امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ماجرای این دختر با حجاب در آکادمی موسیقی من و تو!

Rainbow 
چندی است که برنامه «آکادمی موسیقی» در شبکه انگلیسی من و تو آغاز شده است، اگرچه روند انتخاب شرکت کنندگان در برنامه مذکور حتی در سری قبل مورد اشکال بینندگان بود اما در سری جدید مسئولان شبکه با انتخاب دختر محجبه ای که گمان نمی رفت او را برای شرکت در آکادمی برگزینند تعجب همگان را برانگیخت.قدم های آرام شبکه من و تو برای تغییر ذائقه و سبک زندگی با انتخاب دختر محجبه شنیده می شود، این شبکه با وجود آنکه بر نحوه پوشش و ... سایر شرکت کنندگان تاکید دارد اما در مورد دختر محجبه هیچ واکنشی نشان نداده و طوری وانمود می کند که شرکت یک زن با پوشش اسلامی در برنامه های موسیقی اشکالی ندارد،

از سوی دیگر علیه حکومت دینی (نظام ج.ا.ا) اقدام به پخش برنامه و مستند کرده و حتی در بخش خبری خود اخباری را واگویه می کند که از سایر شبکه های ضدانقلاب پخش می شود. تقابل آشکار من وتو با دین اسلام در برنامه های گوناگون آن بر کسی پوشیده نیست اما اینکه چرا شبکه من وتو و دست اندرکاران آن دختر مسلمان را برای خوانندگی انتخاب کرده و مخارج ناشی از انتخاب این فرد را متقبل می شوند سوالی است که نه مسئولان انگلیسی من وتو بلکه مخاطبان باید از خود پرسش کنند.
ماجرای این دختر با حجاب در آکادمی موسیقی من و تو! 1
پاسخ
 سپاس شده توسط ...asall... ، satanic.skyscraper ، parisa16 ، StRaNgEr ، elnaz-s ، اتنا 00 ، ƝeGaЯ ، تیتانیوم ، ALA ، Anahita.N ، pink devil ، 1378alireza ، Elahe.2013 ، رندی ارتون ، Mason ، R.t.R.d ، 000sara ، mohammad1800i ، گل پری ، ICe Angele ، ☺شهرزاد☺ ، T A R A ، bi kas ، ERFAN.1 ، killer angels ، هیوا1 ، ღSηow Princessღ ، M.A.A.7.7 ، mohammad12 ، bahare_021 ، azary ، مهوش ، ★MoRpHeUsS★ ، farasoo2013 ، tanha naro ، ♠▒DERAGON▒♠ ، lady snow white ، hamidshahvali ، SHAYESTEH2013 ، @hasti@ ، ~JaSmIn~ ، šhεïdα ، * Exceptional girl * ، خانوم دکتر ، zahrabavandpour ، ~Mahnaz~ ، αѕтer ، Avril. ، NeginNg ، حقوقدان انجمن ، عطرینا ، tawnygirl ، یاسی@_@ ، mahali ، مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב
آگهی
ای ول
ازش خوشم میاد
پاسخ
 سپاس شده توسط M.A.A.7.7 ، ~ ʀσᴢнɪηα ~
بچه ها این شبکه شبکه یهودیا هست
خیلی کثیف هستن
درست ایران اوضاعش خرابه اما این بی پدر مادرا یه جوری ایرانو مسخره میکنن که ادم غیرتی میشه بر ا سر زمینش
یه ادم عوضی هم بلا نسبت همتون میاد کلیپ سوتی میفرسته برا سالی تاک اون دکتر کپی
یکم با دید بازتر به همه چیز نگاه کنید
روزای روشن خداحافظ سرزمین من خدا حافظ
پاسخ
 سپاس شده توسط satanic.skyscraper ، nima555 ، ~ ʀσᴢнɪηα ~ ، Mason ، R.t.R.d ، شکوفه2 ، ღSηow Princessღ ، THE JOKER ، zahra! ، ♠▒DERAGON▒♠ ، lady snow white ، šhεïdα ، خانومي ، ❤уαѕαмιη❤ ، Avril.
همش دروغه

(:  ......  nobody  is  #perfect
پاسخ
 سپاس شده توسط nima555 ، سسسس ، ~ ʀσᴢнɪηα ~ ، صحرا 2
(10-02-2013، 21:18)mohammad1800i نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بچه ها این شبکه شبکه یهودیا هست
خیلی کثیف هستن
درست ایران اوضاعش خرابه اما این بی پدر مادرا یه جوری ایرانو مسخره میکنن که ادم غیرتی میشه بر ا سر زمینش
یه ادم عوضی هم بلا نسبت همتون میاد کلیپ سوتی میفرسته برا سالی تاک اون دکتر کپی
یکم با دید بازتر به همه چیز نگاه کنید

اینا همش درست..
ولی ما برای خنده و تفریح به این شبکه نگاه میکنیم..
تو فیس بوک دیدم خود احمدی نژاد هم ماهواره داره!!:|
دریای غم:مادر
پاسخ
 سپاس شده توسط zayn ، ƝeGaЯ ، ~ ʀσᴢнɪηα ~ ، 000sara ، خانومي ، ارش خان
خب ارمیا صداش خوبه ولی روی قوانین زندگیش پا نذاشته وا این چه حرفیه شبکه ی من و تو میگه ما باید هرجوری راحتیم باشیم نه نباید حجاب کنیم

به هرحال ممنونمHeartSmile
سپاس بدید منم تلافی میکنم

پاسخ
 سپاس شده توسط پيشي ي ملوس ، ~ ʀσᴢнɪηα ~ ، ICe Angele ، *گوجه سبز* ، lady snow white ، علي كاوند
آگهی
(10-02-2013، 21:53)000sara نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خب ارمیا صداش خوبه ولی روی قوانین زندگیش پا نذاشته وا این چه حرفیه شبکه ی من و تو میگه ما باید هرجوری راحتیم باشیم نه نباید حجاب کنیم

به هرحال ممنونمHeartSmile
راست می گیBig Grin
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تـــَـنــهـــایی
پاسخ
 سپاس شده توسط ~ ʀσᴢнɪηα ~ ، 000sara ، ICe Angele ، sghghashghaee
به این می گن مسلمون واقعی بقیه خانوما یاد بگیرن
یه خاطره می نالم جای دوری نمی ره
توی هواپیما در مسیر ترکیه بودیم خلیان نالید که الان از مرضض ایران خارج و به آسمان ترکیه رسیدیم دیدم فضا عوض شد بوی سکس همه جا پیچیده بود همه خانوما یک لباسهایی پوشیده بودن ک صد رحمت به خارج کشور
پاسخ
 سپاس شده توسط ~ ʀσᴢнɪηα ~ ، lady snow white
هیچ مشکلی نداره این شبکه هارو نگاه کنید اما اگاهانه نگاه کنید
4قاچ نشینید پای تی وی که اونا مسخرتون کنن
اون پسر یهودی دیدین ریش بلند میذاره؟جدیدا دیدن خیلی ضایع هست کمتر میارنش!!!
گوگوش هم یه سنبله که ملت منحرف بشه که فکر کنن این شبکه مال گوگوشه در صورتی که مال اسراییل هست!!
خلاصه تو این اوضاع بی درو پیکر مملک اینا هم دارن از اب گل الود ماهی میگیرن به جا اینکه فکر چاره باشن میاد تو سالی تاک شیر اب توالت عمومی مارو مسخره میکنه به نظرتون یه ادم عاقل میاد کشور خودشو اینجوری مسخره کنه؟بعد بیان کشورهای خارجی شیک نشون بدن هر سوتی تو ایران باشه اینا میان زود جبهه میگیرن اما گنده کاریا خارجی هیچیش نمیگن
زنده باد ایران و هرچی ایرانی اگاهه
روزای روشن خداحافظ سرزمین من خدا حافظ
پاسخ
 سپاس شده توسط ~ ʀσᴢнɪηα ~ ، bahare_021 ، ღSηow Princessღ ، tanha naro ، zahra! ، lady snow white ، šhεïdα ، دخی بامرام
دوستان من يكي از طرفداراي پروپا قرص منو تو هستم اما اين دليل نميشه كه منوتو رو تاييد كنم.اره منم قبول ميكنم كه اخبارش و همينطور دكتركپي ايران رو مسخره ميكنه و من واقعا 3-4جلسه ديدم به قول اين دوستمون خونم به جوش اومده ولي برنامه هاي علميش رو نگاه ميكنم و به نظرم تايپيك خيلي بي محتواييه يعني چي كه اين دختره حجاب داره و بعد اومدن قبولش كردن خب مملكت ازاده ديگه خوبه عينه مملكت ما يك خارجي بياد بدون حجاب باشه بعد ببينين مملكت باهشون چيكارا كه نميكنه ژس بهتره كه تايژيك رو حذف كني
پاسخ
 سپاس شده توسط armitalove ، ~ ʀσᴢнɪηα ~ ، ICe Angele ، melodicl ، tanha naro ، lady snow white ، šhεïdα ، armin van buuren

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  نامه ی یک دختر کم توقع
  وقتی یه دختر گریه میکنه ..
  متن های فوق العاده زیبا در مورد دختر
Star دختر بود یعنی...........!
  مسابقه بین دختر ها و پسر ها ببینیم کی باهوش تره؟
  به نظرتون پسر خیانت کرده یا دختر
  راز جذب شدن دختر ها به پسر های سوسول و ......!!!!؟؟؟حتما بخونین.
  دوست دختر چیست؟(طنز)
Lightbulb شما جای این دختر باشین...؟؟
  یک سنت غلط جان هستی دختر 11 ساله را گرفت + عکس

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان