امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

دیالوگ جوکر{تصویری}

دوستان اینارو ببینید و نظر بدید اگر خوشتون اومد بازم میزارم Heart
دیالوگ جوکر{تصویری} 1
این تشویق برای تو هستش خوش اومدی از حرفای من لذت ببر Big Grin

دیالوگ جوکر{تصویری} 1

دیالوگ جوکر{تصویری} 1

دیالوگ جوکر{تصویری} 1

دیالوگ جوکر{تصویری} 1

دیالوگ جوکر{تصویری} 1

دیالوگ جوکر{تصویری} 1

دیالوگ جوکر{تصویری} 1

دیالوگ جوکر{تصویری} 1

دیالوگ جوکر{تصویری} 1

دیالوگ جوکر{تصویری} 1

دیالوگ جوکر{تصویری} 1

دیالوگ جوکر{تصویری} 1
پاسخ
 سپاس شده توسط @پوریا@ ، ρσєѕɪ ، NAJY ، یلدا 86 ، AMIRMAHDI_AEZAZI ، Sirvan10_a ، *Tamana ، مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב
آگهی
90 درصد اینارو تا دیروز کوروش کبیر داشت میگفت الان شد جوکر؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ناشناس
پاسخ
 سپاس شده توسط کــــــــــⓐرمَن ، یلدا 86 ، Sirvan10_a ، The moon ، ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ
این بار جمله
1." من نقشه نمی کشم، من فقط انجام می دم".

2. "توام مثل منی، یه خل و چل. الان بهت نیاز دارن. وقتی بهت احتیاج نداشته باشن مثل یه جذامی طردت می کنن."

3. "تنها راه معقول زندگی تو این دنیا، زندگی بدون قواعده."

4. "همه چیز می سوزه."

5. "وقتی اوضاع خراب میشه همین مردم متمدن حاضرن همدیگه رو بخورن."

6. "با تمام قدرتت هیچ کاری نمی تونی انجام بدی چون چیزی نداری تا باهاش من و تهدید کنی."

دیالوگ های ماندگار جوکر/ گیف 2

7. "من از چیزای ارزون لذت می برم، مثل دینامیت و باروت. میدونی وجه مشترکشون چیه؟ هردو ارزون اند."

8. "یه همسر زیبا داشتم که بخاطر بدهی نزول خوارها صورتش و خط خطی کردند ولی ما پولی برای عمل جراحی نداشتیم. اون تحملش و نداشت. می خواستم دوباره لبخندش و ببینم، می خواستم کاری کنم تا بدونه من اهمیتی به این زخم ها نمی دم، برای همین به تیغ گذاشتم توی دهنم و این کار و با خودم کردم. می دونی چی شد؟ تحمل صورتم رو نداشت، من و ترک کرد. حالا جنبه خنده دار دنیا رو می بینم و دیگه همیشه لبخند می زنم."

9. "من نمی خوام بکشمت. بدون تو من چکار کنم؟ برگردم سر دزدی از دستفروش های مافیا؟ تو، من و کامل می کنی."

10. "باید قوانین و بشکنی تا به حقیقت پی ببری."

11. "این روزا نمیشه به کسی اعتماد کرد، همه کارها رو آدم خودش باید انجام بده."

12. "من نقشه کش نیستم، من می خوام به دنیا نشون بدم تلاش نقشه کش ها واسه کنترل اوضاع چقدر واقعا رقت انگیزه."

30 دیالوگ ماندگار از جوکر/گیف 3

13. "مافیا نقشه می کشن، پلیسا نقشه می کشن، اونا نقشه کش هایی هستند که سعی می کنند دنیای کوچیکشون و کنترل کنند."

14."من هیولا نیستم، فقط از زمونه جلوترم."

15 "اونا فقط تا جایی خوب هستن که دنیا بهشون اجازه می ده."

16."من معتقدم هر چیزی که آدم رو نکشه، تنها اون رو بیشتر غیرقابل پیش بینی می کنه."

17. "آدما تو لحظات آخر عمرشون بهت نشون می دن که واقعا کی هستن."

18. "جنون مثل جاذبه زمینه، فقط یه هل کوچیک نیاز داره."

30 دیالوگ ماندگار از جوکر/ گیف چهارم

19."میخوای بدونی چطور این زخم ها رو برداشتم؟ پدرم یه الکلی و معتاد بود و یه شب که بیش از همیشه به سرش زد، مامان چاقوی آشپزخونه رو برداشت تا از خودش دفاع کنه. پدرم از این کار خوشش نیومد پس در حالیکه من تماشا می کردم چاقو رو زد به خود مامانم. همین طور که می خندید سرش و برگردوند طرف من و گفت" چرا اینقدر جدی؟" با چاقو اومد سمت من، تیغه چاقو رو گذاشت توی دهنم: بذار یه لبخند روی این چهره بکشم."

20. "تو دنیای خنده داری زندگی می کنیم."

21."مثل اونا صحبت نکن. تو مثل اونا نیستی، حتی اگر بخوای باشی."

22. "هیچ وقت از ضربه به سر شروع نکن، حریف گیج میشه و نمیتونه ضربه های بعدی رو حس کنه."

23. "با این قواعد دست خودت و بستی و فکر می کنی باعث نجات توئه؟"

24. "کشتن یه انتخابه."

جوکر

25. "وقتی اوضاع طبق نقشه پیش میره کسی وحشت زده نمیشه، حتی اگر نقشه هولناکی باشه."

26."می خوای بدونی چرا از چاقو استفاده می کنم؟ چاقو صریحه، با اسلحه نمیشه تمام اون احساسات ظریف و لمس کرد."

27."اگر توی کاری وارد هستی، اون و مجانی انجام نده."

28. "من نماینده آشوبم، میدونی خوبی آشوب تو چیه؟ اینکه منصفانه است."

29. "اخلاقیات و قواعد واسشون یه شوخی بی مزست. با اولین نشانه ای از مشکل اونا رو فراموش می کنن."

30. "یکم بی نظمی راه بنداز، اونوقت همه جا آشوب میشه."
پاسخ
 سپاس شده توسط @پوریا@ ، یلدا 86
1:جوکر: می دونی زخم های صورتم برای چیه؟
من ﻳﻪ ﻫﻤﺴﺮ ﺩﺍﺷﺘﻢ، ﺯﻳﺒﺎ ﺑﻮﺩ .
ﻗﻤﺎﺭ ﺑﺎﺯی ﻣﻴﮑﺮﺩ ﻭ ﻳﻪ ﻋﺎﻟﻤﻪ بدﻫی ﺑﺎﻻ ﺁﻭﺭﺩﻩ ﺑﻮﺩ
ﻃﻠﺒﮑﺎﺭﺍ ﺻﻮﺭﺗﺸﻮ ﺧﻂ ﺧﻄی ﮐﺮﺩﻥ
ما پوﻟی ﺑﺮﺍی ﺟﺮﺍﺣﻴﺶ ﻧﺪﺍﺷﺘﻴﻢ ،
ﻣﻴﺨﻮﺍﺳﺘﻢ ﺑﺪﻭﻧﻪ ﮐﻪ ﺯﺧﻤﺎﺵ برای من ﺍﻫﻤﻴﺘی ﻧﺪﺍﺭﻩ ،
ﺑﺮﺍی ﻫﻤﻴﻦ ﻳﻪ ﺗﻴﻎ ﮔﺬﺍﺷﺘﻢ ﺗﻮ ﺩﻫﻨﻢ ﻭ
ﺍﻳﻦ ﮐﺎﺭﻭ ﮐﺮﺩﻡ ، ﻣﻴﺪﻭﻧی ﺑﻌﺪﺵ ﭼی ﺷﺪ؟
ﻧﺘﻮﻧﺴﺖ ﺍﻳﻨﺠﻮﺭی منو ﺑﺒﻴﻨﻪ ﻭ ﺗﺮﮐﻢ ﮐﺮﺩ
ﺣﺎﻻ ﻫﻤﻴﺸﻪ ﻣﻴﺨﻨﺪﻡ !

2:جوکر خطاب به بتمن :

تو واسه اونا فقط یه عوضی هستی …
مثل من …
فقط الآنه که بهت احتیاج دارن …
زمانی که نخوانت …
مثل آشغال میندازنت دور …

3:وقتی یه وضعیت بحرانی پیش بیاد
همین مردم متمدن
حتی حاضر میشن همدیگه رو بخورن

4:ببین … من هیولا نیستم …
من فقط یه وضعیت بحرانی ام …

5:بتمن : پس چرا میخوای منو بکشی ؟
جوکر : هاهاها … من نمیخوام تورو بکشم ! بدون تو چیکار باید کنم ؟ برم دوباره با دلالای مواد سر و کله بزنم ؟! نه . تو منو کامل میکنی

6:جوکر : اگه تو کاری تخصص داری هیچوقت اون رو مجانی انجام نده…

7:جوکر :میدونی چرا از چاقو استفاده می کنم؟

تفنگ ها خیلی سریعن، با تفنگ نمیتونی تمام اون حس طرفت رو درک کنی!

آخه آدم ها تو لحظه های آخر نشون میدن که واقعا کی هستن!

8:اگه از قبل اعلام کنی که مثلآ می خوای یه بیمارستان رو منفجر کنی خب وقتی این کار رو بکنی مردم

متعجب و وحشت زده نمی شن

9:جوکر : وقتی کارها طبقِ نقشه پـیش بره هیچ کس وحشت زده نمیشه، حتی اگه اون نقشه، وحشتناک باشه

و به نظر من بهترین دیالوگش

10:چرا باید به خاطر رفتار خشنم عذر خواهی کنم.
مگه اونایی که منو به اینجا رسوندن ازم عذرخواهی کردن
پاسخ
 سپاس شده توسط یلدا 86 ، Sirvan10_a
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیالوگ جوکر{تصویری} 1

دیالوگ جوکر{تصویری} 1

دیالوگ جوکر{تصویری} 1

دیالوگ جوکر{تصویری} 1

دیالوگ جوکر{تصویری} 1

دیالوگ جوکر{تصویری} 1

دیالوگ جوکر{تصویری} 1

دیالوگ جوکر{تصویری} 1

دیالوگ جوکر{تصویری} 1

دیالوگ جوکر{تصویری} 1

دیالوگ جوکر{تصویری} 1
!.. ﻣــــــــَــﻐﺮﻭرای ﺍِﻣــــــــْـــــــــــــــــﺮﻭﺯ

ﺧـــــُـــﻮﺭﺩ ﺷــــــُــــﺪِﻩ ﻫــْـــﺎﯼ ﺩﯾـــْـــﺮُﻭﺯَن….<(_ _)>

دیالوگ جوکر{تصویری} 1
پاسخ
 سپاس شده توسط کــــــــــⓐرمَن
دیالوگ جوکر{تصویری} 1
1." من نقشه نمی کشم، من فقط انجام می دم".

2. "توام مثل منی، یه خل و چل. الان بهت نیاز دارن. وقتی بهت احتیاج نداشته باشن مثل یه جذامی طردت می کنن."

3. "تنها راه معقول زندگی تو این دنیا، زندگی بدون قواعده."

4. "همه چیز می سوزه."

5. "وقتی اوضاع خراب میشه همین مردم متمدن حاضرن همدیگه رو بخورن."

6. "با تمام قدرتت هیچ کاری نمی تونی انجام بدی چون چیزی نداری تا باهاش من و تهدید کنی."
7. "من از چیزای ارزون لذت می برم، مثل دینامیت و باروت. میدونی وجه مشترکشون چیه؟ هردو ارزون اند."

8. "یه همسر زیبا داشتم که بخاطر بدهی نزول خوارها صورتش و خط خطی کردند ولی ما پولی برای عمل جراحی نداشتیم. اون تحملش و نداشت. می خواستم دوباره لبخندش و ببینم، می خواستم کاری کنم تا بدونه من اهمیتی به این زخم ها نمی دم، برای همین به تیغ گذاشتم توی دهنم و این کار و با خودم کردم. می دونی چی شد؟ تحمل صورتم رو نداشت، من و ترک کرد. حالا جنبه خنده دار دنیا رو می بینم و دیگه همیشه لبخند می زنم."
دیالوگ جوکر{تصویری} 1
9. "من نمی خوام بکشمت. بدون تو من چکار کنم؟ برگردم سر دزدی از دستفروش های مافیا؟ تو، من و کامل می کنی."

10. "باید قوانین و بشکنی تا به حقیقت پی ببری."

11. "این روزا نمیشه به کسی اعتماد کرد، همه کارها رو آدم خودش باید انجام بده."

12. "من نقشه کش نیستم، من می خوام به دنیا نشون بدم تلاش نقشه کش ها واسه کنترل اوضاع چقدر واقعا رقت انگیزه."
13. "مافیا نقشه می کشن، پلیسا نقشه می کشن، اونا نقشه کش هایی هستند که سعی می کنند دنیای کوچیکشون و کنترل کنند."

14."من هیولا نیستم، فقط از زمونه جلوترم."

15 "اونا فقط تا جایی خوب هستن که دنیا بهشون اجازه می ده."

16."من معتقدم هر چیزی که آدم رو نکشه، تنها اون رو بیشتر غیرقابل پیش بینی می کنه."

17. "آدما تو لحظات آخر عمرشون بهت نشون می دن که واقعا کی هستن."

18. "جنون مثل جاذبه زمینه، فقط یه هل کوچیک نیاز داره."
دیالوگ جوکر{تصویری} 1
19."میخوای بدونی چطور این زخم ها رو برداشتم؟ پدرم یه الکلی و معتاد بود و یه شب که بیش از همیشه به سرش زد، مامان چاقوی آشپزخونه رو برداشت تا از خودش دفاع کنه. پدرم از این کار خوشش نیومد پس در حالیکه من تماشا می کردم چاقو رو زد به خود مامانم. همین طور که می خندید سرش و برگردوند طرف من و گفت" چرا اینقدر جدی؟" با چاقو اومد سمت من، تیغه چاقو رو گذاشت توی دهنم: بذار یه لبخند روی این چهره بکشم."

20. "تو دنیای خنده داری زندگی می کنیم."

21."مثل اونا صحبت نکن. تو مثل اونا نیستی، حتی اگر بخوای باشی."

22. "هیچ وقت از ضربه به سر شروع نکن، حریف گیج میشه و نمیتونه ضربه های بعدی رو حس کنه."

23. "با این قواعد دست خودت و بستی و فکر می کنی باعث نجات توئه؟"

24. "کشتن یه انتخابه."
دیالوگ جوکر{تصویری} 1
25. "وقتی اوضاع طبق نقشه پیش میره کسی وحشت زده نمیشه، حتی اگر نقشه هولناکی باشه."

26."می خوای بدونی چرا از چاقو استفاده می کنم؟ چاقو صریحه، با اسلحه نمیشه تمام اون احساسات ظریف و لمس کرد."

27."اگر توی کاری وارد هستی، اون و مجانی انجام نده."

28. "من نماینده آشوبم، میدونی خوبی آشوب تو چیه؟ اینکه منصفانه است."

29. "اخلاقیات و قواعد واسشون یه شوخی بی مزست. با اولین نشانه ای از مشکل اونا رو فراموش می کنن."

30. "یکم بی نظمی راه بنداز، اونوقت همه جا آشوب میشه."
دیالوگ جوکر{تصویری} 1
پاسخ
 سپاس شده توسط Sirvan10_a ، 12345678912
آگهی
ما وقتي دست از گشتن زير تختمون دنبال هيولا هااا ........ ايييييين عالييييي بود خيليييييي زياددددددد دوس داشتم
;]
پاسخ
عالی بود بازم بزار خیلی باحال بودن
ガ━━Σبه بعضیام باس گفت ، مرسی که نیستی゚Д゚)━━ン!!
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  دیالوگ های زیبا کلاه قرمزی و پسرخاله
  دیالوگ های ماندگار فیلم های معروف !
  دیالوگ های ماندگار و خنده دار باب اسفنجی
  دیالوگ‌های ماندگار Rick and Morty
  جرمی رنر تصویری از صورت آسیب دیده خود از پشت صحنه سریال Hawkeye را منتشر کرد
Smile جرد لتو در فیلم Zack Snyder's Justice League نقش جوکر را ایفا می‌کند
  هنری کویل تصویری از پشت صحنه فصل دوم سریال The Witcher را به اشتراک گذاشت
  دیالوگ های زیبای سریال ✘شــــﮫرزإد✘
Star ۩ ♠تعدادی دیالوگ از بهترین فیلم های سینما ۩ ♠
  تصویری عجیب از جانی دپ در دادگاه منتشر شد!

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان