امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

کایرا نایتلی تماشای انیمیشن « سیندرلا » را برای دخترش ممنوع کرد!

کایرا نایتلی تماشای انیمیشن « سیندرلا » را برای دخترش ممنوع کرد! 1
کایرا نایتلی فاش کرد که دیدن برخی از کارهای کلاسیک «دیزنی» را در خانه‌اش ممنوع کرده است، چون با پیامی که آن‌ها می‌خواهند به دختر کم سن و سالش در این آثار بدهند مخالف است.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از ایندیپندنت، کایرا نایتلی بازیگر ۳۳ ساله فیلم‌هایی همچون «دزدان دریایی کارائیب» در گفتگو با الن دی‌جنرس در برنامه الن‌شو گفت دخترش ادی اجازه ندارد «سیندرلا» را که در سال ۱۹۵۰ منتشر شده است ببیند برای این که شخصیت سیندرلا در انتظار یک مرد ثروتمند است تا او را نجات دهد، او گفت: من حقیقتا این اثر را دوست دارم اما این موضوعی است که واقعا اذیتم می‌کند؛ من با پیامی که می‌خواهد به دخترم بدهد مخالفم.

درباره «پری دریایی کوچولو» که آن هم در خانه ما ممنوع است باید بگویم من عاشق آن هستم، ترانه هایش عالیست ولی این جا نیز می گوید صدایت را برای یک مرد بلند نکن. مشکل من با «پری دریایی کوچولو» البته کمی فرق دارد این جا چون عاشق آن هستم سخت است و بعضی مواقع آن را نگاه می کنم.

با این حال بازیگر «دزدان دریایی کاراییب» درباره انیمیشن «درجستجوی دوری» که ادامه «در جستجوی نمو» است و یکی از صداپیشگان آن، الن دی‌جنرس مجری این برنامه بود گفت: این انیمیشن در خانه ما بسیار محبوب است. انیمیشن‌های «یخ‌زده» و «موانا» نیز بسیار عالی هستند.

نایتلی در فیلم پیش روی دیزنی به نام «فندق‌شکن و چهار قلمرو» که قرار است روز ۲ نوامبر اکران شود حضور دارد.

این اثر فانتزی را لاسه هالستروم و جو جانستون به صورت مشترک کارگردانی کرده‌اند.
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  نقد انیمیشن روح
  اسکار قوانین مرتبط با نحوه اکران فیلم ها برای رقابت آن‌ها برای کسب جوایز را آسان کرد
  چارلی کافمن: پس از شکست مالی انیمیشن Anomalisa دیگر اهمیتی به ساخت فیلم نمی‌دهم
  کیرا نایتلی ستاره سریال درام تازه شرکت اپل خواهد بود
  دستور رئیس صداوسیما برای ساخت سریالی برای کرونا
  آیشواریا رای و دخترش به دلیل وخامت حال به بیمارستان منتقل شدند
Question | در دوران کرونا تماشای چه فیلم‌هایی آرامش‌بخش است؟ |
  همبازی شدن آزیتا حاجیان و دخترش در «نجلا»
  معرفی فیلم منطقه پرواز ممنوع
Video انیمیشن Transformers توسط کارگردان Toy Story 4 در دست ساخت است

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان