امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 3.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

دیالوگ های زیبا کلاه قرمزی و پسرخاله

آقای مجری: اصلا میدونی دوربین چیه؟
فامیل دور: آقای مجری هه ه ه ه ه چه حرفایی میزنید !
نخوردیم نون گندم ولی دیدیم دسته مردم . . .
یکی از اجداد ما که توی شهر دور زندگی میکرد از دور رفت بیرون خیلی هم دور شد برای این که دور رو بببینه این دستگاه رو ساخت . . .

فامیل دور: سه نوع دور داریم.
اونی که دستت بش نمی رسه !
اونی که چشمت بهش نمی رسه !
اونی که فکرت هم بش نمی رسه !

نظر و سپاس یادتون نره(;
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(((:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
•ناشناس•
پاسخ
 سپاس شده توسط чернаяЛуна ، ρσєѕɪ ، ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ ، Ɗєя_Mσηɗ ، sober ، سهَ‌ند ، ßяɪcε ، مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב ، امیر539 ، SABER ، @پوریا@ ، ραтяιcια ، Волшебник ، کــــــــــⓐرمَن ، _leιтo_ ، All out of love ، Emmɑ ، Thyme
آگهی
تست بازیگری پسرخاله
+ رامبد جوان:...در می زنی، من مثلا یه خانومم، درو باز می کنم میگم بله... تو یه جوری که من حالم بد نشه به من توضیح میدی که ماشینمو دزد برده...
* پسر خاله: می خواستم بگم اگه به شما بگن باباتون فردا می میره حاضری چه قدر پول بدی که نمیره؟
+ هر چی که دارمو ندارم...
* اگه بگن مادرتونم روش چی؟!
+ دیگه هر چی که دارمو ندارمو از اینورو اونور می تونم جور بکنم...
* اگه بگن خودتونم روش سه تایی؟!
+ چرا آخه...؟
* مثلنه دیگه...
+ دیگه نمی دونم باید چی کار کنم...
* نمی دونی؟
+ نه !
*ولی خوشحال باش...هیچکدومشون نمی میرن... خودتم زنده می مونی... یه ماشین قراضه جایه باباتو ننتو خودت به باد رفت!... به درکــــــــ!
(((:

•ناشناس•
پاسخ
 سپاس شده توسط ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ ، чернаяЛуна ، سهَ‌ند ، ßяɪcε ، امیر539 ، @پوریا@ ، _leιтo_ ، مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב ، All out of love ، Emmɑ
فامیل دور: راه رفتـنـی را، باید رفت! در بستنی را، بــــاید بست!
پسر عمه زا: در بستنی رو باید لیسید!
(((:

•ناشناس•
پاسخ
 سپاس شده توسط ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ ، чернаяЛуна ، سهَ‌ند ، ßяɪcε ، امیر539 ، @پوریا@ ، _leιтo_ ، مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב ، All out of love ، Emmɑ ، Thyme
کلاه قرمزی: می دونی چندتا کلاه قرمزی تو کوه قایم شدن؟
آقای مجری:چند تا کلاه قرمزی تو کوه قایم شدن؟!؟!؟!
کلاه قرمزی: من هرچی می گفتم اونا هم همون رو می گفتن!
من می گفتن سلین اونا می گفتن سلین، سلین لین لین لین
(((:

•ناشناس•
پاسخ
 سپاس شده توسط чернаяЛуна ، ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ ، سهَ‌ند ، ßяɪcε ، @پوریا@ ، _leιтo_ ، All out of love ، Emmɑ
آقای مجری: کلاه قرمزی برای چی خونه تکونی میکنیم؟
کلاه قرمزی: برای اینکه پدرمون درآد...!
(((:

•ناشناس•
پاسخ
 سپاس شده توسط чернаяЛуна ، ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ ، سهَ‌ند ، ßяɪcε ، @پوریا@ ، _leιтo_ ، All out of love ، Emmɑ
مشاعره در کلاه قرمزی 91
فامیل دور: چی بگم؟!
آقای مجری: اگر در بند در ماندو نه! اون قبول نیست!
فامیل دور: اونو میخواستم بگم آخه! اینو میگم حالا:از در درآمدی و من از خود به در شدم...
پسرعمه زا:سلطان غم مادر، بی تو پسر نمی شود!
آقای مجری: نه بچه جان! یه شعر قشنگ؛ باید میم هم داشته باشه.
پسرعمه زا: می تو پسر نمی شود... خوبه؟!
فامیل دور:ما بدین در نه پی حشمت و جاه آمده ایم...
آقای مجری:این دیوونم کرد از دست این دره!
پسرعمه زا: سلطان غم مادر!
ببعی: مرنجان دلم را که این مرغ وحشی، ز بامی که برخاست، مشکل نشیند، ببببعععع! عین بده...
پسرعمه زا: سلطان غم مادر!!!
(((:

•ناشناس•
پاسخ
 سپاس شده توسط чернаяЛуна ، ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ ، سهَ‌ند ، ßяɪcε ، _leιтo_ ، Emmɑ
آگهی
آقای برق کار: اگه سیم لخت باشه چی میشه ؟
کلاه قرمزی: خوب سیم خجالت میکشه ...
(((:

•ناشناس•
پاسخ
 سپاس شده توسط ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ ، سهَ‌ند ، чернаяЛуна ، ßяɪcε ، _leιтo_ ، Emmɑ ، Thyme
آقای مجری:حالا خودتون رو رها کنید!
فامیل دور:چی کار کنیم؟
آقای مجری: رها کنید!
کلاه قرمزی: آقای مجری، می خوای ضبط رو روشن کن خودمون رو رها کنیم!

کلاه قرمزی: آقای مجری! منم دیکسم می گیره!
پسرعمه زا: الان سی دی منم می گیرَه!

آقای مجری: خب، حالا دیگه خودتون رو رها کنید!
پسرعمه زا: آقای مجری! من بَرَم دستشویی؟
آقای مجری: برو!
پسرعمه زا: ها، اونجا خوبَه!
فامیل دور: منم همین جا دراز می کشم!
آقای مجری: اینجا چرا؟
فامیل دور: دیگه همین جا خودمو رها کردم
(((:

•ناشناس•
پاسخ
 سپاس شده توسط ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ ، سهَ‌ند ، чернаяЛуна ، ßяɪcε ، _leιтo_ ، Emmɑ
دیالوگ های زیبا کلاه قرمزی و پسرخاله 1
(((:

•ناشناس•
پاسخ
 سپاس شده توسط سهَ‌ند ، чернаяЛуна ، ßяɪcε ، _leιтo_ ، Emmɑ ، Thyme
دیالوگ های زیبا کلاه قرمزی و پسرخاله 1
(((:

•ناشناس•
پاسخ
 سپاس شده توسط чернаяЛуна ، سهَ‌ند ، ßяɪcε ، ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ ، _leιтo_ ، Emmɑ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  دیالوگ های ماندگار فیلم های معروف !
  دیالوگ های ماندگار و خنده دار باب اسفنجی
  دیالوگ‌های ماندگار Rick and Morty
  دیالوگ های زیبای سریال ✘شــــﮫرزإد✘
Star ۩ ♠تعدادی دیالوگ از بهترین فیلم های سینما ۩ ♠
  دیالوگ های ماندگار و عاشقانه فیلم کازابلانکا
  دیالوگ جوکر{تصویری}
  معرفی فیلم جن زیبا
  پیچیده ترین دیالوگ های سینما
  دیالوگ نماینده در « پایتخت 6 » سانسور شد!

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان