
ولی اگه انتخاب رنگ لنز چشمتون حساس ترید می تونید به ما پیام بدید یا مقاله های مارو درباره انتخاب رنگ لنز بخونید تا بهترین رنگ و بتونید انتخاب کنید
یه خبر خوبه دیگه ما هم واسه یلدا می خوایم کلی خوشحالتون کنیم و تو سایتمون تخفیف گذاشتیم.
برای خرید لنز چشم رنگی، طبی و طبی رنگی میتونید یه سری به فروشگاه اینترنتی لنز چشم ایران لنز بزنید و بین اون همه لنزای خوشگل یک انتخاب خوب داشته باشی تا تو شب یلدا کلی جذاب تر به نظر برسی.
سوالی داشتید در خدمتیم Heart
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  اگر قرار بود بین باهوش تر بودن و خوش قیافه تر بودن یکی را انتخاب کنید، کدام راانتخاب
Tongue بیاید هر سوالی دوست دارید از نفر قبلیتون و من بپرسید باید صادقانه جواب بدیم
  فرض کنید تویه اتوبوسید و نفر قبلیتون.......
Heart کدوم شخصیت دیزنی؟ فقط دخترا! اگه پسر ها بیان هیچی دیگه پدرشون رو در میارم!
Heart این اتفاقی که برای من افتاد سعی کنید برای شما نیافته{این داستان واقعیه و دردناک}
Thumbsup عکس غم ناک آپلود کنید
  دخترا بگید کدوم احلاق پسرا بیشتر رو مخه؟؟
Rainbow ¶¶بیاید بگید تو دوران مدرسه چه لقبی داشتید¶¶
Heart دخترا پسرا كدوم خوشگلتره؟♣♣♣سري اول دوم سوم♣♣♣
  جای خالی را پر کنید !

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان