امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

مهران غفوریان : مسائل داخلی ما ارتباطی به شبکه های ماهواره ای ندارد

مهران غفوریان : مسائل داخلی ما ارتباطی به شبکه های ماهواره ای ندارد 1
بازیگر مطرح سینما و تلویزیون با تاکید بر اینکه ادبیات برخی نشریات داخلی درباره هنرمندان حتی در صورت وجود اختلاف نظر درست نیست، گفت: من در اعتراض به اهانت نشریه ای به هنرمندان، هر واکنشی نشان بدهم ارتباطی به شبکه های ماهواره ای معاند ندارد و هیچ وقت پاسخی به تماس این رسانه ها نداده ام.

به گزارش مووی مگ به نقل از فارس، مهران غفوریان در واکنش به سوء استفاده شبکه های ماهواره ای معاند از اعتراض وی نسبت به مطلب توهین آمیز یک نشریه داخلی گفت: من در واکنش به اهانت نشریه ای که متاسفانه در آخرین شماره خود، شان خود و هنرمندان این مرز و بوم را رعایت نکرده بود واکنش نشان دادم.

این بازیگر سینما و تلویزیون افزود: با آنکه من در هیچ کدام از شبکه های اجتماعی فعالیت ندارم اما انتقاد من در فضای مجازی پخش شد و در ادامه نیز به شبکه های ماهواره ای رسید که من حتی برای نام بردن نیز آنها را به رسمیت نمی شناسم و آنها اقدام به سوء استفاده کردند که باید بگویم مسایل داخلی ما ارتباطی به آنها ندارد.

غفوریان همچنین ادامه داد: من در واکنش به اهانت آن نشریه اقدامی انجام داده ام و هر واکنشی اعم از شکایت رسمی و اعتراض که نشان بدهم ارتباطی به این شبکه ها ندارد، من حتی پاسخی به تماس های این رسانه ها نمی دهم، افتخارم این است که در ایران هستم و برای شاد کردن مردم این کشور تلاش می کنم و نحوه اعتراض من ربطی به این شبکه های معلوم الحال که بیشتر به فکر خودشان هستند ندارد.

وی در پایان گفت: توقعم از نشریات کشور خیلی بیشتر است و این نحوه ادبیات نسبت به هنرمندان حتی در صورت اختلاف نظر نیز درست نیست.
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  سه بازیگر جدید برای بازی در نقش‌های اصلی به سریال Willow شبکه دیزنی پیوستند
Information معرفی شبکه سپهر
  شبکه‌ی HBO پخش دو قسمت ویژه از سریال Euphoria را تأیید کرد
  جیمی فاکس در فیلم مهیج Day Shift شبکه نتفلیکس نقش‌آفرینی می‌کند
  مهران مدیری در فیلم جدید مسعود کیمیایی حضور خواهد داشت
  سریال L.A.’s Finest شبکه اسپکتروم پس از دو فصل لغو شد
  تمرکز اصلی شرکت دیزنی به جای سینما روی شبکه آنلاین خواهد بود
  مرور زندگی اسرای ایرانی دوران جنگ با بازپخش «نبردی دیگر» از شبکه افق سیما
  کلویی گریس مورتس ستاره سریال The Peripheral شبکه آمازون خواهد بود
  The Boys از شبکه آمازون پرایم، سومین سریال پربیننده روز است

پرش به انجمن: